Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 11:46, Vel Grozny napisał:

Jak dasz którąś z tych środkowych stron, to
Ci się pojawi potem jedna w lewo i jedna w prawo...



No to jest oczywiste, ale mnie chodzi o to, ze kiedys bylo to lepiej zrobione IMO...

Dnia 09.10.2005 o 11:46, Vel Grozny napisał:

Póki co możesz sobie przestawić na 50 postów na stronie - wtedy będziesz
miał w tym wątku 7 stron i wszystkie od razu dostępne...



Nie chce nic przestawiac, bo i tak to forum wczytuje strone 10h... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że spytam drugi raz o to samo, ale, no właśnie, nie ma na nowym forum takiej opcji, że klikam i przenosi mnie od razu do tego wątku gdzie ktoś odpowiedział na mojego posta? I czy nie ma stopni i wizytówek na nowym forum? Z góry dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:25, barth89 napisał:

od razu do tego wątku gdzie ktoś odpowiedział na mojego posta?

Nie ma, moze sie pojawi pozniej, ale to wie tylko programista forum i ludzie w CDP :)

>I czy nie ma stopni
Stopnie masz. obywatel poziom 0, Robotnik poziom 1, wyzej i nizej nie wiadomo :)...

Dnia 09.10.2005 o 19:25, barth89 napisał:

i wizytówek na nowym forum?

Maja sie pojawic. Kiedy?? Czytaj wyzej ;)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:21, Ciechan napisał:

> Moze ktos mi pomoze z moim problemem ktory znajduje sie na stronie 18 ?;/

Zalinkuj posta lepiej (guzik URL, pod Twoim
pseudonimem), bo różni ludzie mają różną liczbę stron pustawianą ;)



No wiec bylo to na 18 stronie a teraz tego tam niema... dziwne forum.

No wiec bardzo chcialbym i prosze was zebyscie mi pomogli. Gdy daje do koszyka gre F.E.A.R i wpisuje w miejsce wPLN 30 wPLN i daje przelicz strona nic nie robi tz odswieza sie, ale nie akceptuje mi tej forsy wPLN. Mam jej na koncie 30. Moze nie mozna zuzyc calej forsy ? prosze o odpowiedz aaa i jeszcze jedno nadole pisze mi ze moge uzyc tylko max 0 zlotych dziwne. Moj kumpel ma na koncie 120 i wszystko mu dziala ok. Prosze o odp !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:08, Kris_bla napisał:

No to jest
oczywiste, ale mnie chodzi o to, ze kiedys bylo to lepiej zrobione IMO...

IMHO teraz jest lepiej :)
Łatwiej można dojść do 100 strony, gdy temat ma ich 400. (do tej pory dało się jedynie poprzez wklepanie w pasku adresu numeru stronki...) Teraz można się dość szybko doklikać...

Dnia 09.10.2005 o 19:08, Kris_bla napisał:


Nie chce nic
przestawiac, bo i tak to forum wczytuje strone 10h... :-)

Mi tam działa bardzo szybko. Strona z 50 postami to około 60 KB. To chyba tyle, co na starym forum, odkąd odchudzili kod. (Dawniej bywało i trzy razy tyle)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamknąć to forum na jakiś miesiąc i je dobrze potestować na różnych przeglądarkach, bo na razie więcej jest tutaj rzeczy, które się walą niż tych, które działają poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka moich propozycji.

1. by można było na forum i w komentarzach umieszczać avatary (osobiste obrazki przy postach).
2. By w profilu użytkownika można by było ustawić które newsy na stronie głównej mogą być wyświetlane. Np. nie zajmuję się tematyką konsol, więc newsy o konsolach mnie nie interesują. Fajne by było gdybym nie musiał ich oglądać.
3. Przyciski w filtrze postów na forum można było zaznaczać i odznaczać nie tylko po kliknięciu na kwadracik, ale również po kliknięciu na napis.
4. Nie wiem czy jest taka funkcja, ale przydało by się też na forum powiadamianie na maila o odpowiedziach w tematach które szczególnie nas interesują.
5. Fajnie by było gdyby dział "używki" działał by na zasadzie aukcji internetowych. Oczywiście warto pozostawić opcję kupna za z góry ustaloną stałą cenę (takie Allegrowe "Kup teraz").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 21:35, Grizzly. napisał:

a kNOT to już zawitał ? Bo tak lubie te jego docinki... :P

fajnie,
ale proszę nie zaśmiecać wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 21:36, Bubby napisał:

Oto kilka moich propozycji.


Zapomnieałem dodać. Przydała by sięć na forum dodać jeszcze edycję postów, sygnatury użytkowników, oraz możliwość oglądania profili lub wizytówek innych użytkowników, w których mogły by byc takie rzeczy jak zainteresowania, wiek, jakieś fotki czy link do swojej strony.
Na forum przydał by się też bardziej rozbudowany BBcode (więcej funkcji formatowania tekstu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

forum jest ok ale panuje jak na razie spory balagan tu i czasami trudno znalezc interesujacy mnie watek
alenajgorszy jest brak mozliwosci edytowania swoich postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamo tyle tu juz sie nazbieralo... ale malo konstruktywne te posty. moj bedzie inny:

to cale forum wyglada naprawde ladnie, ale burdel na nim nie z tej ziemi - przydaloby sie podzielic je na bardziej konkretne dzialy, np. dotyczace konkretnych gier, pomocy i OSOBNY dzial na te wszystkie dziwaczne tematy nie majace zadnego zwiazku z serwisem.

ale przedewszystkim to przydaloby sie zeby watki sortowaly sie wg. daty ostatniego posta w danym watku a nie daty posta inicjujacego watek - dzieki temu watki nie bedace na czasie szybko by spadaly na koniec listy i latwiej by sie sledzilo zmiany na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:33, penny napisał:

ale przedewszystkim
to przydaloby sie zeby watki sortowaly sie wg. daty ostatniego posta w danym watku a nie daty posta inicjujacego watek -
dzieki temu watki nie bedace na czasie szybko by spadaly na koniec listy i latwiej by sie sledzilo zmiany na forum.


I tak właśnie się dzieje, nie wiem jak ty patrzysz. Na każdym forum tak jest, gdyby było inaczej to byłoby niemożliwe poruszać się po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:39, Latniak napisał:

> ale przedewszystkim
> to przydaloby sie zeby watki sortowaly sie wg. daty ostatniego posta w danym watku a nie
daty posta inicjujacego watek -
> dzieki temu watki nie bedace na czasie szybko by spadaly na koniec listy i latwiej
by sie sledzilo zmiany na forum.
> >
I tak właśnie się dzieje, nie wiem jak ty patrzysz. Na każdym forum tak jest, gdyby
było inaczej to byłoby niemożliwe poruszać się po nim.


hmmm. faktycznie. zle patrzylem. poprostu tyle smiecia sie tu pojawia z kazda chwila, ze i tak trudno sie przebic do tego co ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:42, penny napisał:

hmmm. faktycznie. zle patrzylem.
poprostu tyle smiecia sie tu pojawia z kazda chwila, ze i tak trudno sie przebic do tego co ciekawe.


możesz przecież poprzypinać sobie te wątki i zawsze będą widoczne u Ciebie na 1 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:49, Zgodny napisał:

> hmmm. faktycznie. zle patrzylem.
> poprostu tyle smiecia sie tu pojawia z kazda chwila, ze i tak trudno sie przebic
do tego co ciekawe.

możesz przecież poprzypinać sobie te wątki i zawsze będą widoczne u Ciebie na 1 stronie


ale to nie jest rozwiazanie. w takim wypadku moglbym sobie rownie dobrze bookmarkowac te watki, a to nie o to chodzi. poprostu przyznajcie ze jest burdel, bo to niezapzeczalny fakt. jakby byly konkretne kategorie to by nie bylo takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:49, Zgodny napisał:

możesz przecież poprzypinać sobie te wątki i zawsze będą widoczne u Ciebie na 1 stronie


mozna nawet pojsc krok dalej - przypiad interesujace a wszystkie pozostale zwinac. po lewej stronie "WSZYSTKIE POSTY" jest taki trojkacik. klikasz i wiecej nie widzisz juz zadnych tematow poza przypietymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować