Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2009 o 09:41, Calia napisał:

Ludziska, pomóżcie. Wpadło mi kiedyś w ręce coś o chłopaku, który strasznie chce się
dostać na tokijski uniwerek. Mieszka z grupą dziewczyn w jakimś ni to pensjonacie ni
to domu... Za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć jak się toto nazywa a zabawne było.
[Nie pamiętam nawet czy to była manga czy anime /= ] Kojarzycie przypadkiem?...


W Chobits był taki przypadek, ale główny bohater mieszkał tylko z jedną dziewczyną. Sprawdź, może oto właśnie chodzi.

Edit
Sprawdź też Love Hina. Bo to chyba oto Ci chodziło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 09:41, Calia napisał:

Ludziska, pomóżcie. Wpadło mi kiedyś w ręce coś o chłopaku, który strasznie chce się
dostać na tokijski uniwerek. Mieszka z grupą dziewczyn w jakimś ni to pensjonacie ni
to domu... Za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć jak się toto nazywa a zabawne było.
[Nie pamiętam nawet czy to była manga czy anime /= ] Kojarzycie przypadkiem?...

To na pewno była Love Hina. Żadne Chobitsy ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

> W końcu nadrobię serie które się już skończyły, bo to wkurzające, że cały sezon
oglądałem
> od razu po wyjściu subów, a tu nagle nie mam internetu, i kończy się głupia seria
:<
Ty się ciesz że możesz oglądać :-) Za czasów modemu to mogłem oglądać najwyżej co od
kumpla z lepszym łączem dorwałem (katastrofa), a potem co najwyżej na youtube (No Comments)

Ale Ty już nie masz modemu, ja też kiedyś miałem modem, wiem co to za ból gdy zapomniałem kliknąć ikonki ,,wyłącz", tylko że ja w 21w. mam modem, i to jest straszne :(

Dnia 22.09.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

> Uważaj żeby to nie był Titanic :3
Bez obawy mam zamontowane działo plazmowe więc niech się lepiej góry lodowe trzymają
z daleka.

Naprawdę, nie masz działa plazmowego xD

Dnia 22.09.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

> Działam jak kościół katolicki, ograniczam do tego co mi pasuje :D
Uważaj uważaj bo ci się tu Mogrim na tyłek wpakuje XD Chociaż w sumie też tak robię,
ale stosuję nieco inne kategorie.

Mogrim już odszedł na emeryturę, więc wolności słowa nie zagraża :3

Dnia 22.09.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

> Czyli jakby nie patrzeć, jest w gimnazjum :P
Zależy jeszcze kiedy urodzona i kiedy poszła do szkoły :-P

Cholera, jak wszędzie piszą, że ma 13-14 lat, to na pewno jest w gimnazjum kurza twarz ! :3

Dnia 22.09.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

> Coś jak w nieszczęsnym Princess Lover, które mogło być świetnym ecchi, ale cenzura
skatowała
> go jak Precia Testarossa małą Fate :<
[W oczach zapala się mu ogień dzikiej zemsty, a w ręce pojawia się jakby z HammerSpace
miecz łańcuchowy...] A Sorki, pomyślałem o tym co Precia jej zrobiła ^^; już ten miecz
odkładam, a Princess Lover pewnie Jest świetnym ecchi wystarczy na DVD poczekać. No nic,
ja idem spać.

Najgorsze jest to, że Fate tak dobrze wspominała swoją ,,matkę", nawet w StrikerS :(
Princess Lover byłby dobrym ecchi, bo jest pokręcone, pierwsze odcinki miały fajny humor, ale niestety, cenzura go załatwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 07:08, Abomek42 napisał:

> 7 - 1 klasa SP
> 8 - 2 klasa SP
> 9 - 3 klasa SP
> 10 - 4 klasa SP
> 11 - 5 klasa SP
> 12 - 6 klasa SP
> 13 - 1 gimnazjum
> 14 - 2 gimnazjum

Odejmij od wieku 1 rok, bo w Japonii, jak w UK i USA idzie sie do szkoly od 6 roku zycia.
:)

To tak czy siak masz 50% szans że jest w gimnazjum, skoro ma 13-14 lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo o! A ja mam takie niewinne pytanie - ehem! Czy to ja mam jakąś skopaną wersję czy Nanoha nie ma sutków? O_O Mniejsza już o inne elementy - ale psia nędza no jak już robią jakąś sexy-transformację to mogliby imho nie wycinać tego i owego. Tak wiem - Nanoha to jeszcze dzieciak, ale albo coś rysują w całości, albo niech lepiej dają sobie spokój :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 09:41, Calia napisał:

Ludziska, pomóżcie. Wpadło mi kiedyś w ręce coś o chłopaku, który strasznie chce się
dostać na tokijski uniwerek. Mieszka z grupą dziewczyn w jakimś ni to pensjonacie ni
to domu... Za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć jak się toto nazywa a zabawne było.
[Nie pamiętam nawet czy to była manga czy anime /= ] Kojarzycie przypadkiem?...



Love Hina na milion140k % :) I zdecydowanie odradzam anime! Błagam wręcz nie bierz się za nie, tylko i wyłącznie manga powinna być brana pod uwagę, która wciska człowieka w siedzenie, nie to co zfillerowane, przeinaczane anime :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:24, Cirno napisał:

Boże, ona ma 11 lat....
Chcesz oglądać sutki 11 latki, ojapier*ole :3

11 lat i ma pseudo-sexy-transforma :P Mnie się to nie podoba i już - jakby to powiedział Yoda - "rób, albo nie rób wcale - nie ma cycka bez sutków!" :P

Spoiler

Można było zgapić transformację z Full Moon wo Sagashite - http://www.youtube.com/watch?v=EGV32QZLUsk&feature=related

i jakoś też by to nieźle wyglądało. Nawet bez rozbieranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:34, orzel286 napisał:

11 lat i ma pseudo-sexy-transforma :P Mnie się to nie podoba i już - jakby to powiedział
Yoda - "rób, albo nie rób wcale - nie ma cycka bez sutków!" :P

Powiedz to Akamatsu i jego Akamatsu-nipples XD A tak na serio to jak już powiedział Cirno, ona ma tylko 11 lat (w różnych wersjach jest to 9-10-11 więc nie ma nic ciekawego do oblookania, ty sobie poczekaj na StrikerS gdzie Nanoha będzie miała jakieś 20 lat :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 15:12, Cirno napisał:

Tam też nie ma sutków, i to już boli bardziej :D

Fakt, ale widok i tak dużo fajniejszy niż 10 letnia Nanoha :-3

Dnia 22.09.2009 o 15:12, Cirno napisał:

P.S. Hail internet :3

W końcu powróciłeś do życia z otchłani rzeżącego ślimaczego internetu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 15:17, Hubi_Koshi napisał:

> Tam też nie ma sutków, i to już boli bardziej :D
Fakt, ale widok i tak dużo fajniejszy niż 10 letnia Nanoha :-3

W ogóle co to za pomysł by 10 letnim bohaterkom dawać sutki, sick.

Dnia 22.09.2009 o 15:17, Hubi_Koshi napisał:

> P.S. Hail internet :3
W końcu powróciłeś do życia z otchłani rzeżącego ślimaczego internetu ??

Tak, i od razu mam problemy ze swoim hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tears to Tiara e25

Spoiler

Znowu masa gadania, tym razem maksymalnie odjechanego bo pod postacią dialogu między szurniętym fanatykiem i nieuleczalnym idealistą. Nie ma to jak produktywna rozmowa... Ja na ich miejscu nie czekałbym aż ogrodnik skończy gadać tylko skorzystałbym z każdej okazji aby posłać go do piachu zanim zdąży coś zmajstrować (choć trzeba gościowi przyznać że pomimo tego iż był całkowicie walnięty to jak już przestał żartować to okazał się całkiem mocny).
Zaś co do Merkadisa to niestety nie jest on potworem o epickim wyglądzie który mi się marzył tylko jakimś pokracznym paskudztwem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie dla znawców; Kiedyś na rtl7(tvn7) leciało anime(nie jedno) ale mi chodzi o te z 3 dziewczynami władającymi mieczem czerwona, zielona i niebieska, jak to sie zwało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 16:38, Tomoya-kun napisał:

Zastanawialiście się kiedyś który pilot gundama był najlepszy? Oto odpowiedź XD

O fuck... "Bitch in one hand , Gundam in the other ,savin'' the day" xD

Nie mam więcej pytań i uznaję jego wyższość nad innymi pilotami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się