Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

>>....

Nie, ani jednej jeszcze nie dostalem.

Mi nie chodzi o wiadomość na stronie efektu po każdej zamówionej grze bo to to i ja zawsze miałem.
chodzi mi o oddzielną wiadomość przesłaną na adres E-MAIL. Może tobie sie teraz cos myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem takiego potwierdzenia zamówienia, a mimo to gry dostałem. Pisali z CDP, żeby się nie przejmować czy się dostanie takie potwierdzenie czy nie, bo gry muszą przyjść do 31 stycznia. Po tym terminie można się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o...

Już tylko kilka Grand Ages:Rome i kilkanaście Seven Kingdoms Conquest oj teraz to mnie zaskoczyło :P

Sory za dubelka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 23:39, Citkowsky napisał:

Ciekawe czemu za poprzednie gry (ktorych jeszcze nie otrzymalem) nie dostalem takiego
potw.


Ta kwestia już była wałkowana kilka razy na forum CDP i pracownicy tego dystrybutora również wypowiedzieli się w tej sprawie. Ogólnie rzecz biorąc nie ma się czym przejmować jeśli takiego potwierdzenia na skrzynkę nie dostałeś. Do mnie swego czasu żadne info też nie przyszło a grę z Efektu Serii II już dostałem. Nie ma wiec powodu do niepokoju, a już na pewno nie z tego powodu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 17:46, NdysH napisał:

To co robimy szybką i tajemniczą akcje zbierania Seven Kingdoms ? Ja wziąłem 2 sztuki
;)

Niech będzie, dorzuciłem cegiełkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mojim zdaniem strzelacie sobie w stope,tym wybieraniem gier po nastepny rzut.Po pierwsze juz duzo nie zyskacie,co najwyzej kilka crapow wiecej,po drugie przy ewentualnym ES 3 jestem prawie pewny,ze CDP wprowadzi do regulaminu punkt w stylu "konkurs trwa do dd-mm-rr,lub do wyczerpania zapasow"...Ale jak wam gier dostajacych oceny 3/10 malo na polkach to spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz racje moga cos takiego zrobic , albo cos innego
ja wolałbym nie rejestrowac gier i nie zamawiac czegos w co nie bede grał i nikt odemnie nie kupi i szukanie kogos co sie skusi

i na ES 3 moge sie załozyc ze duzo gierek nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można to nazwać wybieraniem, bowiem jak ktoś ma punkty to je wykorzystuje, po co mają się zmarnować. Choć wydaje mi się też że panowie z CDP też nie spodziewali się że będzie aż tak duże zainteresowanie i tyle gier się rozejdzie w tak krótkim czasie. Ciekawi nie jeszcze jedna rzecz - czy ludzie mieli tyle niezarejestrowanych gier czy cały czas chodzą do sklepów po nowe. Jeśli to ta pierwsza opcja to CDP kiepsko wyjdzie na tym wyjdzie i już w przyszłości nic takiego nie będzie miało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować