Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 22:10, Ichibanboshi-kun napisał:

NIe wywołuj Orła z forum, zaraz tu przyleci taki jeden co się pochwali, ze też tak zrobił
;)


Niech tylko spróbuje się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:17, Piotrbov napisał:

Niech tylko spróbuje się przyznać.

Z radością Orełek to zrobi, przecież dumny się z tego czuje on ;)


Btw, uwielbiam to jak Bakemonogatari jest zmontowane :D

20101202222114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:21, Ichibanboshi-kun napisał:

Btw, uwielbiam to jak Bakemonogatari jest zmontowane :D


Taaa. To jest po prostu Shaft ich anime są świetne. Podobnie Ef jest zrobiony. Strasznie mi się ten montaż podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:52, nightfaler napisał:

> Wiesz, pomimo mego uwielbienia dla Green Green, nigdy nie oceniłbym go wyżej niż
Clannada
> :)
Ja w klasie mam dwóch kumpli którzy Clannada dropli!
Stos!

Mam go "On hold". Powinienem się bać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:36, Dared00 napisał:

Mam go "On hold". Powinienem się bać? ;)


Obejrzyj pierwszy sezon, przemuś się, a jak dojdziesz do After Story to wtedy docenisz oba sezony. Nie wiem czemu ludzie się tak wzbraniają przed pierwszym sezonem. Świetny jest. Nie jest to tak ostry dramat jak drugi, ale nie zmienia to faktu, że jest to genialne anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:43, Ichibanboshi-kun napisał:

Obejrzyj pierwszy sezon, przemuś się, a jak dojdziesz do After Story to wtedy docenisz
oba sezony. Nie wiem czemu ludzie się tak wzbraniają przed pierwszym sezonem. Świetny
jest. Nie jest to tak ostry dramat jak drugi, ale nie zmienia to faktu, że jest to genialne
anime.


Po prostu pierwszy sezon Clannad''a jest komedią romantyczna dziejącą się w szkole i może dlatego wszyscy tak się odtrącają? Bo tego jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:45, Piotrbov napisał:

Po prostu pierwszy sezon Clannad''a jest komedią romantyczna dziejącą się w szkole i
może dlatego wszyscy tak się odtrącają? Bo tego jest wiele.

Ma też dozę dramatu na każdy arc przedstawiony. Nawet jeśli jest ich wiele to Clannad i tak jest wyjątkowy. No nie wiem, mnie po prostu już kupiło to anime od pierwszej sceny gdy tylko rozpoczęła się ta melodia:

http://www.youtube.com/watch?v=_yYIvvJHm0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:49, Ichibanboshi-kun napisał:

Ma też dozę dramatu na każdy arc przedstawiony. Nawet jeśli jest ich wiele to Clannad
i tak jest wyjątkowy. No nie wiem, mnie po prostu już kupiło to anime od pierwszej sceny
gdy tylko rozpoczęła się ta melodia:

http://www.youtube.com/watch?v=_yYIvvJHm0o


No i te początkowe słowa:" Kono machi wa kirai da. Wasureta omoide..." Przecież to od razy widać i słychać że to będzie świetne anime. W samym początku można się zakochać, tak samo jak w ostatnie sceny Angel Beats''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:54, Piotrbov napisał:

No i te początkowe słowa:" Kono machi wa kirai da. Wasureta omoide..." Przecież to od
razy widać i słychać że to będzie świetne anime. W samym początku można się zakochać,
tak samo jak w ostatnie sceny Angel Beats''a!


Nic dodać nic ująć - no, może poza tłumaczeniem, dla osób, ktore jendakowoż z podstawowymi zwrotami jeszcze nie miały okazji się osłuchać ;)
Edycja BD to już w ogóle odpał, idealne podkreślenie mocy tego anime, nie mogę się doczekać aż wreszcie na BD wydadzą After Story. Ech, szkoda, że KyoAni ostatnio nic coby mnie zainteresowało, nie zdziałali - poza Haruhi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Edycja BD to już w ogóle odpał, idealne podkreślenie mocy tego anime, nie mogę się doczekać
aż wreszcie na BD wydadzą After Story. Ech, szkoda, że KyoAni ostatnio nic coby mnie
zainteresowało, nie zdziałali - poza Haruhi.


Co do edycji na BD i obejrzeniem to czekam ( może na lapka ) na którym bez żadnych problemów będę mógł taką wersję oglądać, bo jak mam jakieś wersję BD to czasami mam przycinki, że obraz leci szybciej od dźwięku itd.
A co do KyoAni a K-On?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa własnie przeżyłem szok ;|
Pierwszą serie mam w 1024x576, a drugą o`la boga w 640x480 co mnie opętało, zaraz szukam torrenta i biorę się za redownload...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 23:00, Piotrbov napisał:

Co do edycji na BD i obejrzeniem to czekam ( może na lapka ) na którym bez żadnych problemów
będę mógł taką wersję oglądać, bo jak mam jakieś wersję BD to czasami mam przycinki,
że obraz leci szybciej od dźwięku itd.

Problem karty graficznej, do formatu 1080p najodpowiedzniejsza jest oczywiście karta HD, z kolei na stacjonarnym pc mam Gforce''a 7... Oi ile mnie pamieć nie myli, to 720p chodzi bez problemu.

Dnia 02.12.2010 o 23:00, Piotrbov napisał:

A co do KyoAni a K-On?


Pierwszego Kejona lubię, drugiego już... No niestety nie, nie chciało mi się oglądać drugi raz tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 23:04, nightfaler napisał:

Aaaaaa własnie przeżyłem szok ;|
Pierwszą serie mam w 1024x576, a drugą o`la boga w 640x480 co mnie opętało, zaraz szukam
torrenta i biorę się za redownload...


Nie chcemy Cię stracić podczas kolejnej wizyty

Spoiler

Wojmana, więc może lepiej nie pisz tak dosłownie skąd anime masz ;) Pissz, że kupujesz, wszyscy Cię dobrze rozumiemy, zresztą, sami wiemy w jakim kraju żyjemy i jak ciężko jest nasz towar zdobyć ;)


Spoko, ja streamingowałem to na poczatku, bo ogladałem jak wychodziło i zawsze najpierw rawy oglądałem XD ach, słodkie czasy, żadne anime po clannadzie, poza toradorą, nie dało mi takich doznań. Takiego wyczekiwania, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 23:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Problem karty graficznej, do formatu 1080p najodpowiedzniejsza jest oczywiście karta
HD, z kolei na stacjonarnym pc mam Gforce''a 7... Oi ile mnie pamieć nie myli, to 720p
chodzi bez problemu.


Ja mam kartę graficzną GeForce 8800GTS 320 MB i mi się na max BD (1080 ) czasami trzepię

Dnia 02.12.2010 o 23:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Pierwszego Kejona lubię, drugiego już... No niestety nie, nie chciało mi się oglądać
drugi raz tego samego.


Jak to drugi raz tego samego? A nowe utwory to co? A po drugie przecież oglądałeś Endless Eighta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 23:11, Piotrbov napisał:

Ja mam kartę graficzną GeForce 8800GTS 320 MB i mi się na max BD (1080 ) czasami trzepię

Nom, za słaba karta na 1080p Choć przypuszczam, że taki "Yakusoku no Basho" przycięłoby Ci się do 3-4 razy. Wszystko zależy od ilości klatek i szczegółów.
O Evangelionie nowym 1.11 i 2.22 zapomnij XD

Dnia 02.12.2010 o 23:11, Piotrbov napisał:

> Pierwszego Kejona lubię, drugiego już... No niestety nie, nie chciało mi się oglądać

> drugi raz tego samego.

Jak to drugi raz tego samego? A nowe utwory to co? A po drugie przecież oglądałeś Endless
Eighta...

Iee tam, słabe i mnóstwo cukru, nawet nie, karmelu, bo to odgrzewana słodycz z poprzedniego sezonu była.
E8 mi się podoba, bo primo kocham detale, tkie smaczki gdy niewielka część się zmienia a pozornie wszystko jest takie jak było. Secundo.... Kocham podróże w czasie prawie tak mocno jak roboty/androidy/cyborgi :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 23:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Iee tam, słabe i mnóstwo cukru, nawet nie, karmelu, bo to odgrzewana słodycz z poprzedniego
sezonu była.


Słabe? Słuchałeś U & I, albo Tenshi ni Fureta yo!? To są świetne utwory!

Dnia 02.12.2010 o 23:17, Ichibanboshi-kun napisał:

E8 mi się podoba, bo primo kocham detale, tkie smaczki gdy niewielka część się zmienia
a pozornie wszystko jest takie jak było. Secundo.... Kocham podróże w czasie prawie tak
mocno jak roboty/androidy/cyborgi :3


A już oczekiwałem że odpowiesz inaczej... Szkoda.

Elkhwind ----> Kiepska? Udowodnij, które utwory słyszałeś i powiedz dlaczego kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 23:20, Piotrbov napisał:

Słabe? Słuchałeś U & I, albo Tenshi ni Fureta yo!? To są świetne utwory!

Taak i jest to słabsze niż było to w pierwszej serii - Fuwa Fuwa Time chociażby :)
I jakieś takie mocno zrobione pod rynek japoński żeby sprzedać mnóstwo singli. Poza tym, pierwszy Kejon był czymś świeżym.
Jedyne co wciąż w dwójce jest fajne to dziewczyny.

Dnia 02.12.2010 o 23:20, Piotrbov napisał:

A już oczekiwałem że odpowiesz inaczej... Szkoda.

Spodziewałeś się "Bo aruhi wielką boginką jest" XD?

Dnia 02.12.2010 o 23:20, Piotrbov napisał:


@Elkhwind
Wiesz, generalnie pod względem wykonania to nei można nic temu zarzucić, jak ktoś nie widział pierwszego sezonu to spokojnie może ten wziąć na ruszt i będzie się bardzo dobrze bawić.


http://www.youtube.com/watch?v=gs37H63lZLc :3
To mi się nigdy nie znudzi XD

http://www.youtube.com/watch?v=etgQN21_OnI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się