Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Mass Effect 2 dostępna na gramer.pl

55 postów w tym temacie

Gry w EK powinny mieć np. figurkę albo coś unikatowego jak właśnie noktowizor albo sztylet itp. Dodatkowo powinny być w pięknych pudłach a tak to tak EK wygląda jak jakaś edycja rozszerzona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 20:11, Darkstar181 napisał:

A moim zdaniem jest lepsza od EK pierwszej części, gdzie wrzucano jakieś smycze, i pendrive
:P Tutaj przynajmniej jest metalowe pudło, i artbook, komiksem też bym nie pogardził.


Uważam, że EK pierwszej części była o niebo lepsza! Własnie to, że w edycji był pendrive 2GB i smycz do niego zaważyły na funkcjonalności EK. Koszulka też była bardzo ładna i przydatna. A metalowe pudełko to tylko ładnie wygląda i nie ma z niego większego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W coraz większej ilości gier, w ich edycjach kolekcjonerskich dodawane są specjalne przedmioty do gry jako jeden z punktów tejże limitowanej edycji kolekcjonerskiej. IMHO jest to skok na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaha <--- tylko tak się da określic tą "kolekcjonerkę". I to za taką cenę, niezłe zdzierstwo. Tylko dla jeleni.

A w porównaniu z EK pierwszego ME (którą mam) to w ogóle fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0.0 Super, nareszcie - anulowalem regularna edycje i zlozylem juz zamowienie... Pancerz CE rzeczywiscie zalatuje tandeta - dlatego mam nadzieje, ze Terminus Assault Armor i ten ''mega'' karabinek tez bedzie dostepny... Bo narazie zadnych informacji o tym nie widzialem : /
(w gamestop TAA dodaja na tej samej zasadzie (do reg. i CE), co w normalnej edycji ME2 na Gramer, ale przy kolekcjonerce takiej informacji nie ma ...) Jesli nie dostane tego pancerza, to anuluje zamowienie i nie dam pieniazkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:26, Assasin_xXx napisał:

0.0 Super, nareszcie - anulowalem regularna edycje i zlozylem juz zamowienie... Pancerz
CE rzeczywiscie zalatuje tandeta - dlatego mam nadzieje, ze Terminus Assault Armor i
ten ''mega'' karabinek tez bedzie dostepny... Bo narazie zadnych informacji o tym nie
widzialem : /
(w gamestop TAA dodaja na tej samej zasadzie (do reg. i CE), co w normalnej edycji ME2
na Gramer, ale przy kolekcjonerce takiej informacji nie ma ...) Jesli nie dostane tego
pancerza, to anuluje zamowienie i nie dam pieniazkow!


Tylko że wtedy oni te "pieniążki" już będą mieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówione! Ze względu na to, że uwielbiam ME i ze względu, że dawno gry nie zamawiałem... ostatnio Orange Boxa w Media kupiłem, a tak chyba z dobre 2-3 miesiące przerwy bo nic ciekawego nie wychodzi.

No ale cóż, skromna EK''a ale co tam kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... to ma być EK! I co to za moda na specjalne bonusy w grze? Po kiego to komu? Ehh... Ostatnią dorą EK jaką pamiętam jest/była EK Wiedźmina, człowiek wiedział że warto te 200 zł wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:26, Assasin_xXx napisał:

0.0 Super, nareszcie - anulowalem regularna edycje i zlozylem juz zamowienie... Pancerz
CE rzeczywiscie zalatuje tandeta - dlatego mam nadzieje, ze Terminus Assault Armor i
ten ''mega'' karabinek tez bedzie dostepny... Bo narazie zadnych informacji o tym nie
widzialem : /
(w gamestop TAA dodaja na tej samej zasadzie (do reg. i CE), co w normalnej edycji ME2
na Gramer, ale przy kolekcjonerce takiej informacji nie ma ...) Jesli nie dostane tego
pancerza, to anuluje zamowienie i nie dam pieniazkow!


Czekam na formalne potwierdzenie z EA, czy nasze unikalne bonusy ( http://polska.ea.com/games/16498,pcdvd/news/59948/) będą też działać z EK. IMHO to formalność, ale czekam. Ordnung muss sein.

Bardzo się cieszę, że możemy Wam zaoferować Mass Effect 2 EK, do tej pory nie mieliśmy w ofercie EK od EA.
I nie marudźcie, że EK siakaś takaś owaka. Wiadomo, że suchy opis nie buduje napięcia, czekam na wizualizację tej EK. 6 dych więcej za wersję EK (metalowe pudełko, komiks, artbook , płytę z materiałami i dodatkowe ingame''y) to imho niewiele.

BTW: jeśli ktoś zamówił zwykłą edycję wcześniej, a woli EK, to prosimy, aby sam anulował zamówienie na zwykłą i złożył nowe na EK. Bo w takich przypadkach klienci do nas zwracają się o zamianę zwykłej na EK, a najprościej samemu anulować poprzednie zamówienie i złożyć nowe na EK. W razie pytań zapraszam do wątku konsulatu sklepu gramer.pl: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=2270


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:58, W1tch3r napisał:

Ludzie... to ma być EK! I co to za moda na specjalne bonusy w grze? Po kiego to komu?
Ehh... Ostatnią dorą EK jaką pamiętam jest/była EK Wiedźmina, człowiek wiedział że warto
te 200 zł wydać...

EK Wiedżmina IMHO była najbardziej wypasioną kolekcjonerką w dziejach gier komputerowych. Zwykłe wydanie premierowe (full bonusów, waga chyba 1 kg :D) mogłoby aspirować do miana kolekcjonerki według obecnie panujących standardów.
Ktoś tu zawyżył poziom, a reszta klasy nie jest w stanie nadążyć ;) A teraz narzekacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 22:26, Outlander-pro napisał:

A w porównaniu z EK pierwszego ME (którą mam) to w ogóle fail.


Doskonale pamiętam, jak narzekaliście na "badziewność" EK jedynki.
lol :)
no chyba, że zawsze odzywają się w większości ci, co są niezadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ładnie, pięknie ale czemu w POLSKIEJ wersji EK ME2 "dostaję" artbook i komiks po angielsku? To już EA nie stać na tłumacza? Wszyscy dobrzy wyjechali na truskawki do Włoch albo kręcić rury hydrauliczne we Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej części EK była dość ciekawa, pen każdemu się przyda natomiast koszulka z dobrego materiału, pogardzić nie można było :P
Patrząc zaś na "dwójkę" widać niestety że kryzys, szkoda trochę bo liczyłem na coś konkretnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:42, Revanchist napisał:

A ja tam też powiem, że ta kolekcjonerka jakaś taka mało wypasiona, to już stareńki Baldur''s
Gate miał bardziej obfitą EK :P.


Baldur`s Gate z tego co pamietam nigdy w Polsce nie wyszedl w Edycji Kolekcjonerskiej. Pamietam za to wydanie premierowe. Dolaczona mapa swiata, ksiazka ze swiata gry, grubasna instrukcja... i 5 plyt CD. Wtedy to bylo cos. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman: instrukcja do Baldura to był prawie że podręcznik do ADnD :] Pamiętam, że na jego podstawie graliśmy w papierowego RPGa, bo wtedy kupić oryginalnego podręcznika nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować