Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2010 o 18:22, qrex napisał:

> http://www.jpf.com.pl/index.php?content=cont_naszemangi.php&log=nie
Zapytam się przy okazji. Tylko mi nie działa strona jpfu(nie wiem jak długo bo jeszcze
nigdy nie udało mi się na nią wejść) :/ Czy wy też tak macie?

Działa dobrze.

Pytanie ode mnie: JPF dalej wydaje na srajtaśmie, czy to był jednorazowy wybryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 18:24, Dared00 napisał:

Pytanie ode mnie: JPF dalej wydaje na srajtaśmie, czy to był jednorazowy wybryk?

Tylko jeden tom FMA tak wydali.
@necron1501
Jeszcze jest Waneko, Hanami i cośtam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy niusik nt. Wanekonu. Podobno ktoś złożył donos do kuratorium i oburzył się jak nic. Waneko wypuściło takiego newsa (fragment):

W związku z kolejnymi, po wymogu rezygnacji z panelu o hentai, utrudnieniami ze strony szkoły konwentowej: zakazem przeprowadzenia koncertów, dance roomu, większości zaplanowanych przez nas atrakcji, w tym wszystkich związanych z wątkami miłosnymi w komiksach, oraz sugestią byśmy zrezygnowali z atrakcji związanych z mangą, jak również niedopełnieniem przez szkołę warunków umowy, jesteśmy zmuszeni poszukać nowego conpleace''u, a co za tym idzie przesunąć datę imprezy.

Ahahaha, lol, mangowy konwent bez mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 18:35, Dared00 napisał:

Ciekawy niusik nt. Wanekonu. Podobno ktoś złożył donos do kuratorium i oburzył się jak
nic. Waneko wypuściło takiego newsa (fragment):

Wcześniej jeszcze ktoś posłał donos nt. nocy hentaiów z której musieli zrezygnować :f Polska, Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 18:40, Pablo_Querte napisał:

> Ciekawy niusik nt. Wanekonu. Podobno ktoś złożył donos do kuratorium i oburzył się
jak
> nic. Waneko wypuściło takiego newsa (fragment):
>
Wcześniej jeszcze ktoś posłał donos nt. nocy hentaiów z której musieli zrezygnować :f
Polska, Polska...

To w jakiej szkole, oni organizują ten konwent? Podstawówce? Na grojkonie, było kilka prelekcji związanych z hentajcami i jakoś nikt się nie oburzył;p
Nie nie udało mi się dostać 18 must have ;( Ale za rok się przejdę posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 18:46, nightfaler napisał:

To w jakiej szkole, oni organizują ten konwent? Podstawówce? Na grojkonie, było kilka
prelekcji związanych z hentajcami i jakoś nikt się nie oburzył;p
Nie nie udało mi się dostać 18 must have ;( Ale za rok się przejdę posłuchać.

Wiesz to zależy od konwentu ale niestety od jakiegoś czasu kiedy ludzie wyczaili ze konwenty to może być biznes to jedni podkopują drugich. Jako że wszystko z manga/anime jest pół legalne to nie ma problemów z podklblowaniem kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 18:35, Dared00 napisał:

Ahahaha, lol, mangowy konwent bez mangi.

Ooo to widzę nie tylko ja jadę na Wanekon? Może jakieś gramowe spotkanie?
I może się zareklamuje, poprowadzę ze znajomym kilka paneli w tym o VN więc zapraszam gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 20:08, Tohno napisał:

> Ahahaha, lol, mangowy konwent bez mangi.
Ooo to widzę nie tylko ja jadę na Wanekon? Może jakieś gramowe spotkanie?

Nie jadę, byłem na B-Xmass ;) Po prostu wydało mi się to absurdalnie absurdalne. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 21:49, Dared00 napisał:

Nie jadę, byłem na B-Xmass ;) Po prostu wydało mi się to absurdalnie absurdalne. xD

Też miałem jechać ale mi się daty popieprzyły :f
Są jakieś zdjęcia z twoim udziałem :3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 22:56, Grzech napisał:

Zna ktoś anime podobne do Rainbow? Wszystkie strony mangowe podpowiadają: Chaos:HEAd
(lol), Highschool of the Dead (jeszcze większe LOL) i Monster. Zna ktoś coś z autopsji?
Ktoś pisał, że j-rock nie jest dobry? Pffff
http://www.youtube.com/watch?v=FLDh4miFv2k

Trzeba przyznać że tym op. bardzo zainteresowałeś mnie tym tytułem. No i o ile znam te co wymieniłeś to tylko Monster może być podobny do Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 15:00, nightfaler napisał:

Monitor 24 (1920/1200) calowy mam w pokoju i na nim już widać różnice;p

Na takim zdecydowanie widać ;D


@Pablo

Czemu za każdym razem gdy mówię, że coś mi się nie podoba, to słyszę "to pewnie słyszałeś tylko ........" ;) Nie, jak coś już przesłuchuję, to się z tym zapoznaję.
Tak, ale u nich to j-rock XD Serio, oni najchętniej by wszystko powsadzali do dwóch worów i im to pasi, to my, ludzie z zachodu wielkiego musimy się rozdrabniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 22:56, Grzech napisał:

Zna ktoś anime podobne do Rainbow? Wszystkie strony mangowe podpowiadają: Chaos:HEAd
(lol), Highschool of the Dead (jeszcze większe LOL) i Monster. Zna ktoś coś z autopsji?


Hmm...patrząc na recenzje wydaję się ,że jest to rasowe anime na podstawie eroge (visual nove; nie oglądałem...więc mogę się mylić) ,więc może Kanon ,Air ,Clannad (3 pierwsze to raczej takie podstawowe :P), Yosuga no Sora, czy Amagami SS. Z tych tytułów co podałeś to raczej tak żaden pod to nie podchodzi xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 12:16, Nertis napisał:

Hmm...patrząc na recenzje wydaję się ,że jest to rasowe anime na podstawie eroge (visual
nove; nie oglądałem...więc mogę się mylić) ,więc może Kanon ,Air ,Clannad (3 pierwsze
to raczej takie podstawowe :P), Yosuga no Sora, czy Amagami SS. Z tych tytułów co podałeś
to raczej tak żaden pod to nie podchodzi xP.

Nie to Rainbow. Chodzi o to drugie czyli dość poważnego Seinena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam same mangi które wciąż końca nie mają i się tak zastanawiam. Możecie polecić jakąś mangę która została zakończona, jest warta przeczytania i nie ma więcej jak 250 chapt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się