Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Urodzinowy konkurs dobiegł końca! Zobacz galerię!

24 postów w tym temacie

Yuhuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Dziękuję ;*** Drugi raz coś wygrałam, za pierwszym razem wygrałam w konkursie na odgadnięcie screenów, więc widać kreatywno/twórcze i bardziej wymagające konkursy mi sprzyjają;)) No i dobra wiadomość na wybudzenie sięz pourodzinowego kaca, widać nawet ja i gram mamy w podobnym czasie urodziny... Teraz tylko dylemat co kupić;)))

A swoją drogą, za przesyłkę trzeba będzie zapłacić z własnej kieszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom. Ja znając swoje umiejętności artystyczne nie próbowałem nawet nic wymyślić... i widzę, ze dobrze zrobiłem. Prace są na prawdę świetne i za pewne tylko bym się ośmieszył :))

@ppoz93 Sam zrobiłeś całość, czy gdzieś znalazłeś "główny" element? Twoja praca najbardziej mi się spodobała. Jeśli sam to robiłeś to pełen szacun za umiejętności graficzne, jeśli nie to za umiejętność wykorzystania materiału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 18:30, Zaitsev napisał:

Ja stanowczo protestuję przeciwko popularyzowaniu mojego przeinaczonego wizerunku lenia
i bumelanta.


A tak serio - skąd wiedziałeś Zarajev?

Tego się nie wie - to się widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh, szkoda, że nic tym razem nie wygrałem ; p. Mam nadzieje, że w przyszłości będą jeszcze jakieś plastyczne konkursy, bo takowe to ja bardzo lubię.

Hm...to nie wszystkie prace trafiały do galerii?

No i gratuluje zwycięzcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie spodziewałem wygranej a tu patrz 2 miejsce, widocznie redakcji gram.pl spodobał się mój pomysł... PS.Czy ktoś z laureatów tego konkursu dostał już e-maila w sprawie wygranej? Czekam już kilka dni na tą wiadomość i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować