Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 21:52, MisticGohan_MODED napisał:

Aaaaargh!!! Moje oczy!

Dnia 26.10.2008 o 21:52, MisticGohan_MODED napisał:

Swoją drogą TTGL to świetne anime ,ale nie każdemu musi się podobać :]

TTGL było dobre ale nieszczescie zdecydowanie przesadza z tą genialnością :P

BTW Od 12 listopada na Hyperze będzie leciał Full Metal Panic :] Z tego co słyszałem bardzo ciekawe anime. W każdym razie na pewno będzie lepsze niż miałkie Tsubasa Chronicle które leci teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY Utawarerumono

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Heh jak to zdanie przeczytałem to od razu zacząłem podejrzewać że któryś z bohaterów
jest Witsurunamiteą ;)

Na początku chiałem to zdanie wyedytować bo wiedziałem, że Hubi coś wypali ale zostawiłem w spokoju ;p

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Przez to nie byłem ani trochę zaskoczony kiedy się dowiedziałem co i jak, ale nic to
bo gierka była po prostu BOSKA!

True, true uroki VNek

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Gdyby gierka była tylko nieco mniej statyczna i miała bardziej
rozbudowane elementy RPG i strategii to miała by u mnie 10/10.

Wkońću to Visual Novel a nie jRPG ;p

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Ale sama fabuła to mistrzostwo
i klasa sama w sobie. Nie pamiętam kiedy (o ile w ogóle) z aż takim zaciekawieniem śledziłem
fabułę.

Mi się nigdy nie zdarzyło grać 10 godzin ze względu na fabułę (a potem druga noc kolejne 10h)

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Teraz mnie okropnie naszło żeby sobie anime zobaczyć :)

Powiem szczerze że nie warto. Zepsuje ci tylko wrażenia z gry. Przynajmniej tak było w moim przypadku.

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Mam nadzieję że utrzyma poziom

Imo próżna twa nadzieja

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

gry. A i tylko jedno pytanko czy w anime są sceny hentai tak jak w grze? Bo nie wiem
czy pozwolić młodszemu bratu oglądać :P

Nie, ale jest dużo brutalności (Oboro vs Touka xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY Utawarerumono

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Tylko jedno nie daje mi spokoju. W pewnym momencie była scenka gdzie widzieliśmy tą skamielinę
z maską przy której rozmawiało dwóch archeologów. Jednym zdawał się być Hakuoro i po
chwili został postrzelony a potem usłyszał głos że jego życzenie zostanie spełnione.
Czy to znaczy że został on "opanowany" przez Witsurunamiteę tak jak Dyi??


Tak, z tą różnicą że on został opanowany przez Witsuarunemiteę jeszcze gdy ten był całością, Dii został opanowany jedynie przez "złą" część boga.

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

A tak na marginesie zauważył ktoś że Dyi ma to samo Seiyuu co Dullanal z Gundam SEED
Destiny? Rozpoznałem od razu bo cholernie mi się podobał ten głos w GSD :)


Mnie powalała Karura mówiąca głosem Motoko Kusanagi (Major) z Ghost in the Shell:)

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Teraz mnie okropnie naszło żeby sobie anime zobaczyć :)


Nie zgodzę się z Foutonem i powiem że anime warto obejrzeć, przede wszystkim po to aby zobaczyć jak to wygląda w ruchu.

Dnia 29.10.2008 o 19:12, Kosmitus napisał:

Mam nadzieję że utrzyma poziom gry.


Trochę okrojona fabuła (ale niewiele) i wycięte sceny hentai, poza tym anime to niemal dokładne odwzorowanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:22, Fouton napisał:

Na początku chiałem to zdanie wyedytować bo wiedziałem, że Hubi coś wypali ale zostawiłem
w spokoju ;p

Trzeba było wyedytować ale trudno. Cóż, Hubi już tak ma :P Ale lepiej nie będę go obgadywał bo jeszcze się obrazi a tego nie chcemy :) Swoją drogą rozmawiałem z nim ostatnio na GG i pokazał mi pewien wyrąbany fragment z Lucky Star. Pewnie już go tu wrzucał ale mi się ta scenka tak podoba że też to muszę zrobić: http://pl.youtube.com/watch?v=otmqBvuwkfg

Dnia 29.10.2008 o 19:22, Fouton napisał:

True, true uroki VNek

A grałeś w jeszcze jakieś dorównujące Utawarerumono?

Dnia 29.10.2008 o 19:22, Fouton napisał:

Wkońću to Visual Novel a nie jRPG ;p

Wiem wiem ale gdyby bitwy były bardziej rozbudowane to gierka była by jeszcze ciekawsza :) A gdyby zamiast samych statycznych obrazków twórcy dali dodatkowo jakieś fajne animacje i przerywniki to byłoby jeszcze ciekawiej :)

Dnia 29.10.2008 o 19:22, Fouton napisał:

Mi się nigdy nie zdarzyło grać 10 godzin ze względu na fabułę (a potem druga noc kolejne
10h)

Jedyna gierka przy której zasiedziałem się do 3 nad ranem wiedząc że już tyle godzin. No bo przy tej gierce zegarek masz cały czas przed oczami. Zresztą w czasie wczytywania nawet w samym oknie gry pojawia się zegarek, widać twórcy byli świadomi jak się przy niej można zapomnieć ^^

Dnia 29.10.2008 o 19:22, Fouton napisał:

Powiem szczerze że nie warto. Zepsuje ci tylko wrażenia z gry. Przynajmniej tak było
w moim przypadku.
Imo próżna twa nadzieja

Ale jednak obejrzę :) Choć pewnie dopiero za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:48, Karharot napisał:

SPOILERY Utawarerumono
Tak, z tą różnicą że on został opanowany przez Witsuarunemiteę jeszcze gdy ten był całością,
Dii został opanowany jedynie przez "złą" część boga.

Czyli tak jak myślałem :)

Dnia 29.10.2008 o 19:48, Karharot napisał:

Mnie powalała Karura mówiąca głosem Motoko Kusanagi (Major) z Ghost in the Shell:)

Serio? Tego nie zauważyłem, ale raczej nie było na to szans bo GitSa oglądałem już daaawno, to było jedno z moich pierwszych anime. Swoją drogą Karura była cudowna ^^ Zresztą jak większość postaci :)

Dnia 29.10.2008 o 19:48, Karharot napisał:

Nie zgodzę się z Foutonem i powiem że anime warto obejrzeć, przede wszystkim po
to aby zobaczyć jak to wygląda w ruchu.

Dokładnie to samo sobie pomyślałem.

Dnia 29.10.2008 o 19:48, Karharot napisał:

Trochę okrojona fabuła (ale niewiele) i wycięte sceny hentai, poza tym anime to niemal
dokładne odwzorowanie gry.

Fabuła musiała być trochę okrojona, na to nie ma siły. Tak jak napisałem Foutonowi na pewno sam obejrzę żeby się przekonać. W każdym razie na fragmentach które widziałem wyglądało całkiem zachęcająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:48, Kosmitus napisał:

Trzeba było wyedytować ale trudno. Cóż, Hubi już tak ma :P Ale lepiej nie będę go obgadywał
bo jeszcze się obrazi a tego nie chcemy :) Swoją drogą rozmawiałem z nim ostatnio na
GG i pokazał mi pewien wyrąbany fragment z Lucky Star. Pewnie już go tu wrzucał ale mi
się ta scenka tak podoba że też to muszę zrobić: http://pl.youtube.com/watch?v=otmqBvuwkfg

Ech nie ma człowieka raptem parę dni i już go zaczynają obgadywać :-P Hehe widzę że ci się Meito Anizawa strasznie spodobał. Swoją drogą co do informacji którą podałeś o tym że FMP ma zacząć lecieć w Hyperze. KONIECZNIE obejrzyj, to naprawdę świetne anime, zabawne, dramatyczne, cokolwiek brutalne i w ogóle miodne.

Dnia 29.10.2008 o 19:48, Kosmitus napisał:

Ale jednak obejrzę :) Choć pewnie dopiero za jakiś czas.

Wierz mi, warto obejrzeć choćby np. dla sceny w której Hakuoro głaszcze Eruruw po ogonie, albo widoku Kurou z opadniętą szczęką gdy Karura podnosi tą swoją maczugę jedną ręką. Chociaż mi najbardziej przypadła do gustu scena masakry jaką Hakuoro/Witsurunamitea urządził oddziałowi Hauenkua, normalnie dopingowałem go wręcz gdy rozrywał te Avu Kamuu na strzępy.
Heh w sumie to się naprawdę cieszę że moje i Karharota kuszenie/szatanienie odniosło taki przyjemny efekt ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:34, Hubi Koshi napisał:

Hehe widzę że ci
się Meito Anizawa strasznie spodobał.

Dobrze widzisz :P

Dnia 29.10.2008 o 20:34, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą co do informacji którą podałeś o tym
że FMP ma zacząć lecieć w Hyperze. KONIECZNIE obejrzyj, to naprawdę świetne anime, zabawne,
dramatyczne, cokolwiek brutalne i w ogóle miodne.

Obejrzę na 100%. Kiedy dowiedziałem się że to połączenie klimatów wojenno-wojskowych ze szkolną komedią i do tego w bardzo dobrym stylu to od razu naszedł mnie smak na FMP :) A tu dzisiaj patrzę na program Hypera i widzę że będzie lecieć ;)

Dnia 29.10.2008 o 20:34, Hubi Koshi napisał:

> Ale jednak obejrzę :) Choć pewnie dopiero za jakiś czas.
Wierz mi, warto obejrzeć choćby np. dla sceny w której Hakuoro głaszcze Eruruw po ogonie,
albo widoku Kurou z opadniętą szczęką gdy Karura podnosi tą swoją maczugę jedną ręką.
Chociaż mi najbardziej przypadła do gustu scena masakry jaką Hakuoro/Witsurunamitea urządził
oddziałowi Hauenkua, normalnie dopingowałem go wręcz gdy rozrywał te Avu Kamuu na strzępy.

To były jedne z fajniejszych momentów gry a po twoich słowach widzę że i w anime są równie fajne ;) Zresztą głaskanie ogona widziałem-ech ta jej słodka mina a po chwili jeb! ^^

Dnia 29.10.2008 o 20:34, Hubi Koshi napisał:

Heh w sumie to się naprawdę cieszę że moje i Karharota kuszenie/szatanienie odniosło
taki przyjemny efekt ^^

Ja również się cieszę :)
A i znalazłem to animę o którym ci wspomniałem, to o yuri pilotkach myśliwców ;) Odniosłem wrażenie że cię to zaciekawiło więc trzymaj: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/757-simoun/rec/770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 22:13, Kosmitus napisał:

Dobrze widzisz :P

Nie no tego gościa nie sposób nie kochać on jest Czystą Wysterylizowaną Epickością XD

Dnia 29.10.2008 o 22:13, Kosmitus napisał:

A tu dzisiaj patrzę na program Hypera i widzę że będzie lecieć ;)

To się nazywa mieć farta co nie ?? Ale autentycznie FMP na pewno ci się spodoba, a w szczególności główny bohater Sagara Sousuke, oglądałeś może Gundam Winga ?? To wyobraź sobie Ostro przegiętego Heero (znaczy TOTALNY świr na punkcie wojskowości) muszący się "wtopić" w tłum uczniów. Ubaw gwarantowany, eksplozje, grożenie kolegom z klasy bronią i inne pokrewne included ^^

Dnia 29.10.2008 o 22:13, Kosmitus napisał:

To były jedne z fajniejszych momentów gry a po twoich słowach widzę że i w anime są równie
fajne ;) Zresztą głaskanie ogona widziałem-ech ta jej słodka mina a po chwili jeb! ^^

Fakt jej mina była po prostu rozkoszna ^^ Zresztą Touka gdy zobaczy coś słodkiego to też wpada w taki miodny nastrój. Swoją drogą jak przy anime jesteśmy to... może mi się tylko wydaje, ale Karura jest w anime... no mniej bezczelna i mniej się rządzi. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie.

Dnia 29.10.2008 o 22:13, Kosmitus napisał:

A i znalazłem to animę o którym ci wspomniałem, to o yuri pilotkach myśliwców ;) Odniosłem
wrażenie że cię to zaciekawiło więc trzymaj: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/757-simoun/rec/770

No co ty nie powiesz :-P Odniosłeś wrażenie, Ultimate Pervert mający świra na punkcie Yuri, a ten tylko Odniósł Wrażenie :-P Nooo poczytałem recenzje i robi się coraz ciekawiej. Nie dość że Yuri to na dodatek porządna dawka wojskowości, oj zaczyna mi ślinka lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 22:51, Hubi Koshi napisał:

Nie no tego gościa nie sposób nie kochać on jest Czystą Wysterylizowaną Epickością XD

Wysterylizowaną? Trochę dwuznacznie to brzmi XD Już lepiej by było "Wydestylowaną" ;) A ta jego załoga ze sklepu jest równie wyrąbana. Zauważyłeś co się stało z tym który leciał niczym torpeda po, o ile mnie pamięć nie myli, 5 DVD z Haruhi?

Dnia 29.10.2008 o 22:51, Hubi Koshi napisał:

To się nazywa mieć farta co nie ?? Ale autentycznie FMP na pewno ci się spodoba, a w
szczególności główny bohater Sagara Sousuke, oglądałeś może Gundam Winga ?? To wyobraź
sobie Ostro przegiętego Heero (znaczy TOTALNY świr na punkcie wojskowości) muszący się
"wtopić" w tłum uczniów. Ubaw gwarantowany, eksplozje, grożenie kolegom z klasy bronią
i inne pokrewne included ^^

Nie, Winga nie oglądałem ale słyszałem że dosyć kiepski jest. A ogólnie o co chodzi w FMP wiem bo już czytałem coś na ten temat. Jak mówiłem, obejrzę na pewno.

Dnia 29.10.2008 o 22:51, Hubi Koshi napisał:

Fakt jej mina była po prostu rozkoszna ^^ Zresztą Touka gdy zobaczy coś słodkiego to
też wpada w taki miodny nastrój. Swoją drogą jak przy anime jesteśmy to... może mi się
tylko wydaje, ale Karura jest w anime... no mniej bezczelna i mniej się rządzi. Takie
przynajmniej odniosłem wrażenie.

Hmmm tego jeszcze nie mogę stwierdzić ale w grze była naprawdę świetna. Heh jak sobie przypomnę jak sobie przygrała z biednej Touki kiedy ta chciała się przespać z Hakuoro ;] Touka zresztą była tak uroczo głupiutka i naiwna że nie sposób było jej nie lubić.

Dnia 29.10.2008 o 22:51, Hubi Koshi napisał:

No co ty nie powiesz :-P Odniosłeś wrażenie, Ultimate Pervert mający świra na punkcie
Yuri, a ten tylko Odniósł Wrażenie :-P

Och, tak mi się napisało a ty mnie od razu za słowa łapiesz :P Tak naprawdę to byłem pewien że cię zaciekawiło :)

Dnia 29.10.2008 o 22:51, Hubi Koshi napisał:

Nooo poczytałem recenzje i robi się coraz ciekawiej.
Nie dość że Yuri to na dodatek porządna dawka wojskowości, oj zaczyna mi ślinka lecieć.

Kurcze, pobawiłbym się teraz w kusiciela, wreszcie by się role odwróciły :-P Ale niestety sam nie oglądałem. Choć faktycznie recenzja zachęcająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery One Piece

Niedawno (dzisiaj :)) w tym anime widziałem najbardziej przerażającą scenę we wszystkich znanych mi Anime. Mianowicie chodzi mi o moment, ekhem, namowy Franky''iego przez Robin do dołączenia do załogi. Brrrrr, to było naprawdę straszne! :) I takie pytanko - Autor wpada później jeszcze na tak chore pomysły, czy to był jednorazowy "wybryk"? :D

A tak przy okazji - czy w całym One Piece pojawia się ktokolwiek potężniejszy od Blackbeard''a? Bo jego moc szatańskiego owocu jest naprawdę olbrzymia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery One Piece

Dnia 30.10.2008 o 00:11, ziptofaf napisał:

I takie pytanko - Autor
wpada później jeszcze na tak chore pomysły, czy to był jednorazowy "wybryk"? :D

Eeee (przypomina sobie Amazon Lily) Taaaa chyba Taaaak... usuwanie grzybków... Ogólnie Oda-sensei to mistrz w wymyślaniu dzikich motywów. Oglądaj/Czytaj, a sam się przekonasz i będzie się przy okazji radośnie tarzał ze śmiechu... ale to już przecież wiesz, no nie ^^

Dnia 30.10.2008 o 00:11, ziptofaf napisał:

A tak przy okazji - czy w całym One Piece pojawia się ktokolwiek potężniejszy od Blackbeard''a?
Bo jego moc szatańskiego owocu jest naprawdę olbrzymia!

Hmm cóż jak na razie nie wiadomo bo jedyna walka jaką dotąd stoczył na poważnie to była ta z Ace''em tak wiec będziemy musięli poczekać... chociaż sądzę że są od niego ludzie potężniejsi, choćby dla przykładu Whitebeard albo Shanks. Byliby chyba w stanie nim co nieco zamieść podłogę, a skoro oni to i pewnie Mihawk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 23:36, Kosmitus napisał:

Wysterylizowaną? Trochę dwuznacznie to brzmi XD Już lepiej by było "Wydestylowaną" ;)
A ta jego załoga ze sklepu jest równie wyrąbana. Zauważyłeś co się stało z tym który
leciał niczym torpeda po, o ile mnie pamięć nie myli, 5 DVD z Haruhi?

Aaaaaa wybacz tak jakoś mi się pomyliły dwa słówka zaczynające się Wy ^^; Oj owszem owszem załoga jest wyrąbana, oglądałeś tą reklamę Gainaxa Anime Tenchou, którą ci podrzuciłem... a może nie podrzuciłem. ANYWAY
http://pl.youtube.com/watch?v=EZ66W3_cqAg&feature=related

Dnia 29.10.2008 o 23:36, Kosmitus napisał:

Nie, Winga nie oglądałem ale słyszałem że dosyć kiepski jest. A ogólnie o co chodzi
w FMP wiem bo już czytałem coś na ten temat. Jak mówiłem, obejrzę na pewno.

Hmm ja akurat oglądałem Winga i... muszę przyznać że chyba masz rację, taki jakiś bezosobowy Wing był, nie szczególnie mi się podobał :-/

Dnia 29.10.2008 o 23:36, Kosmitus napisał:

Hmmm tego jeszcze nie mogę stwierdzić ale w grze była naprawdę świetna. Heh jak sobie
przypomnę jak sobie przygrała z biednej Touki kiedy ta chciała się przespać z Hakuoro
;] Touka zresztą była tak uroczo głupiutka i naiwna że nie sposób było jej nie lubić.

Oj tak ta "Szkoła Życia" w wykonaniu Karury była naprawdę okrutna, cóż na całe szczęście dla Touki Hakuoro ją "naprostował" Ja się tylko cieszę że Yuzuha była uczona przez Urtoriyę nie przez Karurę ^^; Hehe sam to powtarzałem wiele razy że w grze Touka jest wręcz rozkosznie głupiutka i dlatego taka kochana ^^

Dnia 29.10.2008 o 23:36, Kosmitus napisał:

Och, tak mi się napisało a ty mnie od razu za słowa łapiesz :P Tak naprawdę to byłem
pewien że cię zaciekawiło :)

Noo i tak powinno być, Na Bogów powinienem się na ciebie obrazić za to Tylko Odniosłeś Wrażenie, ale że dostarczyłeś interesujące materiału badawczego to ci wybaczę i nawet postawię piwo jeśli się kiedyś spotkamy ^^

Dnia 29.10.2008 o 23:36, Kosmitus napisał:

Kurcze, pobawiłbym się teraz w kusiciela, wreszcie by się role odwróciły :-P Ale niestety
sam nie oglądałem. Choć faktycznie recenzja zachęcająca.

Oj zachęcająca, w sumie mam już odrobinkę dosyć mechów (nawet ulubione żarełko potrafi się znudzić ^^;) myśliwce będą całkiem miłą odmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 00:27, Hubi Koshi napisał:

Aaaaaa wybacz tak jakoś mi się pomyliły dwa słówka zaczynające się Wy ^^;

Hehe bywa :) Mi to dopiero często zdarza się palnąć jakąś gafę :P

Dnia 30.10.2008 o 00:27, Hubi Koshi napisał:

Oj owszem owszem
załoga jest wyrąbana, oglądałeś tą reklamę Gainaxa Anime Tenchou, którą ci podrzuciłem...
a może nie podrzuciłem. ANYWAY
http://pl.youtube.com/watch?v=EZ66W3_cqAg&feature=related

Podrzuciłeś :) Fajna, chętnie bym obejrzał z subami ale teraz mi się szukać nie chce :-P

Dnia 30.10.2008 o 00:27, Hubi Koshi napisał:

Oj tak ta "Szkoła Życia" w wykonaniu Karury była naprawdę okrutna, cóż na całe szczęście
dla Touki Hakuoro ją "naprostował" Ja się tylko cieszę że Yuzuha była uczona przez Urtoriyę
nie przez Karurę ^^;

Hehe Karura zrobiła by z niej taką samą niegrzeczną dziewczynkę jak ona sama ;] Tak na marginesie wydaje mi się że Yuzuha mówiła że to Tuskur-san jej tłumaczyła co i jak ale to szczegół.

Dnia 30.10.2008 o 00:27, Hubi Koshi napisał:

Hehe sam to powtarzałem wiele razy że w grze Touka jest wręcz rozkosznie
głupiutka i dlatego taka kochana ^^

Heh dokładnie. Mnie szczególnie ujęło kiedy ścigała Hakuoro żeby tylko mu w czyś pomóc XD Nawet w kibelku nie miał spokoju XD Cesarz nie ma łatwego życia, choć perspektywa bycia mytym przez Toukę wcale aż taka okropna nie jest :-P

Dnia 30.10.2008 o 00:27, Hubi Koshi napisał:

Noo i tak powinno być, Na Bogów powinienem się na ciebie obrazić za to Tylko Odniosłeś
Wrażenie, ale że dostarczyłeś interesujące materiału badawczego to ci wybaczę i nawet
postawię piwo jeśli się kiedyś spotkamy ^^

Heh może kiedyś :) Jakby co mieszkam w małej miejscowości jakieś 40 km na wschód od centrum Krakowa. Wpadnij kiedy chcesz ;)
A i kiedy już obadasz owy Materiał to podziel się wrażeniami :)

Dnia 30.10.2008 o 00:27, Hubi Koshi napisał:

Oj zachęcająca, w sumie mam już odrobinkę dosyć mechów (nawet ulubione żarełko potrafi
się znudzić ^^;) myśliwce będą całkiem miłą odmianą.

Wiem coś o tym.
Obejrzałem właśnie pierwszy ep FLCL. Szczerze mówiąc na początku nie bardzo wiedziałem co o tym myśleć. Tak mi się trochę skojarzyło z Evangelionem. Zwłaszcza postać głównego bohatera (chyba głównego, chodzi mi o tego chłopaka). Trochę mi Shinjiego przypomina a poza tym całe to anime zdaje się być jedną wielką przenośnią i ukazaniem wewnętrznych emocji w graficzny sposób. Ale może po prostu tak mi się wydaje po praniu mózgu jakie mi zafundował pierwszy odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Bleach ,Clannad After Story ,Gundam 00 season II

Już trochę minęło od premier nowych odcinków (już można powiedzieć nie takich nowych) Clannad''u i Gundam''a ,ale dopiero dzisiaj mogłem sobie obejrzeć spokojnie :P.
Clannad...coraz poważniej ,ale można powiedzieć ,że to nawet i nie przeszkadza (choć trochę brakuje tego smaczku...humoru oczywiście :P). Już sam początek był ostry gdy już myślałem ,że dojdzie do bijatyki między Sunoharą , a Okazakim ,ale jeszcze nie doszło do tego (jeszcze ;) ). Potem to już nic innego niż przywalenie przewodniczącemu klubu piłkarskiego dla Okazakiego nie zostało (aż się prosił o to ) ,a tu co? Sunohara przyleciał żeby im dokopać ,bo znęcali się na Mei. Ironia nie? A właśnie wszystko o to się rozchodziło. Dobre też było na końcu jak się nawalali...a na koniec zwyli sobie w twarz. Dziwne nie? xD

Celestial Being zaczyna się powoli rozkręcać. Już zebrali sobie całą czwórkę na nowo i do tego Sumeragi powróciła na swoje miejsce stratega...czyli jednym słowem masakra >.<. Ten trybolit nie miał dużo do gadania...tylko mi szkoda ,że nie doszło do jakiś poważniejszych walk Setsuny i Alleluji...choć ten drugi zapewne by dostał nieźle po dupie ,ale co tam (Halleluji brak i już szwankują umiejętności :P).

Bleach...można powiedzieć jednym słowem...dwoma co prawda.Nic nowego. Już tyle czasu o tym słyszałem w mandze ,że do czegoś takiego dojdzie ,że mnie chyba nic już nie zdziwi (tak jestem zespoilerowany xP). Jeszcze te szitowskie fillery które trwały wręcz nieskończoność...oczywiście zrezygnował z tamtej części :P. A jak będzie wyglądał następny odcinek? Nel się rozprawi z nim i się pojawi Uluqiora ,czy ktoś jeszcze inny i się pojawi Gotei 13 xD?

Spoilery Bleach ,Clannad After Story ,Gundam 00 season II END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:33, Nertis napisał:

Spoilery Bleach ,Clannad After Story ,Gundam 00 season II
Celestial Being zaczyna się powoli rozkręcać. Już zebrali sobie całą czwórkę na nowo
i do tego Sumeragi powróciła na swoje miejsce stratega...czyli jednym słowem masakra
>.<. Ten trybolit nie miał dużo do gadania...tylko mi szkoda ,że nie doszło do
jakiś poważniejszych walk Setsuny i Alleluji...choć ten drugi zapewne by dostał nieźle
po dupie ,ale co tam (Halleluji brak i już szwankują umiejętności :P).


O taa :/ Niestety stracił swój potencjał bojowy ;/ oby mu się polepszyło ,bo szkoda aby nowe możliwości Ariosa się marnowały ;/
Swoja droga to już myślałem ,że zobaczymy jego scenę łóżkową z Sumeragi xD No bo przyniósł drinka i w ogóle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:33, Nertis napisał:

Spoilery Bleach ,Clannad After Story

To ja tak może na szybko, że dziś w nocy (znaczy za kilka godzin pewnie jeszcze przed 12) wychodzi kolejny ep Clannada AS.
No i ten niefortunnych Bleach. Wiem, że powinienem to napisać w temacie o Bleachu ale jak już kolega zaczął. Spodziewałem się najlepszego odcinka od czasów pojawienia się Vaizardów.... ale zawiodłem się jak cholera. Nnoitora kopiący Ichigo - wątek przedłużony do granic możliwości. Neliel i najgorsze w historii Seyiuu... gratulacje! Nie mogę sobie jakoś wyobrazić Neliel wyzywającej Nnoitore od Bestii z obecnym seyiuu. Imo po prostu kpina i tyle. No i jeszcze gorsza rzecz. Kojojowe Cielo!!111oneone. Tu już mi normalnie puściły nerwy. No bez przesady to shounen czy teletubisie. Czekam jeszcze na białe, czarne, pomarańczowe i sraczkowate Cero a sądzę, że niedługo się naczekam. Ahh wyżyłem się, już mi lepiej. Może chociaż Nel w stroju Espady polepszy mi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilerz for teh brainz ;d
Naruto - Pein zaciukał Kakashiego gwoździem xD Mam nadzieję że Kakashi przeżył i wcale nie dlatego że jest ostatnią żywą postacią jaką lubię, po prostu chce żeby "zszedł" w bardziej epickim stylu np.: Saskłacz zabija Kakashiego, potem Naruto zabija Saskłacza wszyscy płaczą i pojawia się wielki napis KONIEC xD
Bleach - OMG Soi Fon jest taka zajebista ^^ dała sobie tyłek skopać tylko po to żeby zobaczyć Ressurecction xD
One Piece - No to Luffi pozamiatał, dziwi mnie tylko że Oda nie nazwał jakoś tego ataku kiedy Luffi odbija się od ziemi na jednej ręce i kopie w dwie strony bo przekozacznie to wygląda ;) A co do ostatniego panelu w tym czapterze to "Boa is looking up to Luffy so much that she is actually looking down and shedding tears" wiem że mało prawdopodobne ale IMO fajnie by było gdyby Boa była pod wpływem jakiegoś rodzaju klątwy przekręcającej jej zachowanie/uczucia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Clannad After Story ep. 05
No i mamy pierwszy odcinek sagi Misae (niestety prawdopodobnie 2 odcinkowej). Poza dość dużą ilością informacji o Misae mamy też "powrót" magicznych elementów Clannadu, też ten epizod potwierdził dla mnie jeden dość ważny fakt dotyczący fabuły :) Choć dopiero kilka ciekawych informacji poznamy w następnym odcinku. Między innymi o pewnej osobie będącej bardzo blisko Misae.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Clannad After Story ep. 05

Dnia 01.11.2008 o 09:54, Warrior Within napisał:

No i mamy pierwszy odcinek sagi Misae (niestety prawdopodobnie 2 odcinkowej). Poza dość
dużą ilością informacji o Misae mamy też "powrót" magicznych elementów Clannadu, też
ten epizod potwierdził dla mnie jeden dość ważny fakt dotyczący fabuły :) Choć dopiero
kilka ciekawych informacji poznamy w następnym odcinku. Między innymi o pewnej osobie
będącej bardzo blisko Misae.


Po cało dziennym lenistwie zasiadłem do kompa i zabrałem się za oglądanie nowego epa Clannad''a (lub u...ale to za bardzo by mi już przypominało klan xD). Z początku Sunohara dostał parę fajnych ciosów (jak zwykle za swoją głupotę ;) ) ,a potem coś czego się nie spodziewałem. Bym nie pomyślał ,że Clannad wejdzie w sferę wspomnień Misae :P. I znów przychodzą elementy "okruchów życia". Ciekawi mnie jakie mógłby ten chłopak spełnić życzenie dla Misae...a może to będzie w następnym epie? xD

Chyba za twoją radą zacząłem oglądać Toradora! . Jak dla mnie świetne xD. Wkręciło mi się po dwóch epach ;). A już nie mówić o momencie gdy jakiś koleś szturchnął Takasu...myślałem ,że spadnę wręcz z krzesła xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:37, Nertis napisał:

Spoilery Clannad After Story ep. 05
Po cało dziennym lenistwie zasiadłem do kompa i zabrałem się za oglądanie nowego epa
Clannad''a (lub u...ale to za bardzo by mi już przypominało klan xD). Z początku Sunohara
dostał parę fajnych ciosów (jak zwykle za swoją głupotę ;) ) ,a potem coś czego się nie
spodziewałem. Bym nie pomyślał ,że Clannad wejdzie w sferę wspomnień Misae :P. I znów
przychodzą elementy "okruchów życia". Ciekawi mnie jakie mógłby ten chłopak spełnić życzenie
dla Misae...a może to będzie w następnym epie? xD

Dokłanie jakie to życzenie będzie powiedziane w następnym epie, podejrzewam że raczej nikt się nie będzie spodziewał jakie to będzie życzenie(lub raczej jego następstwo)

Dnia 01.11.2008 o 21:37, Nertis napisał:

Chyba za twoją radą zacząłem oglądać Toradora! . Jak dla mnie świetne xD. Wkręciło mi
się po dwóch epach ;). A już nie mówić o momencie gdy jakiś koleś szturchnął Takasu...myślałem
,że spadnę wręcz z krzesła xD.

Seria dopiero się rozkręca, dopiero będą akcje jak wprowadzą kolejną postać Ami :) Tak btw. wie ktoś co z 5 epem bo coś w tym tygodniu się spóźnia, normalnie to był już do obejrzenia w piątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się