Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Mógłby ktoś tutaj opisać pierwsze wrażenia z gry? :) Jestem ciekaw jak to wygląda, a gry i tak nie mam po co teraz zamawiać, bo Sandomierz zalany, a UPS ma tam magazyny, zresztą nie mają szans nie wysyłając samolotów tutaj dotrzeć, no chyba, że zrobią dodatkowe 200 km, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 20.05.2010 o 12:05, KrzychW napisał:

Miło by było , gdybyś się nie mylił.W końcu kupować konsolę dla jednej gry , to zdecydowanie
nieekonomiczne rozwiązanie , a muszę przyznać , że w RDR bardzo chętnie bym zagrał.


Pewnie nie uwierzysz ale kupiłem konsolę PS2 (wtedy kiedy cena nowej PS2-jki spadła do 500zł) dla jednej gry ,
a teraz się uśmiejesz ta gra to był "RED DEAD REVOLVER".

Oczywiście cena PS3 lub X360 jeszcze długo nie spadnie do "magicznej" ceny 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ja właśnie kupuję Xboxa dla RDR ^^ A gra już zamówiona ;P Nawet jeśli wyjdzie na PeCety, to nie mam zamiaru czekać ;P

Btw, jak myślicie, będzie się dało legalnie zdobyć te kody na strój, rumaka i zestaw złotej broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 22:21, kerkas napisał:

Pewnie nie uwierzysz ale kupiłem konsolę PS2 (wtedy kiedy cena nowej PS2-jki spadła do
500zł) dla jednej gry ,
a teraz się uśmiejesz ta gra to był "RED DEAD REVOLVER".


A jednak uwierzyłem.Chory , chorego rozpozna niezawodnie. :-) (niech będzie , że gracz , gracza)
Na dodatek moja wiara nie potrzebowała jakiejś specjalnej zachęty.Przecież napisałem , że zakup konsoli dla jednej gry jest nieekonomiczny , a nie niemożliwy , bez sensu itp.Oczywiście , gdyby była taka możliwość , wolałbym zagrać w RDR na swoim , naprawdę szybkim piecyku.
Na Gamecornerze już są gotowi się zakładać , iż premierę na PC będziemy mieli w listopadzie.Oby mieli rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2010 o 22:21, kerkas napisał:

Pewnie nie uwierzysz ale kupiłem konsolę PS2 (wtedy kiedy cena nowej PS2-jki spadła do
500zł) dla jednej gry ,
a teraz się uśmiejesz ta gra to był "RED DEAD REVOLVER".

Fajne? Bo akurat jestem w posiadaniu PS2, więc poszukuję co ciekawszych gier. Na RDR jestem strasznie napalony, ale muszę poczekac na jakiegoś next gena, a to trochę potrwa, więc pomyślałem, że RDRevolver sobie zakupię na początek (ew. Gun), ale na gameplayach nie prezentuje się jakoś super okazale. Co o tym sądziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 21.05.2010 o 01:44, MaccCry napisał:

Fajne? Bo akurat jestem w posiadaniu PS2, więc poszukuję co ciekawszych gier. Na RDR
jestem strasznie napalony, ale muszę poczekac na jakiegoś next gena, a to trochę potrwa,
więc pomyślałem, że RDRevolver sobie zakupię na początek (ew. Gun), ale na gameplayach
nie prezentuje się jakoś super okazale. Co o tym sądziesz?


a) wyniki sprzedaży gry na allegro wersje na xbox-a schodzą na pniu , na PS2 sprzedano 10 sztuk w ciągu dwóch miesięcy , więc jak na grę z 2004 r. całkiem nieźle.

b)gra radzi sobie też nieźle na ebay i amazon

c) cena , grę można już kupić za 25zł z kosztami wysyłki

d) ocena w PSX EXTREME 7+ , ocena w NEO PLUS 7

e) moja recenzja http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=60

jednym słowem: WARTO

Ps. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=21224

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=21233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Oczywiście cena PS3 lub X360 jeszcze długo nie spadnie do "magicznej" ceny 500zł.

Na razie jest pomiędzy 600- 700 zł (X360)

http://www.fotoelektro.pl/pl/konsola-microsoft-xbox-360-arcade.html

Jednak mają być w tym roku obniżki (zarówno klocka jak i PS3), także "stay tuned" ;-)

BTW - ja osobiście konsoli dla jednej gry bym nie kupił (mam - ale kupiłem dla kilku gier), ale też nie dziwie się absolutnie ludziom, którzy tak robią. Tzw. ekonomiczny punkt widzenia nie ma tu żadnego zastosowania, bo grając na kompie/konsoli nie zarabiamy. Gry to hobby, rozrywka, przyjemność - tego się nie da przełożyć na pieniadze :) Acha - i dzięki za opis Red Dead Revolwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow!
Dzisiaj premiera RDR a w sklepie gram.pl informacja "Produkt chwilowo niedostępny"..
Dzwonie do Media Markt a tam mi mowia ze gry nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie..
Kurde co jest grane?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 11:38, mistah_oSi napisał:

To niby bylo tylko 20 sztuk ze juz wszystko poszlo?!


było duuużo więcej, ale ludzie się rzucili jak szczerbaty na suchary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Interesująca Pana gra będzie ponownie dostępna w naszej ofercie w połowie przyszłego tygodnia.
Pozdrawiam,

Igor Kowalski
Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl
---

Nie ma co czekac trzeba obrac kierunek na MEDIA MARKT!
PS: Za bledy sie placi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Cenegi juz mam, kurier przyszedł o 11. Bez użerania sie z opieszałością MM czy innych takich. U nich to nic nie można w dniu premiery kupić.

mistah_oSi -> przecież to wina konkretnego sklepu, Cenega np. już wysyłała wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Cenega nie zapewniła odpowiedniej ilości egzemplarzy, do tego cena 240zł za te "świetne" usługi... Ciężkie jest życie polskiego konsolowca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 12:43, Konrad512 napisał:

Problem w tym, że Cenega nie zapewniła odpowiedniej ilości egzemplarzy, do tego cena
240zł za te "świetne" usługi... Ciężkie jest życie polskiego konsolowca :/

Heh no tak normalna cena nie jest za fajna. Ja wziąłem bo miałem 50 % zniżki z Kompanii, czyli za 120 :D. Jakby nie zniżka to tylko allegro zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować