Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2010 o 22:35, Tohno napisał:

No fanbojów nie przekonasz swoimi głupimi teoriami po 2 odcinkach. Obejrzyj wszystko
to wtedy może cie wysłuchamy.

Oglądnę nge do końca 5 minut po tym jak wystawię 10 boku no pico :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spoiler

Od razu do rzeczy: czy ktoś wie, co i jak, i potrafi wytłumaczyć why Saber zginęła w Fate/Stay Night? Albo chociaż rzucić cień nadziei, że nie wszystko jeszcze stracone? ^^ Bo dziwne, jak dla mnie, takie zakończenie było...

:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 08:48, MrKubu napisał:

Witam,

Spoiler

Od razu do rzeczy: czy ktoś wie, co i jak, i potrafi wytłumaczyć why Saber zginęła
w Fate/Stay Night? Albo chociaż rzucić cień nadziei, że nie wszystko jeszcze stracone?
^^ Bo dziwne, jak dla mnie, takie zakończenie było...

:|

Spoiler

W sensie w anime ?? To właściwie było optymistyczne zakończenie. Widzisz, Saber przez całe swoje życie jako Arturia walczyła za swój kraj, oddała wszystko, nawet bycie człowiekiem za to by móc walczyć, a gdy jej kraj się rozpadł a ona sama była na skraju śmierci oddała swoją Duszę Ziemi by uratować swoje królestwo. To wsio było bardzo smutne bo gdyby dopełniła swojego kontraktu to stała by się Bohaterem w Throne of Heroes i przez wieczność musiała by tam służyć. Gdy Saber zniszczyła graala, złamała swój kontrakt i mogła spokojnie odejść. Po raz pierwszy mogła odpocząć i nie zamartwiać się, spoczęła w pokoju. A że w tym świecie istnieje chyba reinkarnacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 09:21, Mange napisał:

Jakieś ciekawe anime z nowego sezonu?

Posucha, ale kilka raków jest.
Seikimatsu Occult Gakuin - świetny humor z paranormalnym stuffem plus może jakaś "sensowna" fabuła:D
Highschool of the Dead - fanservice i zombiaki!
Seitokai Yakuindomo - podobne do Seitokai no Ichizon, ale tutaj sprośne dżołki latają aż miło
Shiki - cosik w stylu higurashi, jest nieźle jak na razie
Nurarihyon no Mago - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=27527
Mitsudomoe - hm... lepiej się samemu przekonać...
Plus jeszcze parę innych tytułów(polecam przejrzeć ostatnie parę stron tematu), jednakże nie dane mi było jeszcze się z nimi zapoznać.

Coś z MAL'em znowu się stało, listy oraz parę innych funkcji nie działa... x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kochani!

Mamy dla Was super niespodziankę... Jeszcze w tym roku znajdziecie w sklepach:

BLEACH (MOVIE)

SUMMER WARS

PROFESSOR LAYTON

Czy to nie jest wspaniała wiadomość? ;-)
Na razie nie zdradzimy nic więcej, ale mamy nadzieję, że ta krćtka informacja bardzo Was ucieszy ;-)

AV Visionen"
Oby tylko dobrze wydali tego Summer Wars :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2010 o 09:37, Hubi_Koshi napisał:

/.../

Spoiler

Hm, znaczy tak, niby optymistyczne, ale z wiadomych względów radością to zbytnio tryskać po ostatnim ep nie mogłem :D

Kiedyś byłem "mhrocznym" widzem, który wielbił kiedy bohaterowie ginęli, nie byli razem etc, ale z czasem zamieniłem się w sentymentalnego poszukiwacza po prostu pięknych historii, doskonałych fabuł, ciekawych bohaterów i choć w takim układzie "trudne happy endy" także witam z radością(Ymm, "Most do Terabithii" - filmowe arcydzieło. |przyp. nie animowy|) to jednak bardziej chylę się do "i żyli długo i szczęśliwie". Tak jak w baśniach :)


Spoiler

A że ortodoksem także jestem, to reinkarnacja niech się już w tej opowieści nie rozwija, lepiej niech jest tak jak jest :D

No nic, dzięki za odp., a na poprawę humoru niech mi służy inf. o nadchodzącym trzecim sezonie pamiętnej Shany ^^

Hm, a pytanie mam jeszcze o Gundam oo, bo trafiłem na piosenkę, która mnie zaczarowała |a dokładniej to wykonanie: http://www.youtube.com/watch?v=oVJ3xmr7Atg| - czy ten serial to wyłącznie rozwałka, czy też mogę liczyć na zbliżone wątki jak, ot chociażby w Fate tudzież Shanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj sobie w VN-ke F/SN, a zapłaczesz za Saber, tam jest wszystko lepiej pokazane i bardziej przywiązuje cię do postaci.

Spoiler

Na forum mirror moon trafiłem na Fate Good Ending, które istnieje w F/SN Realta Nua na PS2. Mówi ono, że gdy Shirou umarł, to cofnął się do czasów Saber, ona czekała na niego, spotkali się i:

Saber- Welcome home.
Shirou- Yeah, I''m back.


Czy coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No nic, dzięki za odp., a na poprawę humoru niech

Dnia 11.07.2010 o 11:38, MrKubu napisał:

mi służy inf. o nadchodzącym trzecim sezonie pamiętnej Shany ^^

To było wiadome od dawna, gorzej z datą premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Saber- Welcome home.
Shirou- Yeah, I''m back.


MrKubu - And I want to see this in the movie, hero! :P

Pablo_Querte
Wiem, wiem, atoli jak Shana S się skończy to trzecia odsłona powinna się rychło rozpocząć... (mam przynajmniej taką nadzieję ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:04, MrKubu napisał:

MrKubu - And I want to see this in the movie, hero! :P

Na to żeby zostało to dokręcone do anime raczej nie masz co liczyć ale jeśli chcesz to zobaczyć to proszę bardzo :) ->
Spoiler z zakończenia F/SN Fate route
http://www.youtube.com/watch?v=-7IIphI4Ypg&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 10:42, Pablo_Querte napisał:

PROFESSOR LAYTON



Co??? To zarąbiście. Kupuje na 1200%. Trzeba powiedzieć to Ichiemu jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 11:38, MrKubu napisał:

Hm, a pytanie mam jeszcze o Gundam oo, bo trafiłem na piosenkę, która mnie zaczarowała
|a dokładniej to wykonanie: http://www.youtube.com/watch?v=oVJ3xmr7Atg| - czy ten serial
to wyłącznie rozwałka, czy też mogę liczyć na zbliżone wątki jak, ot chociażby w Fate
tudzież Shanie?

Spoiler

Och rozwałka to w sumie bardzo miły dodatek/część historii, poza tym masz masę ciekawych postaci, Character Development, tragedię tu i ówdzie no i w ogóle przyjemnie się to ogląda. Obejrzeć warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 11:42, Buhahahahaha napisał:

Czy coś w tym stylu :)

Spoiler

No coś w tym stylu. Chodziło tam, że po śmierci Merlin powiedział Saber, że spotka swojego ukochanego jeśli do swoich śmierci oboje będą się wyczekiwać. No i ta scenka plus ładny CG (których ogólnie jest dużo więcej w wersji na PS2).



edit:o widzę że Karharot dał już linka, przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 13:46, Tohno napisał:

Pssst. *Spójrzcie na avatar Hellmuta*. Czyżby kolejny mod miał do nas dołączyć?


Też to zauważyłem, po tym jak postnął w temacie NDSa.

Spoiler

Niedługo będziemy mieli niezłe "plecy" na forum jeśli dobrze pójdzie

. Good Job.

OT:

Czy Realta Nua patch usuwa H-scenes? Czy zmienia coś w historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On już od trzech tygodni ma tego avka ;) Niestety nie pokwapił się aby tu zajrzeć więc trzeba będzie j4eszcze nad nim trochę popracować zanim naprawdę stanie się "jednym z nas" ;P

Dnia 11.07.2010 o 13:57, Buhahahahaha napisał:

Czy Realta Nua patch usuwa H-scenes? Czy zmienia coś w historii?

W Realta Nua zostały wprowadzone pewne zmiany po których nie ma już h-scenek, z tego też powodu istnieją drobne różnice w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 14:00, Karharot napisał:

On już od trzech tygodni ma tego avka ;) Niestety nie pokwapił się aby tu zajrzeć więc
trzeba będzie j4eszcze nad nim trochę popracować zanim naprawdę stanie się "jednym z
nas" ;P


I niech tutaj nie wchodzi. Ten temat to tak jakby osobne forum (podobnie z Forumową mafią) :P Inne zasady zupełnie. Ty jesteś jednym z nas, a nie jednym z nich, dlatego czerwone coś pod Twoim nickiem tutaj nic nie znaczy ;)
A żeby nie było kompletnego offtopu:
Trochę mnie wkręciło Ookami-san.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się