Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Następna beta 2-13 czerwca.

Muszę przyznać że jestem troszkę ciekaw jakie tam zmiany wprowadzili w tak zwanym międzyczasie, ale nie oczekuję cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 20:14, Magok napisał:

Nie, będzie darmowa poprzez internet.


Chodzi mi o to czy wersja płatna (bo będą dwie, płatna i darmowa) będzie sprzedawana w wersji pudełkowej czy w wersji elektronicznej. O tym, że wersja darmowa będzie w dystrybucji elektronicznej to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:12, Magok napisał:

jakie dwie co ty gadasz ?


Darmowa, umożliwiająca rozwój kierowcy do poziomu 10 i płatna, tzw. starter pack umożliwiający rozwój do poziomu 50 oraz zawierająca jakieś dodatkowe funkcje. Ale wszystko już wiem więc pomocy już nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zmieniają te levele. Dostęp do nowych aut czy coś więcej?

Mam nadzieje, że każde auto będzie zachowywało się tak samo (tzn. Golf będzie tak samo szybki jak Lamborghini).
Jeśli samochody nie będą równe, to taka gra nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 13:28, Maker3 napisał:

Co zmieniają te levele. Dostęp do nowych aut czy coś więcej?

Mam nadzieje, że każde auto będzie zachowywało się tak samo (tzn. Golf będzie tak samo
szybki jak Lamborghini).
Jeśli samochody nie będą równe, to taka gra nie ma sensu.

im wyższy level tym więcej tras/aut/pewnie części/kasy i respektu za wyścig

auta różnią się to oczywiste. Golfem nie wyprzedzisz Lamborghini, bo Lamborghini jest w T3 a Golf w T2, i co byś nie zrobił to po prostu nie da się chyba że Lamborghini jedzie jakiś idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta rusza znów w poniedziałek tak? Rozumiem że dla wszystkich tych którzy już mają keya do gry i dla nowych graczy. Szkoda że za każdym razem trzeba ściągać od początku klienta, przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 14:02, rtyrtyrty napisał:

> Co zmieniają te levele. Dostęp do nowych aut czy coś więcej?
>
> Mam nadzieje, że każde auto będzie zachowywało się tak samo (tzn. Golf będzie tak
samo
> szybki jak Lamborghini).
> Jeśli samochody nie będą równe, to taka gra nie ma sensu.
im wyższy level tym więcej tras/aut/pewnie części/kasy i respektu za wyścig

auta różnią się to oczywiste. Golfem nie wyprzedzisz Lamborghini, bo Lamborghini jest
w T3 a Golf w T2, i co byś nie zrobił to po prostu nie da się chyba że Lamborghini jedzie
jakiś idiota.

A czy auta w kategorii T2 są sobie równe?
W tej grze jest jakiś 1 główny serwer czy jest kilka do wyboru (np. "only T2")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 21:21, Maker3 napisał:

> > Co zmieniają te levele. Dostęp do nowych aut czy coś więcej?
> >
> > Mam nadzieje, że każde auto będzie zachowywało się tak samo (tzn. Golf będzie
tak
> samo
> > szybki jak Lamborghini).
> > Jeśli samochody nie będą równe, to taka gra nie ma sensu.
> im wyższy level tym więcej tras/aut/pewnie części/kasy i respektu za wyścig
>
> auta różnią się to oczywiste. Golfem nie wyprzedzisz Lamborghini, bo Lamborghini
jest
> w T3 a Golf w T2, i co byś nie zrobił to po prostu nie da się chyba że Lamborghini
jedzie
> jakiś idiota.
A czy auta w kategorii T2 są sobie równe?
W tej grze jest jakiś 1 główny serwer czy jest kilka do wyboru (np. "only T2")?

Amerykański i Europejski na razie. Auta w T2 różnią się, tzn to że są w jednej klasie teoretycznie powinno oznaczać że każde auto powinno mieć szanse z każdym, wiadomo są takie które lepiej przyśpieszają, są takie które mają większą prędkość maksymalną..itp. Zwykle taki podział oznacza że wszystkie auta w T2 są o zbliżonych możliwościach.

Serwery nie są jakoś podzielone, jest po prostu Amerykański i Europejski i jeśli się nie mylę to ludzie z Amerykańskiego mogą gadać z ludźmi z Europejskiego bo przynajmniej tak w becie było do tej pory.
A w nowej becie ma być możliwość ustawienia wyścigu na tylko jedną kategorie i tylko z tej wtedy można samochodem startować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, grałem w najnowszą betę i tak:
Jeżeli wymagania co do poziomu będą w pełnej takie same jak w tej becie, to za darmo za wiele nie ugracie.
Większość aut, vinyli, i prawdopodobnie opcji tuningowych(bo póki co były tylko pierwszy i drugi poziom, a DRUGI już wymagał 10 poziomu)

Ale z drugiej strony, na polskim EA store jest za 49 zł co aż takie złe nie jest, a gra jest naprawdę dobra wg. mnie.
jak jakiś wyższy poziom zdobędę to jeszcze coś dopisze, ale od samego startu, nie ścigając się miałem dostęp jedynie do niektórych aut w Tier 1 i ...zestawu vinyli "numerów" oraz jakieś 3 loga, czyli..bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z betą. Klikam w przycisk update. Po jakimś czasie wyświetla się verification complete, a potem wyskakuje okienko z błędem: There has been an error downloading the game. Please make sure that your connection is working and retry. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem tuż po zalogowaniu do installera. Wyskakuje błąd "There has been undefined error, please contact customer support" blah blah. Próbowałem się skontaktować - nic nie znalazłem. Kumpel mówi by wywalić starego klienta, ale... ja go wywaliłem już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować