Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 22:14, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY GUNDAM 00

Dnia 10.03.2008 o 22:14, Hubi Koshi napisał:

Znając moją sklerozę to jeśli zechcę sobie Seeda obejrzeć za dwa tygodnie, pewnie i tak
nic już nie będę pamiętał :-) Mhm, mylę się czy ten cały Mwu La Flaga to taki Stary Mądry
Smok, radzący innym ludzikom ??

Bardziej to on jest "hot" rady też dawał najczęściej Kirze, był świetnym pilotem i był związany z Murrue - kapitaniem Archangela.

Dnia 10.03.2008 o 22:14, Hubi Koshi napisał:

Mhm a tak poza tym YAY! Coś się chyba na poważnie kroi między Feldt i Lockonem ^^

Każdy wie, że Lockon jest sexy, na pewno coś będzie między nimi chociażby dlatego, że Lockon najlepiej ją rozumie. Wiele ich łączy, ciekawe kto będzie pierwszy: Set-Nena, Lockon-Feldt, a może Set-Margaryna, w najgorszym przypadku Katsuragi-Sumeragi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY GUNDAM

Dnia 11.03.2008 o 01:02, Taikun napisał:

Tobie już wyprało mózg skoro uważasz G00 za wielkie anime :)

Wybacz, ale masz refleks letargicznego ślimaka szachisty na środkach uspokajających, ty DOPIERO teraz zauważyłeś że ja mam mózg wyprany ?? Ja go mam wypranego od ładnych paru lat więc ta informacja to dla mnie żadna nowość ^^ A G00 ogląda się naprawdę fajnie więc się nie czepiaj

Dnia 11.03.2008 o 01:02, Taikun napisał:

No ! :) Może Seed jest dziecinny i naiwny, ale ma coś w sobie, a Mwu w galerii zajebistości
jest zaraz za Kaminą :)

Hmm... "Seed jest dziecinny i naiwny..." to miała być dobra reklama ?? Potrzebujesz jeszcze paru kursów reklamowania... Jeśli o Mwu La Flagę chodzi to jeśli on jest podobny do Kaminy w tej swojej pewności siebie za którą nie idą żadne realne możliwości to ja podziękuję, chociaż z tego co widziałem facet jest pewny siebie i może to poprzeć umiejętnościami więc nie jest źle.

Dnia 11.03.2008 o 01:02, Taikun napisał:

Nie grzesz ... Norris przy Mwu wymięka ... aż się chce dla niego drugi raz Seeda obejrzeć

Młody napakowany testosteronem pewny siebie do poziomu przegięcia Asik, czy starszy, spokojny, poważny weteran... no zgadnij kogo ja bardziej lubię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 13:55, Latniak napisał:

Up-to-date może jeszcze nie jestem, ale już 10 epizodów obejrzałem... Coś baaaardzo kiepskie
"dzieciństwo" mieli Gundam meisterzy... "wieszczka" ma problemy z samooceną, niebieskowłosy
ma hopla na punkcie konspiracji i tajemnicy, saiei by wszystko rozp***ił, najchętniej
to swoje wspomnienia, a jeden ma rozdwojenie jaźni... super. Do tego jedna logistyczka
nie może znieść jak coś w nią strzela.... I cant w8 to see more of it!!! ;p

Problemy czynią postacie jeszcze ciekawszymi ^^ Setsuna to w ogóle jest szpaner jakich mało, ty sobie poczekaj aż będzie odstawiał jednego ważniaka do Stolicy, normalnie ryzykant wielkiego kalibru. Wychodzi na to że jeden Lockon Stratos jest w miarę normalny XD A wierz mi, porąbanych postaci to w tym anime tylko przybędzie, poczekaj sobie aż się Trinity pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY GUNDAM

Dnia 11.03.2008 o 15:10, Earthshaker napisał:

Bardziej to on jest "hot" rady też dawał najczęściej Kirze, był świetnym pilotem i był
związany z Murrue - kapitaniem Archangela.

No niestety jego zdolności za bardzo nie miałem gdzie podziwiać chociaż scena gdy zasłania sobą okręt przed trafienie, chociaż trochę naciągana, to jednak naprawdę wspaniała. Czytnąłem sobie że on podobno nie zginął tylko go ktoś "wyłowił" i mózg mu wyprał jakieś EA, czy coś takiego. W sumie chyba dlatego wolę 00, tam nie ma cudnownych ratunków, jak ktoś wylatuje w powietrze razem z swoim MSem to nie ma zmiłuj do widzenia z nim, za to właśnie lubię Gundam 00 nie cackają się z postaciami (vide ostatni odcinek i los Michaela i Johanna.

Dnia 11.03.2008 o 15:10, Earthshaker napisał:

Każdy wie, że Lockon jest sexy, na pewno coś będzie między nimi chociażby dlatego, że
Lockon najlepiej ją rozumie. Wiele ich łączy, ciekawe kto będzie pierwszy: Set-Nena,
Lockon-Feldt, a może Set-Margaryna, w najgorszym przypadku Katsuragi-Sumeragi :P

Mhm... a nie raczej Katagiri-Sumeragi ?? O ile chodzi ci o tego naukowca z Union, kumpla Grahama, swoją drogą ziomek byłby w niezłym szoku jakby się dowiedział kto "dowodzi" Team Ptolemaios XD. Cóż mamy już Patricka i tą kapitan Mannequin, Colasour swoją drogą zachowuje się trochę jak mały piesek biegając wszędzie za swoją panią XD Hmm ja bym obstawiał Set-Nena bo teraz będzie miała do niego "łatwiejszy dostęp" niż Marina, z drugiej strony pytanie brzmi czy Set będzie z nią chciał mieć cokolwiek wspólnego :-)A co do Lockona to zaszalejmy i go od razu z Tierią spairngujmy XD Swoją drogą dość poruszający był widok Tieri gdy płakał dlatego że Lockon przez niego oberwał, rozlatuje się jego stalowa zbroja i widzimy pod nią człowieka... albo androida, kto wie czym on tam jest.
Ja osobiście szczerze będę współczuł Ptolciom jak już Graham dostanie swojego GN-Flaga, już wcześniej był w stanie walczyć jak równy z równym z Gundamami, teraz da im nieźle w kość, z drugiej strony Trans-Am może tu nieco naprzeszkadzać, Graham dostaje power-upa to i Meisterowie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mhm... a nie raczej Katagiri-Sumeragi ??
No, no pomyliło mi się z Misato z NGE, zresztą i tak byłoby fajnie :P
>/.../
GN-Flag może być świetny. Przy normalnym napędzie spisywał się doskonale. Wydaje mi się, że może być porównywalny z Trans-Am Exia. Ciekawe jak wytrzyma te przeciążenia....
Colasour to debil xD Szczerze mówiąc to nie tylko on ma problem z ciągłymi porażkami w walce. Sacheez również zrobi małe bum, ale i tak w tyłek dostanie :P
Z chęcią dowiedziałbym się czegoś naprawdę konkretnego na temat Tierii. Najbardziej zagadkowa postać..
Zresztą niepierwszy raz już płacze. Włączenie Nadleeha również zaowocowało morzem łez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:16, Earthshaker napisał:

No, no pomyliło mi się z Misato z NGE, zresztą i tak byłoby fajnie :P

Buehehe Ty to Zły człowiek jesteś XD Popieram, jak najbardziej popieram, fajnie by było.

Dnia 11.03.2008 o 16:16, Earthshaker napisał:

GN-Flag może być świetny. Przy normalnym napędzie spisywał się doskonale. Wydaje mi się,
że może być porównywalny z Trans-Am Exia. Ciekawe jak wytrzyma te przeciążenia....

Taa to wydaje się być głównym problemem, skopał tyłek Johannowi w jego Einzsie, ale skończył z obrażeniami wewnętrznymi bo za bardzo Flagiem wywijał. Może Gundamy mają jakieś totalnie nowatorskie systemy przeciw przeciążeniowe ?? Bo nawet Trans-Am wydawał się nie robić na Setsunie wrażenia

Dnia 11.03.2008 o 16:16, Earthshaker napisał:

Colasour to debil xD Szczerze mówiąc to nie tylko on ma problem z ciągłymi porażkami
w walce. Sacheez również zrobi małe bum, ale i tak w tyłek dostanie :P

Nie no Sacheezowi zawsze coś wchodzi w drogę kiedy już ma wdeptać wroga w ziemię, tak na dobrą sprawę to bije on zdolnościami Setsunę na łeb, gdyby nie Trans-Am to z Setsuny zostały by strzępy

Dnia 11.03.2008 o 16:16, Earthshaker napisał:

Z chęcią dowiedziałbym się czegoś naprawdę konkretnego na temat Tierii. Najbardziej zagadkowa
postać..
Zresztą niepierwszy raz już płacze. Włączenie Nadleeha również zaowocowało morzem łez

Racja racja zapomniałem, jednak wtedy płakał z dość samolubnego powodu, a tym razem dlatego ze ktoś przez niego został ranny, dość drastyczna zmiana jeśli chcesz znać moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:33, Hubi Koshi napisał:

Buehehe Ty to Zły człowiek jesteś XD Popieram, jak najbardziej popieram, fajnie by było.

No ba, ZUOO :P

Dnia 11.03.2008 o 16:33, Hubi Koshi napisał:


Taa to wydaje się być głównym problemem, skopał tyłek Johannowi w jego Einzsie, ale skończył
z obrażeniami wewnętrznymi bo za bardzo Flagiem wywijał. Może Gundamy mają jakieś totalnie
nowatorskie systemy przeciw przeciążeniowe ?? Bo nawet Trans-Am wydawał się nie robić
na Setsunie wrażenia

Zapewne coś takiego mają. Ogólnie rzecz biorąc to na moje oko wszystko skończy się śmiercią części Meisterów...

Dnia 11.03.2008 o 16:33, Hubi Koshi napisał:

Nie no Sacheezowi zawsze coś wchodzi w drogę kiedy już ma wdeptać wroga w ziemię, tak
na dobrą sprawę to bije on zdolnościami Setsunę na łeb, gdyby nie Trans-Am to z Setsuny
zostały by strzępy

No cóż Sacheez jest typem indywidualisty. Gdyby był pojedynek Exia vs Exia to by wygrał, oczywiście jeżeli nie będzie zwiększonej siły Sestsuny przez większe wkurzenie. Szczerze mówiąc to mógł Michaela zostawić. On to taki fajny psychol był i w ogóle ;)

Dnia 11.03.2008 o 16:33, Hubi Koshi napisał:

Racja racja zapomniałem, jednak wtedy płakał z dość samolubnego powodu, a tym razem dlatego
ze ktoś przez niego został ranny, dość drastyczna zmiana jeśli chcesz znać moje zdanie.

No tu się zgodzę. Może następnym razem tak będzie płakać, że się utopi w łzach w swoich hełmie? xD

A tak a propos tych moich przeczuć, coś mi się wydaje, że na pierwszy ogień z umierających Meisterów, pójdzie Nena, albo Allelujah. Oczywiście nie liczyłem ziomków z Fereshte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latniakowskie WoTy znowu atakują :o

@ Hubi Kosi

Mwu to całkowicie inna postać niż Kamina, bardziej normalna. Zresztą to ja będę z Tobą rozmawiał skoro nie oglądałeś najlepszego z najlepszych Gundamów :P nie ... to nie MS Team ani G 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gr. Mam już dość tych rozmów o Gundamach :-P Zmieńmy temat- co sie dzieje w pierwszych odcinkach w OP po Alabasta arc? Na razie oglądam TTGL, i nie wrócę raczej do OP zbyt prędko, chyba że mnie do tego przekonacie.
BTW Byłem przygotowany na niesamowity wyciskacz łez w zakończeniu, a nie uroniłem ani jednej. Dziwny jestem. Ale przekabacanie załogi przez Robin było świetne. ,,Jaka jest twoja specjalność?''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:51, Taikun napisał:

Zresztą to ja będę z Tobą rozmawiał skoro nie oglądałeś najlepszego z najlepszych Gundamów :P nie ... to nie MS
Team ani G 00

Hmmm chyba chodzi Ci o Mobile Suit Gundam, albo Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Memory co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:44, MisticGohan_MODED napisał:

Właśnie skończyłem oglądać Black Lagoon :]
Super anime :]


Popieram :P Teraz trza czekać na 3 sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, może załóżcie sobie osobny temat dla tego Gundama, bo tu o niczym innym widze się nie pisze? :P

Po zakupie świetnej figurki Evy 02 od Kaiyodo postanowiłem odświeżyć sobie NGE ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 21:58, Shini napisał:

Ludzie, może załóżcie sobie osobny temat dla tego Gundama, bo tu o niczym innym widze
się nie pisze? :P

Sam nie wiem, takie temat często zdychają o ile nie ma dość dużo ludzi by je wesprzeć, więc na razie zostaniemy sobie tutaj i wam będziemy krew psuć ^^

Dnia 11.03.2008 o 21:58, Shini napisał:

Po zakupie świetnej figurki Evy 02 od Kaiyodo postanowiłem odświeżyć sobie NGE ^^

Yummy, a można się dowiedzieć gdzie ją dorwałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tutaj:
http://www.allegro.pl/item325968135_evangelion_figurka_revoltech_eva_02.html

Na innych aukcjach gość miał też m.in. 00, 01 i 03, teraz chyba tylko Eva Rei została. Ale warto sprawdzić przedmioty sprzedawcy, bo kilka fajnych rzeczy ma ^^
Evangelionami warto się zainteresować, ponieważ Kaiyodo produkując dłuższą serię figurek z (z braku lepszego słowa) systemem stawów Revoltech, który podobno daje naprawdę zajebistą pozowalność. Zdjęcia na necie to potwierdzają :) Jeśli jutro dostane paczke z 02, to możecie się spodziewać testu figurki na moim gramsajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 23:51, Shini napisał:

Wielkie dzięki oblookam sobie <pogwizduje> faktycznie genialnie wygląda, szczególnie ta poza z włócznią powala na kolana, ale ta cena... T_T Jedyne czym ja się mogę pochwalić to figurka MOCNO offtopowa, kumpel przywiózł ze Stanów jako "pamiątkę" figurkę z AvP

Dnia 11.03.2008 o 23:51, Shini napisał:

Jeśli jutro dostane paczke z 02, to
możecie się spodziewać testu figurki na moim gramsajcie ;)

Daj znać ja tam z przyjemnością obejrzę. Swoją drogą jeśli dobrze pamiętam to kiedy tu się pojawiłeś to wpadłeś jak wichura i nawet niepewne było czy zostaniesz (bo my to Pececiarze, no nie ??) a tutaj proszę zadomowiłeś się u nas ^^ Tym lepiej, im więcej ludzi tym weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:07, Asthariel napisał:

Gr. Mam już dość tych rozmów o Gundamach :-P Zmieńmy temat- co sie dzieje w pierwszych
odcinkach w OP po Alabasta arc? Na razie oglądam TTGL, i nie wrócę raczej do OP zbyt
prędko, chyba że mnie do tego przekonacie.
BTW Byłem przygotowany na niesamowity wyciskacz łez w zakończeniu, a nie uroniłem ani
jednej. Dziwny jestem. Ale przekabacanie załogi przez Robin było świetne. ,,Jaka jest
twoja specjalność?''''


Tak kiedy Robin przekabacała załogę było bardzo śmiesznie xD Udawania Choppera, padłem jak Luffy beształ Zoro ^^

Po Alabaście masz 3 serie nudnych fillerów.... a potem Skypiea saga czyli przygody w niebie. Pierwszym arcem jest wyspa Jaya, w której jest świetna walka Luffyego i pojawia się Czarnobrody i Białobrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie skończyłem Neon Genesis Evangelion. Nieźle mi spaczyło umysł, dlatego też biorę się za EoE po więcej spaczenia. Z tego co widziałem na AMV, jest psychodelicznie i krwawo. O tak, o tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 00:04, Hubi Koshi napisał:

> Dokładnie tutaj:
> http://www.allegro.pl/item325968135_evangelion_figurka_revoltech_eva_02.html
Wielkie dzięki oblookam sobie <pogwizduje> faktycznie genialnie wygląda, szczególnie
ta poza z włócznią powala na kolana, ale ta cena... T_T Jedyne czym ja się mogę pochwalić
to figurka MOCNO offtopowa, kumpel przywiózł ze Stanów jako "pamiątkę" figurkę z AvP

Nie jest tak drogo. W każdym razie raz w życiu tyle kasy na "zabawke" wydać można :)

Dnia 12.03.2008 o 00:04, Hubi Koshi napisał:

> Jeśli jutro dostane paczke z 02, to
> możecie się spodziewać testu figurki na moim gramsajcie ;)
Daj znać ja tam z przyjemnością obejrzę. Swoją drogą jeśli dobrze pamiętam to kiedy tu
się pojawiłeś to wpadłeś jak wichura i nawet niepewne było czy zostaniesz (bo my to Pececiarze,
no nie ??) a tutaj proszę zadomowiłeś się u nas ^^ Tym lepiej, im więcej ludzi tym weselej

Cóz, jest kilka tematów w których moge popisać ;) A figurki oczywiście nie dostałem, może będzie jutro...

Ildrian, End moim zdaniem jest o wiele fajniejszy od zwykłego zakończenia Evy, powinien Ci się spodobać ;) W ogóle to się pochwale, mam NGE i Enda od jakiejś polskiej grupy funsubowej i po obejrzeniu dwóch odcinków spokojnie moge powiedzieć, że tłumaczenie jest całkiem fajne :) A po obejrzeniu tych dwóch Rebirth, którego jeszcze wcześniej nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się