Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2009 o 15:21, ko-nik napisał:

Znasz kogoś kto był w Holandii? Serio pytam. Kumpel był i mówi, że przed wieloma caffe
shopami stoją kolesie którzy mają TANIEJ. Po prostu. To co sprzedają w środku jest droższe,
fakt- sprawdzone, ale jednak droższe.


na bazarze też kupisz tańszy spirol od Iwana - ale wolisz prawdziwą wódkę ze sklepu czy mętny samogon z kawałkami ziemniaków w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:47, Bambadil napisał:

To chyba też zależy od nastroju osoby palącej. Z tego co wiem zielsko potęguje twój aktualny
nastrój i jeśli jesteś zdenerwowany i się "zbakasz" to możesz nie wytrzymać i dać komuś
w zęby "ot tak".


Takiego przypadku jeszcze nie widziałem, ale z własnego doświadczenia wiem, że jeśli ktoś zapali w stanie depresyjnym mając nadzieję na poprawę humoru, depresja jeszcze bardziej mu się pogłębi. Właśnie ze strachu przed psychozą nie palę za często ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:22, Budo napisał:

Znam, mój dobry kumpel był w zeszłe wakacje. Mówił, że ceny mniej więcej takie jak u
nas w kraju.


A ja byłem w Holandii i osobiście mówię, że w Buldogu w Amsterdamie ceny były od 8 EURO w górę. Co wynosi mniej więcej 32 zł. Wcale nie jest taniej, jest za najtańsze tak samo, a za pożądniejsze nawet kilka razy więcej [White Widow]. Jedyny plus to zalegalizowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:38, Citkowsky napisał:

Tylko, że takiemu kolesiowi nic nie zrobią bo nie ma podstaw skoro małą ilość można mieć.


Ty się nie bój o podstawy- legalizując posiadanie walka znielegalnym handlem staje się łatwiejsza.

Dnia 27.07.2009 o 15:38, Citkowsky napisał:

Chcesz jarać? To rób to w swoim gronie znajomych i bez oficjalnego przyzwolenia władz.


Dlaczego, skoro alkoholem i fajkami wszyscy się mogą truć za pozwoleniem władz?

Dnia 27.07.2009 o 15:38, Citkowsky napisał:

Zalegalizują ganję to potem się ćpuni będą domagać żeby coś jeszcze zalegalizować.


Hehe, nawet jeśli, to co? Mówilem już o Portugalii. Poza tym różnica między twardymi, a miękkimi dragami jest duża, więc spokojnie można to odgrodzić prawnie.

Dnia 27.07.2009 o 15:38, Citkowsky napisał:

Skoro teraz problemu z kupnem nie masz to co ci za różnica. chcesz to kupujesz.


Chcę to kupuję, ale wolałbym chociaż mieć to przy sobie legalnie. To chyba logiczne, że wolałbym postępować zgodnie z prawem, tym bardziej, że obecny stan prawny jest nielogiczny, nieskuteczny i szkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:32, Choinix napisał:

A ja byłem w Holandii i osobiście mówię, że w Buldogu w Amsterdamie ceny były od 8 EURO
w górę. Co wynosi mniej więcej 32 zł. Wcale nie jest taniej, jest za najtańsze tak samo,
a za pożądniejsze nawet kilka razy więcej [White Widow]. Jedyny plus to zalegalizowanie...


Porównaj do zarobków. Poza tym miałem rację, że ceny takie jak u nas, bo u nas takie są. Poza tym porównując właśnie do zarobków, u nas powinno być taniej.

Bambadil---> co jak co, ale zioło nie wzmaga agresji, jak jesteś wkurzony i nabuzowany, to się zapaleniu się właśnie luzujesz i odstresowujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:51, Budo napisał:

>>...............


Na szczęście mało prawdopodobne jest, że ta ustawa przejdzie i dzięki temu po ulicach będzie się bujać mniej posrańców szpanujących ziołem.

Zaczna małolaty mieszac z wódką i później poruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:53, Citkowsky napisał:

Na szczęście mało prawdopodobne jest, że ta ustawa przejdzie i dzięki temu po ulicach
będzie się bujać mniej posrańców szpanujących ziołem.
Zaczna małolaty mieszac z wódką i później poruta.


Co Ty za głupoty opowiadasz... małolaty i tak się bujają z ziołem po ulicach (jak nie widzisz, to mieszkasz w raju, albo jesteś niewidomy), bo obecny stan prawny i polityka policji są nieskuteczne... zrzucając odpowiedzialność z posiadaczy, a przerzucając ją na handlarzy i producentów dopiero można skutecznie walczyć z narkomanią i chronić młodszych. To nic nie da, jak złapiesz 100 osób z gietem. Ale dużo da likwidacja plantacji. Ten system sprawdził się w całej Europie, bo Polska jako jeden z kilku krajów UE ma jeszcze tak przestarzały system. to nie ma żadnego sensu.

ps jedź sobie do Portugalii, myślisz, że co, skoro nawet twarde dragi są tak legalne, to na pewno to jakaś ostoja ćpunów, meneli i hipisów, tak? Dupa, normalny kraj. Bo mają normalne podejście i normalne prawo, które ściga najgroźniejsze gałęzie przemysłu narkotykowego, a nie odcina listki z gigantycznego drzewa, jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 17:11, Budo napisał:

> Na szczęście mało prawdopodobne jest, że ta ustawa przejdzie i dzięki temu po ulicach

> będzie się bujać mniej posrańców szpanujących ziołem.
> Zaczna małolaty mieszac z wódką i później poruta.

Co Ty za głupoty opowiadasz... małolaty i tak się bujają z ziołem po ulicach (jak nie
widzisz, to mieszkasz w raju, albo jesteś niewidomy), bo obecny stan prawny i polityka
policji są nieskuteczne... zrzucając odpowiedzialność z posiadaczy, a przerzucając ją
na handlarzy i producentów dopiero można skutecznie walczyć z narkomanią i chronić młodszych.
To nic nie da, jak złapiesz 100 osób z gietem. Ale dużo da likwidacja plantacji. Ten
system sprawdził się w całej Europie, bo Polska jako jeden z kilku krajów UE ma jeszcze
tak przestarzały system. to nie ma żadnego sensu.

ps jedź sobie do Portugalii, myślisz, że co, skoro nawet twarde dragi są tak legalne,
to na pewno to jakaś ostoja ćpunów, meneli i hipisów, tak? Dupa, normalny kraj. Bo mają
normalne podejście i normalne prawo, które ściga najgroźniejsze gałęzie przemysłu narkotykowego,
a nie odcina listki z gigantycznego drzewa, jak u nas.


Niestety nie porównuj Polski do innych krajów. Tu jest dzicz i normalne podejście mało kto posiada a napewno nie podbloczne dresy lansery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 17:37, Dzikq napisał:

Jak sie nie podoba, to co jeszcze robisz w Polsce? Swoja droga co milo wiedziec w jakim
towarzystwie sie obracasz.



Wyjdź człowieku na miasto tak pod wieczór gdzies o 22, najlepiej w sobotę albo piątek to zobaczysz i się sam przekonasz.
Nie bądźcie naiwni, że jak zniosą zakaz posiadania maryśki to życie będzie się toczyć jakby nigdy nic. Co chwila będą pisać o kolejnym wypadku po maryśce, kolejnych pobiciach a na mieście zaroi się od szpanerów którym nagle ganja posmakowała.

Ale co ja się mam przejmowac. Ustawa i tak nie przejdzie więc problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 17:45, Citkowsky napisał:

Wyjdź człowieku na miasto tak pod wieczór gdzies o 22, najlepiej w sobotę albo piątek
to zobaczysz i się sam przekonasz.


Nigdy sie z czymś takim u siebie nei spotkalem. Tak samo w wiekszych miastach jak Łodzi czy Wrocławiu. Chyba, ze dla Ciebie grupka znajomych siedzacych na lawce w parku albo pod domem to dresy. Dresow to masz na meczach. Lanserzy? Czyli kto? Ktoś zapracował i stac go na to, wiec o co chodzi?

Dnia 27.07.2009 o 17:45, Citkowsky napisał:

Nie bądźcie naiwni, że jak zniosą zakaz posiadania maryśki to życie będzie się toczyć
jakby nigdy nic. Co chwila będą pisać o kolejnym wypadku po maryśce, kolejnych pobiciach
a na mieście zaroi się od szpanerów którym nagle ganja posmakowała.


Jestes naprawde ograniczony. Ta ustawa ma pomoc organom scigania lapac dillerow i producentow, a nie Bogu winnych ludziom ktorzy chca sie odurzyc. I nie bedzie ich wcale wiecej tylko tyle samo. Wypadku po trawie? Co Ty za bzdury wypowiadasz. Jedynie po substancjach halucynogennych jest taka mozliwosc, ale kto wtedy normalny zacznie prowadzic auto? W takich wypadkach ludzie sie pilnuja na wzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pie____ głupoty człowieku, marycha nie wyzwala w ludziach agresji tylko isc rozluznia (co byl wspomniane nawet w tym temacie 1000 razy, zreszt kto palil ten wie), alkohol jest legalny juz od wiekow, u wielu ludzi wyzwala agresje i co? Codziennie zaloba bo alkoholicy zabili kolejny milion osob, jasne. Widać nie masz na ten temat zadnej wiedzy a nawet nie znasz podstawowych statystyk. Po zdaniu "Co chwila będą pisać o kolejnym wypadku po maryśce, kolejnych pobiciach a na mieście zaroi się od szpanerów którym nagle ganja posmakowała" mozna takze wywnioskowac ze zyjesz we wlasnym wyimaginowanym swiecie.
Juz Darkstar (gosc od fizycznego uzaleznienia) posiadal jakas nawet minimalna wiedze, ty wykazujesz sie totalna ignorancją.

Dnia 27.07.2009 o 17:45, Citkowsky napisał:

Ale co ja się mam przejmowac. Ustawa i tak nie przejdzie więc problemu nie ma.

Być może nie przejdzie. W koncu to nie pierwszy raz kiedy niedouczeni hamują postęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Starscreama - Pie_____ głupoty [ładna cenzura btw].

O czym Ty w ogóle mówisz? Pobicia przez ganję? Wypadki? Ty chyba w ogóle nie wiesz o czym Ty piszesz i mylisz chyba narkotyki. Po słowach "kolejnych pobiciach" mogę Ci tylko powiedzieć - nie wypowiadaj się w tematach w jakich się w ogóle nie orientujesz. Proste.
A co do tego, że nie przejdzie - być może i się nie uda. Ale trzeba liczyć na to, że w przyszłości ktoś mądry w końcu osądzi, że wcale nie jest to nic gorszego od alkoholu. Wg mnie jeżeli już trzeba by było wybierać, to prawdę mówiąc alkohol jest znacznie gorszy od marihuany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam podobnie, widziałem i rozmawiałem ze sporą liczbą upalonych "znajomych" i większość z nich nie była ani jakoś specjalnie nadpobudliwa ani tym bardziej skora do awantur, burd czy ogólnego roz...pieprzania wszystkiego co im się pod ręce nawinie. Wręcz przeciwnie - mieli fazy na "gadane" i nawijanie nieziemskich bzdur, śmiechawy, schizy i tym podobne. Może i czasem zdarzało im się odstawiać jakieś "bulwersy" ale były one porównywalne z tym co robili po alko czy na trzeźwo - bez żadnych dopalaczy. Myślę że, to po prostu była kwestia zjełopienia i debilizmu a nie marychy. Choć trzeba powiedzieć otwarcie że świadomi tego co robią dość często nie byli i nie pamiętali że zrobili to czy tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 17:45, Citkowsky napisał:

Wyjdź człowieku na miasto tak pod wieczór gdzies o 22, najlepiej w sobotę albo piątek
to zobaczysz i się sam przekonasz.
Nie bądźcie naiwni, że jak zniosą zakaz posiadania maryśki to życie będzie się toczyć
jakby nigdy nic. Co chwila będą pisać o kolejnym wypadku po maryśce, kolejnych pobiciach
a na mieście zaroi się od szpanerów którym nagle ganja posmakowała.

Ale co ja się mam przejmowac. Ustawa i tak nie przejdzie więc problemu nie ma.


Efekty palenia Marychy:

polepszenie nastroju, euforia

tymczasowe upośledzenie pamięci krótkotrwałej, pobudzenie wyobraźni
"otwarcie zmysłów", wzmocnienie percepcji, wzmożona wrażliwość na bodźce

osłabienie koncentracji

zaburzenia w percepcji czasu

zwiększone łaknienie

suchość w ustach i pieczenie oczu, spowodowane wyschnięciem śluzówek

przyspieszone tętno, uczucie chłodu

spadek aktywności fizycznej

Kto zapali marychę to ma tylko siłę żeby się śmiać i nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 12:12, Choinix napisał:

Potwierdzam słowa Starscreama - Pie_____ głupoty [ładna cenzura btw].

O czym Ty w ogóle mówisz? Pobicia przez ganję? Wypadki? Ty chyba w ogóle nie wiesz o
czym Ty piszesz i mylisz chyba narkotyki. Po słowach "kolejnych pobiciach" mogę Ci tylko
powiedzieć - nie wypowiadaj się w tematach w jakich się w ogóle nie orientujesz. Proste.
A co do tego, że nie przejdzie - być może i się nie uda. Ale trzeba liczyć na to, że
w przyszłości ktoś mądry w końcu osądzi, że wcale nie jest to nic gorszego od alkoholu.
Wg mnie jeżeli już trzeba by było wybierać, to prawdę mówiąc alkohol jest znacznie gorszy
od marihuany.

Oczywiscie ze jest gorszy, bardziej szkodliwy i bardziej zabójczy. to samo fajki.
Tyle że marihuana jest kojarzona przez niedouczonych ludzi z tak ciezkimi narkotykami jak feta na przyklad.
I na wspomnienie slowa "trawka" maja przed oczami cpuna ze strzykawka.
Do momentu kiedy tacy ludzie nie przejrzą na oczy zawsze będą problemy z legalizacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:50, Azra napisał:

mętny samogon z kawałkami ziemniaków w środku?


Kawałki ziemniaków w bimbrze są raczej niespotykane, z racji samego procesu tworzenia - destylacji (raczej - bo zawsze znajdzie się jakiś miłośnik Jogobelli i sam je sobie wrzuci ). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę niektórzy z was myślą że Mj jest nielegalna dlatego że rząd przejmuje się o naszym zdrowiem? Nasze zdrowie ich gówno obchodzi, w ogóle dla nich jesteśmy tylko liczbami w papierach.Tu chodzi o kase i to o wielkie pieniądze, myślicie ze te największe polskie mafie dorobiły się na wyłudzaniu pieniędzy, rabunkach, uprowadzaniu ludzi? Nie bądźcie śmieszni, gadki w stylu "choroby płuc, wasze dzieci staną się ćpunami, wywiad z jakąś głupią pindą o tym jak jej dziecko zamieniło się w potwora" to tylko taka ściema dla tych najbardziej naiwnych. A teraz drogie dzieci puścimy wam reklamę Lecha, uuuu dobry leszek taki cool i terndy będzie się działo, oni cha debili którzy bedą ślepo we wszystko wierzyć i mysleć tak jak Oni tego chcą. Jeżeli nie wierzycie to upalcie się i obejżyjcie sobie jakiś film w TV, albo w ogóle pooglądajcie sobie przez parę godzin. Polecam filmy produkcji USA z lat 90. Może wreszcie zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi.
I odrazu odpowiadam na niektóre pytania (z góry a co :] ) nie jestem jakimś wszytsko wiedzacym gościem ani nei uwazam sie za takiego, ale to widac, manipulacje na każdym kroku, trzeba byc naprawde slepym żeby tego nie dostrzec, albo nie chcieć dostrzec. Jeżeli wydaje się wam że te wszytskie debaty sa prowadzone po to by rozwiązac jakis problem to się mylicie, to tylko taka gra pod publiczkę, my chcemy legalizacji, ale reszta nie i koło się zamyka. To jedna wielka ściema. Alkohol jest legalny bo ogłupia ludzi, lepiej kontrolować bandę debili niż samodzielnie myślących, mających własne zdanie ludzi. Nie chcę powiezieć że gandzia robi z ludzi jakis super mądrych ludzi, ale to że pomaga. Gandzi trzeba używać z głowa, hmm jakby to powiedzić trzeba rozumieć o co w niech chodzi wiedzieć jak jej uzywać. I
Przepraszam za błędy i zdrowia wszystkim życzę. Peace. I pamiętajcie "Palę ale nie stale
Bo ten co pali stale ma tylko jedno na świat spojrzenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować