Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 16:27, Citkowsky napisał:

Gry z extra klasyki next nie biorą udziału w promocji? Zarejestrowałem 1 tytuł, doliczyło
mi 5wpln ale punktu do efektu serii nie mam. O co chodzi?



Też tak miałem. Wydaje mi się, że po prostu nie są zaliczane gry ze starszej wersji tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:40, Citkowsky napisał:

A 2 egzemplarze tej samej gry mozna zarejestrowac na to samo konto i dostanie sie punkty
za oba egzemplarze?



Możliwe, ale nie mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:40, Citkowsky napisał:

A 2 egzemplarze tej samej gry mozna zarejestrowac na to samo konto i dostanie sie punkty
za oba egzemplarze?



Jak 2 różne kody to no problem

Sam tak miałem. Tyle, że przed efektem Fahrenheita miałem zarejestrowanego, a teraz drugiego zarejestrowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ja tu czegoś nie rozumiem(wybaczcie ;), albo nikt z Was nie doczytał fragmentu o zdjęciu na nagrodę główną. Czemu mówicie tylko o grach? Nikt nie chce Xboxa? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:14, Woo-Cash napisał:

Albo ja tu czegoś nie rozumiem(wybaczcie ;), albo nikt z Was nie doczytał fragmentu o
zdjęciu na nagrodę główną. Czemu mówicie tylko o grach? Nikt nie chce Xboxa? ;P


Ja bym chciał, ale marne szanse na wygraną, więc nie robię sobie nadzieji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem jeden obrazek, ale szans razcej nie mam :p Apropo, jak ma wyglądać to zdjęcie? Bo nie wiem czy dobrze zrobiłem. Może być fotomontaż, jakaś grafika w paintcie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:48, 143872 napisał:

Ja wysłałem jeden obrazek, ale szans razcej nie mam :p Apropo, jak ma wyglądać to zdjęcie?
Bo nie wiem czy dobrze zrobiłem. Może być fotomontaż, jakaś grafika w paintcie czy co?

""pstryknij zwariowane zdjęcie lub przygotuj grafikę związaną z seriami CD Projekt"" czyli fotomontaż jak najbardziej wskazany ;] sam wysłałem jedno przerobione zdjątko ale na nagrode nie liczę. I do dzisiaj jestem wściekły że przegapiłem start konkursu i zabrakło dla mnie ME ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej braków :-). Koniec następnych: Czyste Niebo, wieśmin z figurką, dwie edycja DoW II. Kilka-kilkanaście: ZK NWN 2, DoW Uniwersum, NWN 2, Dzikie hordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:35, LESZ3u napisał:

Koniec gier z gog... Zostaje coraz mniej interesujących tytułów. Ciekawe, czy pojawi
się jakiś dodatkowy rzut.

Szczerze - wątpie. Robią czystkę magazynu, to chcą się pozbyć czego się da.
A z konkursu wyszedłem z pełnymi torbami "słodyczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 20:39, Kirabaxior napisał:

A z konkursu wyszedłem z pełnymi torbami "słodyczy".


Ja właśnie nie jestem taki zadowolony, bo na koncie mam tylko 2 punkty i nie mam możliwości ich wydania. W ostateczności myślałem, że sobie wezmę Sanitarium z gog, ale jak widać raczej mi się to nie uda. Będę miał nauczkę na przyszłość, aby nie rejestrować gier wcześniej (choć to samo sobie mówiłem przy poprzednim Efekcie) oraz szybciej decydować się na nagrody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 20:44, LESZ3u napisał:

Ja właśnie nie jestem taki zadowolony, bo na koncie mam tylko 2 punkty i nie mam możliwości
ich wydania. W ostateczności myślałem, że sobie wezmę Sanitarium z gog, ale jak widać
raczej mi się to nie uda. Będę miał nauczkę na przyszłość, aby nie rejestrować gier wcześniej
(choć to samo sobie mówiłem przy poprzednim Efekcie) oraz szybciej decydować się na nagrody
;)

Osobiście trzymam się takiej zasady - gdybym potrzebował WPLN do jakiejś gry, zarejestrowałbym ją w chwili potrzeby. A tak górę punktów otrzymałem i kilka gier zamówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może to nie koniec. Zdaje mi się żo ostatnio jedno uzupełnianie gier z gog-a widziałęm. Było kilkanaście, jakiś czas poźniej znowu kilkadziesiąt a w regulaminie jest napisane ze kodów do gog-a będzie w sumie 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szybko się rozeszły te nagrody. Wczoraj dostałem 3 pkt, ale już nie miałem co brać interesującego, więc drugie Saint''s Row 2 wziąłem ;x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować