Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Sekirei ch97

Dnia 15.03.2010 o 23:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Division 6 wybiera się na Ziemię żeby znaleźć jakieś Lost Logia. Subaru i Teana poznają matkę Nanohy (i są w szoku że Badass White Devil Queen, Destroyed of Worlds i Ultimate Befriender ma matkę XD)


Spoiler

To podróba stworzona przez rzeczywistość aby zachować przynajmniej złudzenie że niektóre z definiujących ją praw wciąż Nanohę obowiązują XD

Dnia 15.03.2010 o 23:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

ogólnie sporo radochy. Subaru wyznaje miłości Teanie,


Spoiler

Trzeba korzystać z życia co nie? Już od dawna nie miałem żadnych złudzeń że Subaru ma zdrowe podejście do sprawy XD

Dnia 15.03.2010 o 23:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

a potem cała grupa wybiera się do łaźni i Subaru ściąga Teanie ręcznik (specjalnie XD)


Spoiler

...i właśnie to miałem na myśli XD

Dnia 15.03.2010 o 23:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

za co zostaje ciężko pobita.


Spoiler

Jak widzę Tea wciąż jeszcze nie dojrzała do głębszych uczuć :(

Dnia 15.03.2010 o 23:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm... ten dzieciak przestrzega zasad co mu się chwali... ale jego attitude mi się ciut nie podoba...


Spoiler

No cóż, ja mu się nie dziwię że ma pewien żal o to co spotkało jego sekireiki (to tylko ten d***k którego imienia nawet nie warto wymawiać ma gdzieś co się z nimi dzieje)...

Dnia 15.03.2010 o 23:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A Homura wydaje się być w ciężkim szoku po spotkaniu z Mutsu XD


Spoiler

Co tam jego szok (Mikogami chyba przeżył gorszy :) w tym spotkaniu Homura zrobił kolejny mały kroczek w stronę zaborczości (już nawet nie starał się udawać że go nie obchodzi to co Minato robił z Uzume), jeszcze trochę a stanie się lustrzanym odbiciem Tsukiumi XD

Dnia 15.03.2010 o 23:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

nadciąga moja upragniona scena wparowania do domu Hyuugi i uratowanie Yukari (miejmy nadzieję)


Spoiler

"Uratowania"? Raczej uwolnienia demona Bólu i Bezpłodności XD Jak Yukari zostanie spuszczona z łańcuchów to nawet sekireiki lepiej niech się pochowają XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam

Spoiler


W Baka testo #9 było powiedziane że Yoshii sprzedał wszystkie gry żeby mieć na żarcie, natomiast w #10 już widać, że ma je wszystkie < jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak czasem mieć dodatkowy dzień wolny. Korzystając z okazji przeleciałem do 25 odcinka TTGL.

Spoiler

Trochę się wydarzyło. Po pierwsze seria dzieli się według mnie na trzy części.Na początku mamy luźną atmosferę z małą grupką ludzi do śmierci Kaminy. Potem atmosfera się zagęszcza do pojedynku z lordem Genomem(niezły kolo. Przewidział tyle rzeczy. Zostawił największe mechy) W końcu dochodzi do wojny z anty spiralnymi. Już w pierwszy epie czuć było zmianę Rosiu(jak się to pisze :P)motyw ochrony ludzkości za wszelką cenę.Szkoda że stał się taki sam jak kapłan z jego rodzinnej wioski. Scena przywrócenia go do równowagi pokazuje jak bardzo upodobnił się do swojego Aniki(zresztą te okularki w kształcie gwiazdki. Wykapany Kamina). Swój ep miał także Kittan. To był największy koniec z klasą podczas całego anime.Szkoda tylko Yoko. Kolejny facet ją ostawił.(lol. Ep jak był nauczycielką. Chyba ostatni zawód w jakim bym ją umieścił). Jest coś co mi się nie podoba? W sumie niby Nya jest głównym bohaterem a w rzeczywistość jej rola jest znikoma. Nawet Viral wydaje się być ważniejszy.(swoją drogą lekko zaskakujące jest jego przejście na stronę ludzi). Oprócz tego trochę na siłę Simon i Nya przypominają mi Heia i Yin. Czekam tylko jeszcze na Tengen Toppa. W tytule są ale jeszcze się nie pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 02:11, Buhahahahaha napisał:

Tak się zastanawiam

Spoiler


W Baka testo #9 było powiedziane że Yoshii sprzedał wszystkie gry żeby mieć na żarcie,
natomiast w #10 już widać, że ma je wszystkie < jak to jest?


Biorąc pod uwagę o kim mówimy to bardzo proste, za pieniądze na jedzenie odkupił kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę po kilku dniach i co widzę? Same spoilery ;]
Nie musicie spoilerować serii, które wychodzą, bo i tak każdy z nas ogląda je jak najszybciej się da ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 10:08, SiDi napisał:

Przychodzę po kilku dniach i co widzę? Same spoilery ;]
Nie musicie spoilerować serii, które wychodzą, bo i tak każdy z nas ogląda je jak najszybciej
się da ;D

Jak tego nie oznaczymy to zaraz zacznie się czyjś płacz że wpakował się na spoiler mimo że jeszcze nie oglądał. No i te spoilery w niewielkim stopniu dotyczyły tego co wychodzi na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 10:13, Tomoya-kun napisał:

> Przychodzę po kilku dniach i co widzę? Same spoilery ;]
> Nie musicie spoilerować serii, które wychodzą, bo i tak każdy z nas ogląda je jak
najszybciej
> się da ;D
Jak tego nie oznaczymy to zaraz zacznie się czyjś płacz że wpakował się na spoiler mimo
że jeszcze nie oglądał. No i te spoilery w niewielkim stopniu dotyczyły tego co wychodzi
na bieżąco.


Wątpię, by był płacz ;] Do tego przez te spoilery wszystko staje się według mnie nieczytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 10:02, Tomoya-kun napisał:

Biorąc pod uwagę o kim mówimy to bardzo proste, za pieniądze na jedzenie odkupił kolekcje.

Spoiler

A może siostra po prostu się nad nim zlitowała i dała mu kasę/odkupiła gry. W końcu pierwszą zasadę łamie nagminnie próbując go uwieść XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 10:46, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A może siostra po prostu się nad nim zlitowała i dała mu kasę/odkupiła gry. W końcu
pierwszą zasadę łamie nagminnie próbując go uwieść XD


Spoiler

Raczej powiedział bym że w jej zasadach nie chodziło o incest. Poza tym to ona ustala zasady, oraz gdyby mu kupiła to by były same eroge z incestami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 11:10, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Raczej powiedział bym że w jej zasadach nie chodziło o incest. Poza tym to ona ustala
zasady, oraz gdyby mu kupiła to by były same eroge z incestami.


Spoiler

[kiwa głową] Fakt nie pomyślałem o tym, gdyby to jego siostra mogła mu gry wybierać... straszne rzeczy...

swoją drogą widze że też należysz do MKFT (Masochistycznego Klubu Fanów Tsundere) więc pewnie cie to zainteresuje
http://www.darkmirage.com/2007/01/02/the-perfect-cd-for-your-masochistic-self/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 11:18, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[kiwa głową] Fakt nie pomyślałem o tym, gdyby to jego siostra mogła mu gry wybierać...
straszne rzeczy...


Spoiler

[Przypomina sobie jedno z jej ulubionych powiedzień] "it''s ok as long as he''s the same sex".... mogło być gorzej.... znacznie gorzej....

Dnia 16.03.2010 o 11:18, Hubi_Koshi napisał:

swoją drogą widze że też należysz do MKFT (Masochistycznego Klubu
Fanów Tsundere) więc pewnie cie to zainteresuje

Ekhm... szybko ci zajęło zauważenie tego...

Dnia 16.03.2010 o 11:18, Hubi_Koshi napisał:

To już znalazłem dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 11:23, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

[Przypomina sobie jedno z jej ulubionych powiedzień] "it''s ok as long as he''s the
same sex".... mogło być gorzej.... znacznie gorzej....


Spoiler

[Przypomina sobie te sceny z tym rudzielcem z spiczastymi włosami] NEEEIIINNN, MY EYES, MY EYES SOME STAB MY EYES. Ale Yaoi-Fangirlki pewnie piszczą z rozkoszy przy tych scenach XD

Dnia 16.03.2010 o 11:23, Tomoya-kun napisał:

Ekhm... szybko ci zajęło zauważenie tego...

A nie to tak tylko przy okazji o tym wspomniałem, wiedziałem od dawna :-3 Seriously, masochiści z was...

Dnia 16.03.2010 o 11:23, Tomoya-kun napisał:

To już znalazłem dawno temu.

I jak ? Fajnie się słuchało ? Miło czuć się jak brud spod paznokci, albo najniższa forma życia XD ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 11:28, Hubi_Koshi napisał:

A nie to tak tylko przy okazji o tym wspomniałem, wiedziałem od dawna :-3 Seriously,
masochiści z was...

[przypomina sobie co Hubi sądzi o Hinagiku] Tak, oczywiście kompletnie nie rozumiesz jak można lubić tsundere.

Dnia 16.03.2010 o 11:28, Hubi_Koshi napisał:

I jak ? Fajnie się słuchało ? Miło czuć się jak brud spod paznokci, albo najniższa forma
życia XD ??

To że znalazłem nie znaczy że to wysłuchałem. Wystarczy mi że takie teksty słyszę w anime lub vn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 11:38, Tomoya-kun napisał:

[przypomina sobie co Hubi sądzi o Hinagiku] Tak, oczywiście kompletnie nie rozumiesz
jak można lubić tsundere.

Och Hinagiku owszem Ma pewne cechy tsundere, ale wymięka by Nagi XD Nie no tak na serio to głównie działają mi na nerwy loli-tsundere, ani to ładne, ani sympatyczne, a wredne jak niedźwiedź z obolałą łapą (i równie niebezpieczne) a ich momenty Dere-Dere są tak rzadkie że mógłby je policzyć na palcach jednej ręki drwal po wypadku.

Dnia 16.03.2010 o 11:38, Tomoya-kun napisał:

To że znalazłem nie znaczy że to wysłuchałem. Wystarczy mi że takie teksty słyszę w anime
lub vn.

Taaaa co za dużo to nie zdrowo (szczególnie dla psyche XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 12:04, Hubi_Koshi napisał:

Och Hinagiku owszem Ma pewne cechy tsundere, ale wymięka by Nagi XD Nie no tak na serio
to głównie działają mi na nerwy loli-tsundere, ani to ładne, ani sympatyczne, a wredne
jak niedźwiedź z obolałą łapą (i równie niebezpieczne) a ich momenty Dere-Dere są tak
rzadkie że mógłby je policzyć na palcach jednej ręki drwal po wypadku.

Cóż co do większości loli tsundere to popieram twój punkt widzenia (znasz moje zdanie o Nagi), choć trafiają się miłe wyjątki takie jak np.Taiga lub w pewnym stopniu Luise(niestety tu ilość momentów dere-dere jest wprost proporcjonalny do niebezpieczeństwa związanego z tym że włada ona magią).

Dnia 16.03.2010 o 12:04, Hubi_Koshi napisał:

Taaaa co za dużo to nie zdrowo (szczególnie dla psyche XD)

Rzeczywiście są przypadki gdzie za duża dawka czegoś kompletnie wypaliła mózg(np. komuś z ptakiem w nicku) Ale biorąc pod uwagę w jakim stopniu już mamy pokręconą psyche(pomijam już zdanie zwykłych śmiertelników o nas) więc dla większości niewiele by zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 23:56, Karharot napisał:

Sekirei ch97

Spoiler

To podróba stworzona przez rzeczywistość aby zachować przynajmniej złudzenie że niektóre
z definiujących ją praw wciąż Nanohę obowiązują XD


Spoiler

Nie no sporo osób się znowu pojawia, ojciec Nanohy, Miyuki (ona się w sumie w całej drugie połowie SS przewija razem z Amy (która ma z Chrono dwoje dzieci, a Loli-Arf robi za opiekunkę ^^) Kyouya i Shinobu wyjechali do Niemiec i wykonują Jakąś Robotę (kto wie może jak w Triangle Heart robią za ochroniarzy i ninja, zwłaszcza jeśli Shinobu jest tu dalej wampirzycą) A Miyuki prosi Stars i Lightning żeby się opiekowały jej młodszą siostrą XD Ach racja i zmiana wzrostu Reinforce Zwei się wyjaśnia, ona może przechodzić z trybu Compact (latający maluch) do trybu zwykłego (czyli normalny człowiek) ale Compact jest wygodniejszy i wydajniejszy. Sądząc po jednej z Sound Stage M Agito też to potrafi

Dnia 15.03.2010 o 23:56, Karharot napisał:

Spoiler

Trzeba korzystać z życia co nie? Już od dawna nie miałem żadnych złudzeń że Subaru

Spoiler

> ma zdrowe podejście do sprawy XD


No Baaaa XD Teana, Ixpellia (jedna z Władczyń Belki, podobna do Arcueid jeśli chodzi o historię, jest nieśmiertelna, żyje od czasów Ancient Belki, ale większość czasu śpi i budzi się tylko by siać zniszczenie za pomocą nieumarłych super żołnierzy zwanych Mariage), Vivio (chociaż ją przekazała pod opiekę Nove) no i teraz tuli i dokarmia Einhart-chan, "Subaru Nakajima, Seducing one Ancient Belkan Ruler at a time" XD

Dnia 15.03.2010 o 23:56, Karharot napisał:

Spoiler

...i właśnie to miałem na myśli XD


Spoiler

Check Your Email :-)

Dnia 15.03.2010 o 23:56, Karharot napisał:

Spoiler

Jak widzę Tea wciąż jeszcze nie dojrzała do głębszych uczuć :(


Spoiler

Nie martw się w Nanoha Vivid wydaje się już mieć w sobie dużo mniej tsun-tsun a O WIELE więcej Dere-Dere. Haha jak tak sobie myślę o Teanie i Subaru to mi przychodzi na myśl interakcja Nagiego z Ariką XD Szczególnie po tym jak uratował ją z tego Kanionu Śmierci "Poor Little Thing Your Boobies are Mine and Only Mine" czy coś w tym stylu XD

Dnia 15.03.2010 o 23:56, Karharot napisał:

Spoiler

No cóż, ja mu się nie dziwię że ma pewien żal o to co spotkało jego sekireiki (to
tylko ten d***k którego imienia nawet nie warto wymawiać ma gdzieś co się z nimi dzieje)...


Spoiler

Nom tylko odnoszę wrażenie że bardziej ma żal do tego że ktoś zepsuł jego zabawkę niż że skrzywdził jego dziewczynę.

Dnia 15.03.2010 o 23:56, Karharot napisał:

Spoiler

Co tam jego szok (Mikogami chyba przeżył gorszy :) w tym spotkaniu Homura zrobił kolejny
mały kroczek w stronę zaborczości (już nawet nie starał się udawać że go nie obchodzi
to co Minato robił z Uzume), jeszcze trochę a stanie się lustrzanym odbiciem Tsukiumi
XD


Spoiler

NIEEEEEEE!!! trzy Tsukiumi w domu to by było dla Minato o wiele za dużo (Kuu-chan już skorumpowała, a teraz Homura ?? Oj Minato nie będzie miał łatwego życia, a jak się jeszcze Hanya-chan dołączy... AUĆ, ale trzeba przyznać że Minato Mistrz Befriendowania przez przytulanie XD

Dnia 15.03.2010 o 23:56, Karharot napisał:

Spoiler

"Uratowania"? Raczej uwolnienia demona Bólu i Bezpłodności XD Jak Yukari zostanie
spuszczona z łańcuchów to nawet sekireiki lepiej niech się pochowają XD


Spoiler

Ach... Racja... Mój umysł cały czas chyba chce wyprzeć z pamięci to Kim, a raczej CZYM jest Yukari, jest In Complete Denial... "Umm Hyuga-san, while I certainly wouldn''t want to impose on your personal suffering, can we discuss Uzume-san''s situation", w odpowiedzi Minato otrzymałby tylko krzyki bólu i rzężenie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 12:43, Tomoya-kun napisał:

Cóż co do większości loli tsundere to popieram twój punkt widzenia (znasz moje zdanie
o Nagi), choć trafiają się miłe wyjątki takie jak np.Taiga lub w pewnym stopniu Luise(niestety
tu ilość momentów dere-dere jest wprost proporcjonalny do niebezpieczeństwa związanego
z tym że włada ona magią).

Poprawka, w jej konkretnym przypadku włada niestabilnymi materiałami wybuchowymi ^^; Mhm sam nie wiem co do Louise, jest dla Saito Naprawdę okrutna [pejcze, bicze i takie tam] Ale potem w sumie troszkę łagodnieje... Ech gdyby tylko nie to jej Loli-Body T_T Nie mogła by użyć magii i zwinąć trochę obiętości Henriettcie i Sieście XD Nom Nagi to... to w sumie nawet nie jest bohaterka, to najnudniejsza z wszystkich dziewczyn.

Dnia 16.03.2010 o 12:43, Tomoya-kun napisał:

Rzeczywiście są przypadki gdzie za duża dawka czegoś kompletnie wypaliła mózg(np. komuś
z ptakiem w nicku) Ale biorąc pod uwagę w jakim stopniu już mamy pokręconą psyche(pomijam
już zdanie zwykłych śmiertelników o nas) więc dla większości niewiele by zmieniło.

Oj tam może to tylko kompleksy albo coś ^^; A co do normalności to cóż... Większość decyduje o tym co jest normalne więc faktycznie z ich punktu widzenia jesteśmy pewnie nieco dziwni. Ale wśród siebie tez mamy (z naszego punktu widzenia) dziwaków więc nie jest źle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei ch97

Dnia 16.03.2010 o 12:57, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie no sporo osób się znowu pojawia,


Spoiler

To tylko dowodzi jak desperacko Rzeczywistość stara się uratować resztki swojej zignorowanej godności :P

Dnia 16.03.2010 o 12:57, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ixpellia (jedna z Władczyń Belki, podobna do Arcueid jeśli chodzi o historię, jest nieśmiertelna, żyje od czasów Ancient Belki, ale większość czasu śpi i budzi się tylko by siać zniszczenie za pomocą nieumarłych super żołnierzy zwanych Mariage),


Spoiler

O? Interesujące :) Podobnie jak Arc też ma swoje urocze strony czy w całości poświęca się oczyszczaniu wszechświata z zarazy Życia?

Dnia 16.03.2010 o 12:57, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Check Your Email :-)


Spoiler

"Plik jest chwilowo niedostępny"...
Trza będzie poczekać.

Dnia 16.03.2010 o 12:57, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Haha jak tak sobie myślę o Teanie i Subaru to mi przychodzi na myśl interakcja Nagiego z Ariką XD Szczególnie po tym jak uratował ją z tego Kanionu Śmierci "Poor Little Thing Your Boobies are Mine and Only Mine" czy coś w tym stylu XD


Spoiler

XD
Ech, szkoda tylko że Subaru nie uda się razem z Teą machnąć epickiego potomstwa :(
Choć w sumie... Jakby Subaru poprosiła na jednym z przeglądów technicznych o jakiś mały upgrade... XD

Dnia 16.03.2010 o 12:57, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nom tylko odnoszę wrażenie że bardziej ma żal do tego że ktoś zepsuł jego zabawkę niż że skrzywdził jego dziewczynę.


Spoiler

Nooo... Jeśli idzie o Yomi to jestem w stanie go zrozumieć. Ona miała ciut nie po kolei w głowie (i nie w pozytywnym sensie jak Akitsu).

Dnia 16.03.2010 o 12:57, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

NIEEEEEEE!!! trzy Tsukiumi w domu to by było dla Minato o wiele za dużo (Kuu-chan już skorumpowała, a teraz Homura ?? Oj Minato nie będzie miał łatwego życia, a jak się jeszcze Hanya-chan dołączy... AUĆ,


Spoiler

Jak Hanya się przyłączy do zabawy to cała reszta momentalnie stanie się jej haremem więc sprawy się nawet uspokoją XD Gorzej jak do Izumo Inn wpadnie Yukari ze swoją obsesją na punkcie braciszka, Onii-chan Control będzie wtedy wyglądało przy Sekirei na moralizującą bajeczkę dla przedszkolaków XD

Dnia 16.03.2010 o 12:57, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ach... Racja... Mój umysł cały czas chyba chce wyprzeć z pamięci to Kim, a raczej CZYM jest Yukari, jest In Complete Denial... "Umm Hyuga-san, while I certainly wouldn''t want to impose on your personal suffering, can we discuss Uzume-san''s situation", w odpowiedzi Minato otrzymałby tylko krzyki bólu i rzężenie XD


Spoiler

...
Wiesz, prawie zacząłem się z tego śmiać... dopóki nie uświadomiłem sobie nagle że ten ponury żart już za parę chapterów może przybrać postać przerażającej prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 14:00, Karharot napisał:

Sekirei ch97

Spoiler

To tylko dowodzi jak desperacko Rzeczywistość stara się uratować resztki swojej zignorowanej
godności :P


Spoiler

Ano, pojawiają się też Arisa i Suzuka, ta druga podobno się od facetów nie może opędzić (a jeśli mam rację to mogła by, Evangeline-style XD) No ogólnie pierwsza SS StrikerS to miła, zabawna ciepła historia... nie licząc tego że widać pierwsze oznaki kompleksów Teany.

Dnia 16.03.2010 o 14:00, Karharot napisał:

Spoiler

O? Interesujące :) Podobnie jak Arc też ma swoje urocze strony czy w całości poświęca
się oczyszczaniu wszechświata z zarazy Życia?


Spoiler

Mhm na tyle na ile ją poznałem (niewiele) to zwyczajnie zbrzydła jej już wojna i nie chce więcej zabijać, a że jest małą uroczą loli i oświadcza że kocha Subaru... resztę historii możesz sobie dopowiedzieć :-3

Dnia 16.03.2010 o 14:00, Karharot napisał:

Spoiler

"Plik jest chwilowo niedostępny"...
Trza będzie poczekać.


Spróbuj może jesio raz, albo parę razy bo mi działa.

Dnia 16.03.2010 o 14:00, Karharot napisał:

Spoiler

XD
Ech, szkoda tylko że Subaru nie uda się razem z Teą machnąć epickiego potomstwa :(
Choć w sumie... Jakby Subaru poprosiła na jednym z przeglądów technicznych o jakiś mały
upgrade... XD


Spoiler

Trzy informacje
1. Jail zapłodnił wszystkie swoje cyborgi
2. Uno to podobno klon Jaila tylko odmiennej płci
3. To seria w której dwie Badasskie Niszczycielki Światów wychowują klona miejscowego Badass Jezusa, który za parę lat będzie razem z nimi kopał tyłki, a dzięki Saint Armor będzie niczym żywy pancernik.
You Do the Math XD Wystarczy Jaila poprosić i na pewno coś wymyśli, w końcu Subaru to jedna z jego córek, a o ile jest draniem dla reszty ludzkości to swoje córki traktuje w porządku. Cóż nie na darmo gość to klon kogoś z Al Hazard

Dnia 16.03.2010 o 14:00, Karharot napisał:

Spoiler

Nooo... Jeśli idzie o Yomi to jestem w stanie go zrozumieć. Ona miała ciut nie po
kolei w głowie (i nie w pozytywnym sensie jak Akitsu).


Spoiler

W sumie to chyba nawet bym się z tobą zgodził... Yomi była taką... Karasubą na mniejszą skalę. Za to Mikogami był naprawdę wstrząśnięty gdy Mutsu niejako oskarżył go o zmuszenie Akitsu do nie noszenia majteczek XD Nie no na razie pewnie zostawimy... czekaj... [nagle wpadła mu straszna myśl do głowy] Co jeśli... co jeśli Minato i jego Sekirei pokonają Mikogamiego... a on się zakocha w Minato ?? Wyraźnie widać że go ciągnie do Mutsu więc...

Dnia 16.03.2010 o 14:00, Karharot napisał:

Spoiler

Jak Hanya się przyłączy do zabawy to cała reszta momentalnie stanie się jej haremem
więc sprawy się nawet uspokoją XD Gorzej jak do Izumo Inn wpadnie Yukari ze swoją obsesją
na punkcie braciszka, Onii-chan Control będzie wtedy wyglądało przy Sekirei na moralizującą
bajeczkę dla przedszkolaków XD


Spoiler

To już będzie otwarta wojna na broń masowego zniszczenia... nie dość że Yukari ma Shiinę, ale na dodatek jest córką Matki Minato... a to straszna baba jest... i wcale bym się nie zdziwił gdyby znały się, znaczy Hanya i matka Minato... i pewnie mają dla siebie sporo respektu XD Ale tak na serio to naprawdę jestem pod wrażeniem tego jak Minato się rozwija, nie jest to Badass wymiatacz Tsukune, Hahaha teraz chyba rozumiem czemu autor nadał mu taki L-owaty wygląd XD

Dnia 16.03.2010 o 14:00, Karharot napisał:

Spoiler

...
Wiesz, prawie zacząłem się z tego śmiać... dopóki nie uświadomiłem sobie nagle że ten
ponury żart już za parę chapterów może przybrać postać przerażającej prawdy...


Spoiler

Widzisz, WIDZISZ, twój umysł TEŻ próbuje zaprzeczyć temu CZYM jest Yukari, ona jest jak Discworldowy Śmierć, nasze umysły nie chcę zrozumieć tego co widzą więc starają się zapomnieć że to w ogóle widziały i że o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei ch97

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ano, pojawiają się też Arisa i Suzuka, ta druga podobno się od facetów nie może opędzić (a jeśli mam rację to mogła by, Evangeline-style XD)

Spoiler

To nie tyle by się od nich opędziła co miałaby darmowe dostawy świeżego napitku ;)

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm na tyle na ile ją poznałem (niewiele) to zwyczajnie zbrzydła jej już wojna i nie chce więcej zabijać, a że jest małą uroczą loli i oświadcza że kocha Subaru... resztę historii możesz sobie dopowiedzieć :-3


Spoiler

...to kto tu kogo w końcu podrywa? XD

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Spróbuj może jesio raz, albo parę razy bo mi działa.


Spoiler

"you might as well take/have a good look"... Nie spodziewałem się takiego podejścia ze strony Teany XD Szkoda tylko że nie utrzymała tej pozy do końca ;P

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

W sumie to chyba nawet bym się z tobą zgodził... Yomi była taką... Karasubą na mniejszą skalę.


Spoiler

Hmm... Nie. To nie ten typ. Karasuba jest krwiożercza ale nie znęca się nad swoimi ofiarami a poza tym ona jest badasską która załatwia sprawę szybko i mało przy tym mówi (i niezbyt się przejmuje czy ktokolwiek ją słyszy) podczas gdy Yomi pastwiła się nad ofiarami i dużo gadała a ostatecznie nic nie osiągnęła...
Z jedną i drugą nie chciałbym się spotkać ale gdybym już musiał wybrać z ręki której miałbym zginąć to wolałbym jednak Black Sekirei - przynajmniej załatwiła by sprawę szybko i fachowo...

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Za to Mikogami był naprawdę wstrząśnięty gdy Mutsu niejako oskarżył go o zmuszenie Akitsu do nie noszenia majteczek XD


Spoiler

To nie Seo XD Mikogami ma swoją godność i z pewnością nie chce aby jego wizerunek został nadszarpnięty przez perwersje w których nie miał udziału (on jako ostatni ze wszystkich obecnych (no, może poza Akitsu) zorientował się w sytuacji) XD

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie no na razie pewnie zostawimy... czekaj... [nagle wpadła mu straszna myśl do głowy] Co jeśli... co jeśli Minato i jego Sekirei pokonają Mikogamiego... a on się zakocha w Minato ?? Wyraźnie widać że go ciągnie do Mutsu więc...


Spoiler

...
.......
Eee... Ale... Mikogami,m to, nie, sekirei... Minato nie ma żadnego powodu żeby to odwzajemniać (o tym że połowa jego haremu rozdarłaby nowego rywala na strzępu już nawet nie wspominam).
Póki co Minato musi uważać na swoje tyły jedynie gdy Homura jest w pobliżu (czyli w sumie zawsze).

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

To już będzie otwarta wojna na broń masowego zniszczenia... nie dość że Yukari ma Shiinę, ale na dodatek jest córką Matki Minato... a to straszna baba jest...


Spoiler

Oj tak... Jak się ma taką matkę to albo jest się totalnym badassem albo potulnym barankiem, żadna forma pośrednia nie dożyje wieku dojrzewania XD

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ale tak na serio to naprawdę jestem pod wrażeniem tego jak Minato się rozwija, nie jest to Badass wymiatacz Tsukune,


Spoiler

Za sposobem w jaki rozwinęła się postać Tsukune niezbyt przepadam, motyw człowieka który kombinował jak mógł aby utrzymać się w nieprzyjaznym otoczeniu bo miał ku temu powód był interesujący a ta stereotypowa przemiana w badassa go spłaszczyła (żeby to chociaż był epicki badass jak Negi a nie takie nie wiadomo co co raz może a raz nie...) :(

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hahaha teraz chyba rozumiem czemu autor nadał mu taki L-owaty wygląd XD


Spoiler

Jak uda mu się złapać jeszcze jakieś sekireiki lub też jego własne zaczną być bardziej agresywne to oprócz wyglądu i zdolności do L upodobni go także zachowanie...

Dnia 16.03.2010 o 14:21, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Widzisz, WIDZISZ, twój umysł TEŻ próbuje zaprzeczyć temu CZYM jest Yukari, ona jest jak Discworldowy Śmierć,


Spoiler

Nie Śmierć to całkiem sympatyczny gość którego ludzie się boją bo go nie rozumieją, Yukari natomiast staje się tym bardziej przerażająca im lepiej się ją zna (czyt. im więcej sadystycznych przesłuchań w jej wykonaniu się widziało)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować