Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2009 o 22:47, Citkowsky napisał:

Dziecko drogie. Żałosny to jesteś ty.
Zamawia kilkadziesiąt gier z uzywanych kodów po czym sapie do innych, że robią to samo.
Chyba w główce pod dekielkiem szwankuje ci cos /.../

Wycieczki osobiste zachowaj dla siebie. Forum nie jest miejscem na obraźliwe i niekulturalne wypowiedzi.
Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wzialem The Chronicles of Riddick: Assualt on Dark Athena ;) Szkoda, ze brakuje mi 3 punktow, zeby wziac cos jeszcze... Szczerze mowiac nie spodziewalem sie, ze dadza teraz takie dobre gry (w koncu w drugim i trzecim rzucie dawali w wiekszosci slabe gierki...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 12:41, Tomek1120 napisał:

Ech. Szkoda że nic za 3pkt nie ma.


Mozesz poprobowac szukac jakichs uzywanych gier na allegro z platynowej kolekcji, z niewykorzystanymi kodami... Tylko pospiesz sie, bo rejestrowac kody wpln (czy cdp) mozna bodajze do konca roku kalendarzowego, czyli jeszcze przez najblizsze dziewiec dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyszła po prostu dobrze znana cecha polaków chciwość i pazerność.
najlepiej wzbogacić się czyimś kosztem ,szkoda tylko osób które nie zdążyły wybrać lepszych tytułów bo rzuciła się na na nie "banda handlarzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście został wprowadzony limit punktów, przez co handlarze nie będą mogli rejestrować gier bez ograniczeń na multikontach. Dzięki temu przynajmniej część tytułów zostanie pewnie do końca całej akcji.
Sam z ostatniego rzutu wziąłem PURE, a z poprzednich ZE CoH i Empire: TW, tak więc jestem całkiem zadowolony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłby ktoś skłonny wymienić się Kronikami Riddicka, albo FEARem 2 na jakieś inne gry, mogę zaoferować kilka gier z efektu serii, albo też innych jak Crysis czy Kane & Lynch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:39, Baluk25 napisał:

O 9 nawet były.


chyba się powiesze, o 6.00 na kompa siadałem ale nie sprawdziłem ES....
Przynajmniej 2 Riddicki jeszcze wzięłem i już dla mnie konkurs ewidentnie skonczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:46, JakubG napisał:

Witam, byłby ktoś skłonny wymienić się Kronikami Riddicka, albo FEARem 2 na jakieś inne
gry, mogę zaoferować kilka gier z efektu serii, albo też innych jak Crysis czy Kane &
Lynch?

Ale jakimi Kronikami Riddicka ? Bo ja mam Ucieczkę z Butcher Bay....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z tego co rzucili mam, oprócz Feara 2, który mi się nie podoba, Wheelmana, tak samo i Riddicka. Powód taki sam. Więc wziąłem Pure :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:46, JakubG napisał:

Witam, byłby ktoś skłonny wymienić się Kronikami Riddicka, albo FEARem 2 na jakieś inne
gry, mogę zaoferować kilka gier z efektu serii, albo też innych jak Crysis czy Kane &
Lynch?

Tak ja byłbym skłonny, odezwij się na gg, jest na GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:46, JakubG napisał:

Witam, byłby ktoś skłonny wymienić się Kronikami Riddicka, albo FEARem 2 na jakieś inne
gry, mogę zaoferować kilka gier z efektu serii, albo też innych jak Crysis czy Kane &
Lynch?


mogłeś wcześniej pisać:P rano jeszcze mogłem brać feara 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować