Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher 2: Assassins Of Kings - pierwszy materiał filmowy!

239 postów w tym temacie

Ulepszona grafika, efektowniejszy system walki i wydaje się niezły klimacik. Byle fabuła dopisała, a będzie - tak jak poprzednio - wielki hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radość miesza się ze smutkiem... Bo sequel świetnego, rodzimej produkcji cRPG cieszy, a z drugiej strony, skąd wezmę pieniądze na nowy komputer kiedy gra już wyjdzie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 10:11, Budo napisał:

Czepialski? Kto tu się czepia? Jeśli chodzi o kilka osób w walce, to powiedz mi, w ilu
walkach 4 czy 5 na 1 wziąłeś udział?


nie bralem

Dnia 18.09.2009 o 10:11, Budo napisał:

Widziałeś chociaż jedną gdziekolwiek? Albo 2 na
3, albo inną walkę, gdzie bierze udział większa ilość osób?


tak, na bron biala, glowne wczesnosredniowieczne, ale nie tylko

Dnia 18.09.2009 o 10:11, Budo napisał:

Podejrzewam, że nie,


to zle podejrzewasz

Dnia 18.09.2009 o 10:11, Budo napisał:

więc
daj sobie spokój z naturalnością, bo jest ok.


nie jest OK, normalnie atakowaliby grupowo i sie zaslaniali wyczekujac az sie odsloni, a tutaj czekaja na cios.

Dnia 18.09.2009 o 10:11, Budo napisał:

To jest gra i to w wersji alfa, nie da
się póki co przełożyć 100% naturalności do gry,


wiem ze sie nie da w 100%, ale po tym co widzialem nie ma zadnych zmian w stosunku do czesci pierwszej - a to rozczarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moj najlepszy dzien w tym roku ! Nie moge sie doczekac! Grafika prezentuje sie troche lepiej? a ta interakcja z NPC? hmm cos pieknego? a w dodatku ulepszony i dopracowany system walki.Mysle,ze kazdy fan kupi to w ciemno. Tylko CDP Red podajdzie chociaz zblizona date premiery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale w finałowej walce przeciwnik zaatakował tylko raz mieczem (nie licząc tych 3 czy 4 znaków i QTE). Trochę za mało aktywny, jak na takiego bossa. Poza tym graficznie bomba, dialogi też wyglądają dobrze i ogólnie cały ten obóz wojskowy prezentuje się świetnie. Nie wiem co chcecie od nowej fryzury Gerarta xD ale najlepiej było by dać możliwość edycji wiedźmina przed rozpoczęciem gry, oczywiście w niewielkim zakresie, aby nie zepsuć ogólnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 11:32, Ash napisał:

Reakcje NPC po stłuczeniu beczki są nawet fajne, choć wydały mi się trochę sztywne, i
obawiam się, że po pewnym czasie będą się powtarzać i szybko się to znudzi, ale jako
ciekawostka jak najbardziej.


Ci wojacy powinni krzyknąć coś takiego: K**WA! Co robisz kur** synu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię słuchać jak Polacy próbują mówić po angielsku ^^ Taki fajny akcent bez akcentu wychodzi ;p


A co do Wiedźmina to trzeba czekać na jakąś większą imprezę, żęy się jeszcze czegoś dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na razie są ale kosmetyczne, dodano Havoka i QTE. Z tego drugiego się nie cieszę.
Mało co jest komentować, może to że znowu będzie nawałnica newsów o Wiedźminie. A było tak pięknie dotąd, tak cicho i spokojnie.
BTW. smok wydaje dźwięki jak Alastor z Painkillera.
Dziwi jedynie walka (ta sama co poprzednio, może jakieś zmiany. Że gracze nie ogarną tego?) a boss do kitu. Asasyn a machnie raz na ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używanie znaków jako Force Push - bleh
Zdziwienie ludzi, kto rozwalił beczkę - bleh
QTE - bleh
angielski głos Geralta- bleh

IMHO Wiedźmin 2.0, nie nowa gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że na Gramie piszę się o tym, że pojawił się materiał promocyjny. Bo z tego co patrzę na innych serwisach to po prostu zwykły leak. A jak już wypłynęło to CDP powiedziało, że gra rzeczywiście jest w produkcji. Ale wszystko można ładnie przekazać, nie?:D Co do filmiku, to ciekawe czy te wszystkie zbliżenia i obroty kamery nie wpłyną na jakość rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 12:33, KrwawyMarcys napisał:

Ci wojacy powinni krzyknąć coś takiego: K**WA! Co robisz kur** synu!?


Niekoniecznie, w końcu co ich obchodzi jakaś beczka? Gorzej jak by to był straganik jakiegoś kupca, to wtedy miłoby było zobaczyć wkur... takiego kupca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie po obejrzeniu gameplaya , jestem pod wielkim wrażeniem WIELKIM , grafika naprawdę cudo , sam cykl dnia i nocy , klimat niesamowity , az ciarki przechodzą , a szczegóły , są bajecznie , jeszcze nie widzialem w żadnej grze żeby żołnierze robili pompki xD , bardzo dobry pomysł z cutscenkami w czasie walki naprawde zajebiście to wygląda , jestem wielkim fanem pierwszego Wiedźmina i muszę powiedzieć że nie spodziewałem się czegoś takiego po ALPHIE , jestem pod wrażeniem , już na mnie zarobili kase , preorder z miejsca , BRAWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w komentarzach widzę same ochy i achy...
Ale jakby identyczny filmik wyszedł o Dragon Age''u to byłby zbiorowy najazd że ''tylko walka i krew, gdzie tu prawdziwe rpgie?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie misioo, gra wygląda bardzo fajnie, ale nie przesadzałbym z tą genialnością, cudownością czy bajecznością, tylko dlatego że to polska gra.
Zawiodłem się na CDP RED, tak ważna gra dla Polskiego rynku powinna być zapowiedziana na jakimś dużym wydarzeniu, typu PGA (oczywiście skala jest większa np. na Tokyo Game Show, ale nie przesadzajmy), a nie poprzez puszczenie filmiku w internecie. Wolałbym pójść w Poznaniu na konferencję, posłuchać co naprawdę mają do powiedzenia twórcy, takie filmiki można sobie wsadzić, bo oprócz tego że gra będzie, to nie wiemy nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować