Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 22:45, nightfaler napisał:

Abomek zaliczył najpierw REKORDOWEGO DIGREJDA !111!!!!11oneone!!11, a na deser dostał
bana^^

Zlituj się nie rzucaj tymi 111oneoneone, głowa mnie od tego boli ^^; Kurde za co dostał tego bana, degrada widziałem, ale bana już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 22:48, Hubi_Koshi napisał:

Zlituj się nie rzucaj tymi 111oneoneone, głowa mnie od tego boli ^^; Kurde za co dostał
tego bana, degrada widziałem, ale bana już nie.

Zaraz pod postem moda "xxx" (zawierającym info o rekordowym degrade)jakiś newfag najprawdopodobniej mu nabluzgał (chociaż nie wiem czy ktokolwiek wie co tam było napisane), i wtedy nasz ukochany mod "xxx" wykazał się zdolnościami niczym Sherlock Holmes i powiązał go z Abomkiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 22:53, nightfaler napisał:

Zaraz pod postem moda "xxx" (zawierającym info o rekordowym degrade)jakiś newfag najprawdopodobniej
mu nabluzgał (chociaż nie wiem czy ktokolwiek wie co tam było napisane), i wtedy nasz
ukochany mod "xxx" wykazał się zdolnościami niczym Sherlock Holmes i powiązał go z Abomkiem
;p


Abom? Bana? Za co? Przecież w poniedziałek nawet na posta mi odpowiadał oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:16, qrex napisał:

A przy okazji(dziwne dlaczego teraz mi się przypomniało...) Wiecie może z jakiej mangi/anime pochodzi ta postać?
Fan art lub inna odpowiedź?

Jeśli bardzo zależy Ci na odpowiedzi to możesz poszukać w tych klubach ->
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=554
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=5625
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=5626
Z tym że uprzedzam iż na takim poszukiwaniu postać po postaci można stracić sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 22:53, nightfaler napisał:

> ... lojalnie uprzedzam.
Spokojna głowa, chociaż jeśli coś mi się stanie to już wiem na kogo się powołać ^^

Za uszkodzenia na psychice lub zgwałconą moralność? Jeśli zamierzasz o to oskarżać Hubiego to dopisz się na końcu listy - kolejka oczekujących jest baaardzo długa (ale spokojna głowa - niektórzy sami robią sobie jakąś krzywdę więc jest szansa że się skróci) XD

-> Hubi_Koshi

Dnia 30.11.2010 o 22:53, nightfaler napisał:

ale ufam że Karharot nie zacznie zionąć na mnie ogniem ^^;

Czemu miałbym? Sam dawałem odważniejsze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore 110

Spoiler

OMG. Zaczęło się to co w D.Gray-manie... Albo takie daremne czytałem tłumaczenie albo muszę być fest tępy, bo połowy nie zrozumiałem. Nagle jakaś retrospekcja, gdzie Priscilla rozmawia (w pełni już świadoma) z Rakim, po czym niby go atakuje, a w rzeczywistości zostawia rękę Weasleya -_-. Poza tym, jak organizacja weszła w posiadanie ciała Riful i Lucieli? Przecież z niej NIC nie zostało, a Luciela jest przecież wkomponowana w Rafaele, Claire i Priscille, więc pytam się jak? Poza tym, to skąd wzięło się na Północnej ścieżce tylu MĘSKICH AB? Zdecydowanie zagmatwali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c110

Dnia 01.12.2010 o 11:48, Grzech napisał:

Spoiler

Nagle jakaś retrospekcja, gdzie Priscilla rozmawia (w pełni już świadoma) z Rakim, po czym niby go atakuje, a w rzeczywistości zostawia rękę


Spoiler

To akurat bardzo rozjaśnia sytuację. W chapterze 94 Raki i Priscilla są w mieście które zostało ostrzelane przez Raciellę, Priscilla ratuje Rakiego przed pierwszą salwą i na tym kończy się scena po czym w chapterze 96 organizacja odnajduje przebitego Rakiego a Priscilli nie ma nigdzie w pobliżu jednak już w następnym chapterze wpada na nią przebudzona Beth i wtedy też Pris wspomina coś o tym że "przez te wszystkie lata podążała za tym słabym zapachem" (potwierdza to i nieco rozwija w chapterze 100 podczas spotkania z Clare). Ta retrospekcja przedstawia nam co dokładnie wydarzyło się z Rakimm pomiędzy chapterem 94 i 96 a także wyjaśnia w jaki sposób ocalał - Priscilla zostawiła w nim swoją rękę co zdusiło moc pocisków Racieli (i prawdopodobnie je zabiło) podobnie jak to miało miejsce we wszystkich wypadkach gdy te pociski trafiły w samą Priscillę.

Dnia 01.12.2010 o 11:48, Grzech napisał:

Spoiler

Poza tym, jak organizacja weszła w posiadanie ciała Riful i Lucieli? Przecież z niej NIC nie zostało, a Luciela jest przecież wkomponowana w Rafaele, Claire i Priscille, więc pytam się jak?


Spoiler

Może miałeś jakieś słabe tłumaczenie - oni mówili o ciałach byłych numerów 1, spośród nich jedynie czwórka zmieniła się w AO, nawet jeśli przyjmiemy że z pozostałych 74 kilka podzieliło los Rosemary (degradacja i potem przebudzenie) i tak pozostawia to całkiem sporą liczbę pół-ludzkich trupów z którymi nasz szurnięty naukowiec może sobie eksperymentować (najbardziej niepokojące jest to że wśród tych trupów jest najprawdopodobniej Teresa).

Dnia 01.12.2010 o 11:48, Grzech napisał:

Spoiler

Poza tym, to skąd wzięło się na Północnej ścieżce tylu MĘSKICH AB? Zdecydowanie zagmatwali :/


Spoiler

Ci goście chyba nie są typowymi AB - inaczej niż w przypadku tego typa który usiłował wciągnąć w pułapkę Clare podczas jej pierwszego polowania na AB ten facet sprawiał wrażenie szczerze przerażonego tym co się z nim dzieje. Jeden z nieudanych eksperymentów przypalonej gęby może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei #107&108

Dnia 01.12.2010 o 13:32, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

No i... odeszła :/


Spoiler

to było za smutne żeby to komentować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dziwne bo chyba nigdzie żadne mod nie napisał że został zbanowany. Czyżby jakoś nieoficjalnie?
Karharot

Dnia 30.11.2010 o 22:53, nightfaler napisał:

Jeśli bardzo zależy Ci na odpowiedzi to możesz poszukać w tych klubach ->

Nie bardzo mi nie zależy. Po prostu obrazek(bardzo) ładny i fajnie by się dowiedzieć skąd ta postać. W sumie to mnie rozbawiłeś. Jaką trzeba mieć determinację żeby założyć klub różowych oczu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:19, qrex napisał:

Hmm to dziwne bo chyba nigdzie żadne mod nie napisał że został zbanowany. Czyżby jakoś
nieoficjalnie?

A kto ich tam wie ;p Karharot powinien coś na ten temat wiedzieć, przecież jest jednym z nich;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu czułem że ktoś mnie prędzej czy później w to wmiesza?
Wedle mojej wiedzy ban był wlepiony bez powiadomienia zaś powodem było, jak już się domyśliłeś, zdublowane konto (a konkretnie jego nazwa + zawartość posta).
Tyle w temacie. Moja rada jest taka aby nigdy, przenigdy nie usiłować się za degrada odgryzać z innego konta, takie chwilowe ulegnięcie emocjom jeszcze nikomu na dobre nie wyszło a wielu się na tym ciężko przejechało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:59, Karharot napisał:

Czemu czułem że ktoś mnie prędzej czy później w to wmiesza?


Boś czerwony brat ;]

Jakby ktoś jeszcze nie sprawdzał to od wczoraj jest już dostępny nowy chapter TASOGARE OTOME X AMNESIA
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:02, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakby ktoś jeszcze nie sprawdzał to od wczoraj jest już dostępny nowy chapter TASOGARE > OTOME X AMNESIA


Ch16 można przeczytać już od ponad miecha. Nie ma to jak ekspresowe aktualizacje mangowego liska. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:23, Lex napisał:

Ch16 można przeczytać już od ponad miecha. Nie ma to jak ekspresowe aktualizacje mangowego liska. -.-

To co wczoraj zostało dodane to jakaś druga część 16 chapterka, to nie jest to samo co było dostępne od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:59, Karharot napisał:

Czemu czułem że ktoś mnie prędzej czy później w to wmiesza?

Zaryzykuję że ma to chyba związek z czerwonymi literkami pod nickiem. To że na co dzień maskujesz się(i to dobrze) zachowując jak normalny user nie nie zmienia. My zawsze pamiętamy...

Dnia 01.12.2010 o 17:59, Karharot napisał:

Moja rada jest taka aby nigdy, przenigdy nie usiłować się za degrada

Wszyscy doskonale o tym wiedzą. Tutaj poszło, jak najczęściej zresztą o sprawiedliwość i wielkość udzielonej kary. Nie można odwołać się od decyzji moderatora(no chyba że do niego samego) więc większość zadowala się zbluzganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:51, qrex napisał:

Wszyscy doskonale o tym wiedzą. Tutaj poszło, jak najczęściej zresztą o sprawiedliwość i wielkość udzielonej kary.

Co do wielkości to mną też ona wstrząsnęła, dotąd nigdy nie widziałem degrada większego niż -2 i nawet nie sądziłem że takie są stosowane...

Dnia 01.12.2010 o 18:51, qrex napisał:

Nie można odwołać się od decyzji moderatora(no chyba że do niego samego) więc większość zadowala się zbluzganiem.

Jeśli argument jest słuszny to od takiej decyzji można się z sukcesem odwołać (nawet Wojmana da się przekonać), bluzgi natomiast reakcję wywołają niemal na pewno ale... Ile to już osób oberwało takimi "poprawkami" za coś co oryginalnie było nieistotnym drobiazgiem (mówię tu ogólnie, nie o przypadku Abomka i tym ciosie w plecy x5).

A żeby nie było że jedynie offtopicuję - krótka historyjka o dziecięcych marzeniach, sportowych osiągnięciach, krwi oraz straconym dziewictwie? XD ->
http://img13.imageshack.us/img13/9276/33740628.png
http://img256.imageshack.us/img256/1278/84565919.png
http://img101.imageshack.us/img101/6735/47571876.png
http://img15.imageshack.us/img15/8863/51713434.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 20:01, Piciambeer napisał:

Co się stało?

Chłopak chciał sobie polatać, ale prawo grawitacji ściągnęło go w dół, a prawo przypadkowości perwerctwa usadziło w majtkach dziewczyny i wywołało Nosebleed XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się