Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Oddworld: Abe''s Exodus, Gorky 17, Trylogia Earth 2140, może nawet Simon the Sorcerer 2 (haha, dialog sprzed Magicznego Namiotu wymiata), Apache vs Havoc... coś ciekawego można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem z kumplem parę jego gier na moim koncie, nie doszły żadne punkty. Kumpel wpisał już zarejestrowane u mnie kody u siebie, i wszystko mu weszło, ma punkty, natomiast u mnie te gry zniknęły z listy.

Powie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, po przeczytaniu strony głównej można łatwo dociec, że umownym terminem dostarczenia jest miesiąc od złożenia zamówienia, najdalej 31 stycznia (heh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 19:58, Rumcajsev napisał:

Zarejestrowałem z kumplem parę jego gier na moim koncie, nie doszły żadne punkty. Kumpel
wpisał już zarejestrowane u mnie kody u siebie, i wszystko mu weszło, ma punkty, natomiast
u mnie te gry zniknęły z listy.

Powie ktoś o co chodzi?

Miałem to samo. CDP przenosiło serwery(ponoć) dlatego dane nie wwalały się na serwer. Straciłem w ten sposób 6 pkt. O dziwo napisałem mejla, nie odpisali, ALE punkty zarejestrowały mi się... NA ZUPEŁNIE innym koncie, nie na tym na którym rejestrowałem te gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że potwierdzenie zamówienia dostałem tylko przy wybraniu drugiej gry a mianowicie Neverwinter Nights 2. Teraz nie wiem czy na pierwszą grę (TimeShift) też się zapisało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uff, zdążyłem na Mass Effect, bo zostało tylko kilka sztuk. Do tego zamówiłem jeszcze Wiedźmin ER i zostały mi 2 pkt. Od kolegi może dostanę 1 pkt (kupił grę z XK, ale nie ma tu konta, a i tak jednym punktem świata nie zawojuje), to wtedy zamówię jeszcze Stalkera i jak uzbieram trochę kasy, to kupię jakąś grę z PK i jeszcze jakaś gra wpadnie :P Ogólnie dzięki CDP za ten konkurs :) Mam tylko nadzieję, że gry dostanę wcześniej niż 31 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To słabo :D. Ja Saint''s row 2, DoW 2, DoW Universum, Grand Ages: Rome i mam jeszcze 3 pkt, których nie wiem na co wykorzystać. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 09:00, DonSzabla napisał:

Dziwne że potwierdzenie zamówienia dostałem tylko przy wybraniu drugiej gry a mianowicie
Neverwinter Nights 2. Teraz nie wiem czy na pierwszą grę (TimeShift) też się zapisało...

O_O To dostaje się potwierdzenia? Od wczoraj żadnego nie dostałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to żadnych potwierdzeń mailowych nie ma tylko trzeba wejść na stronę z nagrodami a następnie w zakładkę "moje zamówienia", rozumiem też że te gry, które się w niej znajdują są już niejako dla nas "zaklepane".
Jak tak patrze na stronce to wiedzę, że to co najlepsze za 3 punkty powoli zaczyna się kończyć (Wiedźmin ER, Mass Effect), ciekawe więc czy z czasem będzie jakaś aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 11:23, plada napisał:

O_O To dostaje się potwierdzenia? Od wczoraj żadnego nie dostałem :/

Kij z potwierdzeniem :D Ważne aby gry były w zakładce: Moje Zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Braki.. Ja tam i tak wole wiedźminka z figurką ;-). Ciekawe ile sztuk to jest to ''dużo'' i 'kilkadziesiąt' bo to może być i 30 i 90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 12:41, Baluk25 napisał:

Łoł, pierwsze braki. Bardzo dobrze, że mam obie gry :P.

Ja dosłownie przed chwilą chciałem wziąć Mass Effect-a a tu pupa. Więc wybrałem Mount & Blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 12:55, DonSzabla napisał:

> Łoł, pierwsze braki. Bardzo dobrze, że mam obie gry :P.
>
Ja dosłownie przed chwilą chciałem wziąć Mass Effect-a a tu pupa. Więc wybrałem Mount
& Blade.


Ja Mass Effect na szczęście w piątek wybrałem :P i teraz pozostaje tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować