Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

System naprawili w końcu, już nie da się pare razy rejestrować jednego kodu, trzeba znowu się na alledrogo rozejrzeć za starymi tanimi platynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 08:50, igor8472 napisał:

System naprawili w końcu, już nie da się pare razy rejestrować jednego kodu, trzeba znowu
się na alledrogo rozejrzeć za starymi tanimi platynami...

A to ile razy dało się wcześniej rejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 09:00, igor8472 napisał:

Na forum swoim CDP pisało że 3 razy, żeby ułatwić obrót grami na rynku wtórnym ale system
by dziurawy i dało się więcej.

No, system był dziurawy i trzeba było to wykorzystać i naciągnąć CDP, prawda Igorku? [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 09:05, igor8472 napisał:

Nie robiłem nic na co mi system by nie pozwolił i niczego nie żałuje, zresztą paczke
z ES sytą dostałem więc CDP to wisiało...

Tak im to wisiało, że teraz usunęli ten błąd. "Niczego nie żałuję", aha czyli wiesz, że postąpiłeś jak pazerniak, sknera, kręt i chachment. A właściwie nie postąpiłeś tylko taki jesteś. Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z tego rzutu interesowałby mnie tylko Wheelman i The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. E wentualnie do tego Pure. Także zawiedziony (aż tak :P) nie jestem, że wydałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to od razu mu tu coś w tym śmierdziało, bo skąd nagle tyle osób miało tyle punktów żeby zamawiać po 40 i więcej gier a na dodatek sporo z nich było po 5 czy 6 punktów. CDP jak dla mnie dał tutaj ciała i na tym wszystkim jak zwykle stracili tylko i wyłącznie uczciwie gracze. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 08:56, Baluk25 napisał:

Ano, ni da się. Szkoda, że teraz to zrobili, a nie na początku ;x.

Znalazł się ten, co... :P Nie będę cham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 10:57, dave03 napisał:

Szczerze mówiąc to od razu mu tu coś w tym śmierdziało, bo skąd nagle tyle osób miało
tyle punktów żeby zamawiać po 40 i więcej gier a na dodatek sporo z nich było po 5 czy
6 punktów. CDP jak dla mnie dał tutaj ciała i na tym wszystkim jak zwykle stracili tylko
i wyłącznie uczciwie gracze. Smutne ale prawdziwe.

Niestety, masz rację. CDP powinien ograniczyć liczbę gier możliwych do wzięci w ES 2 tak, by każdy mógł wziąć po jednej grze z każdego rodzaju. Zapobiegło by to sytuacjom, w których niektórzy brali po 3 albo więcej Wieśków z figurką, żeby potem, handlować na Allegro. Przez to inni gracze, którzy chcieli coś wziąć dla siebie, mogli sobie przeczytać-towaru brak. Szkoda, bo jak napisałeś stracili uczciwi gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 11:05, KofeinowyPablo napisał:

Niestety, masz rację. CDP powinien ograniczyć liczbę gier możliwych do wzięci w ES 2
tak, by każdy mógł wziąć po jednej grze z każdego rodzaju.


To jest w praktyce niestety niewykonalne bowiem od razu by się pojawiły multikonta i inne różnego rodzaju przekręty. Ja na dobrą sprawę rozwiązanie widzę tylko jedno - po prostu nie organizować w przyszłości żadnych tego typu konkursów. I mam nadzieje że tak się właśnie stanie, lepsze to niż takie coś co miało miejsce teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no, rzut bardzo ładny. Naprawdę nigdy bym się tego po cdp nie spodziewał, że będzie aż tyle rzutów. Jeżeli naprawili tą lukę z kodami to wątpię, żeby ten rzut się skończył i dali następny. Ale mimo to chyba jednak poczekam. Z tego korciło mnie na fear ale w sumie w horrory nie gram więc nie brałem. Biorę chyba tylko Virtua Tennis 2009 a kilka ostatnich pkt zostawię z nadzieją na następny rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować