Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2010 o 02:45, Buhahahahaha napisał:


Szlak, nie mogę tego rozkodować, nawet google nie wie :) Wersja z Anime wziąść zawiera
tylko wątek nyyaa neko, nie ma nic z Tsundere-chan (why my waifu isn''t there!!! :/),
wygląda to jakby seria nie była zakończona, tylko ta sprawa, ale muzyczka na koniec jest
taka jak byc powinna na koniec, to samo z video, nie ma nagłego urwania, więc możliwe
że to prawidłowa wersja.


Ta grupa subująca ma zamiar wydawać 1 part dziennie, więc faktycznie będzie 5 partów. 3 już są, więc dzisiaj powinien być 4 , a jutro 5. Może wtedy jakoś scalą ten odcinek i do końca tygodnia wyjdzie jeden, porządnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś, kiedy wyjdzie DVD-kowa wersja Suzumiya Haruhi no Shoushitsu? Bo jestem co najmniej zdziwiony pierwszą pozycją na MAL-u i chciałbym w końcu zobaczyć, czy to jest rzeczywiście aż tak dobre, a jakiegoś camripa, robionego przez kogoś chyba cierpiącego na padaczkę, oglądać nie zamierzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 14:44, ziptofaf napisał:

Orientuje się może ktoś, kiedy wyjdzie DVD-kowa wersja Suzumiya Haruhi no Shoushitsu?
Bo jestem co najmniej zdziwiony pierwszą pozycją na MAL-u i chciałbym w końcu zobaczyć,
czy to jest rzeczywiście aż tak dobre, a jakiegoś camripa, robionego przez kogoś chyba
cierpiącego na padaczkę, oglądać nie zamierzam :P


Będzie pewnie coś po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durarara!! #24

Spoiler

Genialny ep :]

Oficjalne wypowiedzenie wojny między Izayi z Saiką ; Kida oficjalnie w Dollar$ ; Izaya z podbitym oczkiem ; Shizuo mistrzem świata w rzucania znakami drogowymi oraz spełnienie marzeń Shinry xD

Mistrzostwo :D



Ocena: 11/10
Więcej takich serii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giant Killing #12

Spoiler

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL !!! TSUBAKI ! :D

Jeszcze jedna ! Jeszcze jedna ! Jeszcze jedna ! :D



FMA: the brotherhood #63
Spoiler

Teoretycznie to już jest koniec ,ale... będzie jeszcze ostatni happy ending ep :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bakemonogatari Final

Spoiler

Świetny odcinek, od niesamowitego openinga ( http://www.youtube.com/watch?v=HAsb56On6go), aż po napisy końcowe. Warto było czekać na jego premierę te kilka miesięcy. Serię oceniam ogółem na 9/10 (trochę nudziły mnie początkowo odcinki z lost snail i w ogóle nigdy do końca nie wyjaśniono historii jak to Araragi stał się wampirem).
Zwłaszcza zatkał mnie sposób myślenia bohatera- "if Hanekawa kills me, Senjougahara will surely kill her" :P No i w ogóle on ma teraz wyjątkowo ciekawy cień - pojawienie się Shinobu było wprost epickie.


Swoją drogą, to w ogóle było bardzo "symboliczne" Anime - ciągle pojawiające się znikąd napisy, korzystanie z realnych fotografii, symbole graficzne (choćby trójkąt w ostatnim epizodzie)...Muszę przyzna, że to (dla mnie przynajmniej) bardzo unikatowy styl, rzadko coś takiego widuję (ostatni raz chyba w End of Evangellion, a to było dość dawno). A szkoda, bo klimat wytwarza niepowtarzalny.

Teraz pozostaje liczyć na inne serie robione "z pasją"...czemu sezon letni zapowiada się tak słabo!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 03:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Bo to anime jest rysowane dla mamony..

Jak każde drogi Ichibanboshi, jak każde.

Ktoś się orientuje kiedy można się spodziewać nowego chaptera Higschool of thr Dead?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 09:01, KrisK91 napisał:

Wow. Wydanie na Blu-ray to dla mnie must buy. Takie anime po prostu trzeba mieć w swojej
kolekcji w jak najlepszej jakości.


Dziwne, BD ma być w wersji 1.11 a DVD jest w wersji 1.0, podobno nie mieli dostępu do wersji innej niż kinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się