Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2010 o 18:50, Chlorofil napisał:

Witam.

1. Kiedy już wiadomo na 100%, że każdy będzie mógł grać w tego NFS''a ?


W dniu premiery. Na GOL-u jest to 20 lipca.

Dnia 15.07.2010 o 18:50, Chlorofil napisał:

2. Słyszałem, że aby w pełni cieszyć się tą grą trzeba będzie kupić jakiś starter czy
coś bo w przeciwnym razie maksymalnie będzie można zdobyć 10 poziom itp. Czy to prawda
? Co trzeba kupić by w pełni cieszyć się tą grą ?


Tak, to prawda. Starter Pack umożliwia rozwój do 50 poziomu kierowcy (co równa się dostępowi do większej ilości części zamiennych, samochodów itp.), a darmowa wersja tylko do 10. Starter Pack możesz kupić na EA Store za 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 21:15, Chlorofil napisał:

Ehhh... patrzyłem to tylko można kupić za pomocą karty płatniczej albo PayPal :/ Nie
wie ktoś czy można dorwać w jakimś sklepie ?

tylko przez internet można.
Dodatkowo przez EA store wychodzi najprawdopodobniej najtaniej, bo inaczej to jest albo 19.99$ albo 19.99€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że firma pokroju EA, musi zarobić na swojej produkcji.. Ale Pay2Play w MMO nie jest czymś co mnie przyciąga.. Pytanie, czy będzie nałożony abonament czy jednorazowa opłata przy kupnie gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 12:36, WhiteMamba napisał:

Rozumiem, że firma pokroju EA, musi zarobić na swojej produkcji.. Ale Pay2Play w MMO
nie jest czymś co mnie przyciąga.. Pytanie, czy będzie nałożony abonament czy jednorazowa
opłata przy kupnie gry ?



Nie wiem ile osób jeszcze o to zapyta ale :

1. gra jest darmowa do 10 lvlu
2. nie nie ma żadnego abonamentu
3. aby grać powyżej 10 lvlu należy zakupić pakiet warty 20 dolców albo na nasze 50 zł
4. oczywiście można grać na tym 10 lvlu ale to bardzo duże ograniczenie gry.

i niech już nikt nie pyta o cenę albo dostępność tej gry w sklepach bo można czegoś do głowy dostać! -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 15:29, Kapas napisał:

Gra już ktoś z was? ( z tych co zakupili pełny pakiet) ?


Ze świecą chyba takich ludzi szukać:) Mało kto się chyba zainteresował tą produkcją:) A wystarczyło wydać wersję pudełkową i juz mieliby jednego gracza wiecej w swoich szeregach(mnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 15:33, Citkowsky napisał:

> Gra już ktoś z was? ( z tych co zakupili pełny pakiet) ?

Ze świecą chyba takich ludzi szukać:) Mało kto się chyba zainteresował tą produkcją:)
A wystarczyło wydać wersję pudełkową i juz mieliby jednego gracza wiecej w swoich szeregach(mnie)
:)


50 zł przelewem i ssiesz klienta z neta ( jak na każde mmo przystało) w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:00, Kapas napisał:

> > Gra już ktoś z was? ( z tych co zakupili pełny pakiet) ?
>
> Ze świecą chyba takich ludzi szukać:) Mało kto się chyba zainteresował tą produkcją:)

> A wystarczyło wydać wersję pudełkową i juz mieliby jednego gracza wiecej w swoich
szeregach(mnie)
> :)

50 zł przelewem i ssiesz klienta z neta ( jak na każde mmo przystało) w czym problem
?

Nie wiem, może dlatego że EA na obiecywało a potem nagle wyskoczyli z Starter packiem, a jak ludzie zaczęli narzekać to ignorowali praktycznie WSZYSTKO z góry na dół co nie było pytaniem w stylu "jak/gdzie mogę kupić" i pochodne.
No i organizacja bety była do kitu.
Był konkurs gdzie nagrodą był starter pack dla top 5 z tier 1 2 i 3, najpierw wystawili nie te wyniki co trzeba, później napisali że niedługo te prawdziwe napiszą, ale co jest najlepsze, to to że ci których "słabe" wyniki zostały praktycznie wylosowane i tak dostali starter packa za free.
Ludzie się burzyli, oczywiście zostali w 100% zignorowani.

Nie wiem co oni chcą osiągnąć ale z takim podejściem do klienta to sobie mogą równie dobrze siedzieć i nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Dlatego, że nie ma wersji pudełkowej a gra dla mnie nie jest żadną super nowością więc jej nie kupię; co innego gdyby była wersja pudełkowa, jako fan NFS i kolekcjoner po prostu musiałbym ją kupić aby mieć pełną kolekcję. A tak...pffff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 22:16, Citkowsky napisał:

>>..........

Dlatego, że nie ma wersji pudełkowej a gra dla mnie nie jest żadną super nowością więc
jej nie kupię; co innego gdyby była wersja pudełkowa, jako fan NFS i kolekcjoner po prostu
musiałbym ją kupić aby mieć pełną kolekcję. A tak...pffff:)


Zawsze można zgrać clienta na płytę, zrobić odpowiedni nadruk na nią i na pudełko i gotowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i za kilka lat wydadzą w wersji pudełkowej, bo np klient się rozrośnie do 3-4 GB..
można by wtedy argumentować że na płycie są już jakieś patche, że nic nie trzeba ściągać itp.
A teraz to jest po prostu bez sensu, chwilowo tak naprawdę za wiele w grze nie ma, chyba poniżej 2GB jeszcze zajmuje.

Ja też bym się skusił na wersję pudełkową, ale teraz to raczej szybko jej nie tak nie wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 21:19, peter000 napisał:

A jak będzie już można grać to będzie się grało na tym samym programie co w becie czy
trzeba od nowa ściągać?

na nowo trzeba będzie pewnie, bo to już wersja finalna a nie beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 22:25, rtyrtyrty napisał:

na nowo trzeba będzie pewnie, bo to już wersja finalna a nie beta.


Ludzie na Golu pisali, że gdy zaczęli grać dzięki premium packowi tydzień wcześniej, okazało się że niczym się finalna od bety nie różni :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 16:41, rtyrtyrty napisał:

Może i za kilka lat wydadzą w wersji pudełkowej, bo np klient się rozrośnie do 3-4 GB..

Znaczy jak już będzie warta te 50 złotych.

Ale prędzej serwery wyłączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 17:30, Grey_Wolf napisał:

> Może i za kilka lat wydadzą w wersji pudełkowej, bo np klient się rozrośnie do 3-4
GB..
Znaczy jak już będzie warta te 50 złotych.

Ale prędzej serwery wyłączą.

dokładnie, ja poczekam aż naprawią te DEBILNE rzeczy typu Lancer Evo 9 brzmiący identycznie jak Nissan 350 Z, albo to że im szybciej jadę tym bardziej cichy jest silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 20:04, rtyrtyrty napisał:

> > Może i za kilka lat wydadzą w wersji pudełkowej, bo np klient się rozrośnie
do 3-4
> GB..
> Znaczy jak już będzie warta te 50 złotych.
>
> Ale prędzej serwery wyłączą.
dokładnie, ja poczekam aż naprawią te DEBILNE rzeczy typu Lancer Evo 9 brzmiący identycznie
jak Nissan 350 Z, albo to że im szybciej jadę tym bardziej cichy jest silnik.


Bo pokonujesz prędkość dźwięku to taki bajer:):):)

A teraz na poważnie bo mam pytanie odnośnie tej gry jestem na 5 poziomie i chciałbym kupic juz nowy samochód problem w tym że można go kupic tylko za boost.Jest sposób aby zrobić to za pomocą gotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować