Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

>Zdefektowani ludzie maja się

Dnia 24.01.2009 o 23:12, KrzysztofMarek napisał:

rozmnażać!?


To nie do końca tak, bo w dzisiejszej cywilizacji bezpłodność niekoniecznie jest skutkiem jakiegoś defektu organizmu, a czasem wynika z postepu cywilizacji... fajki, stres, życie na szybko, wiele czynników może sprawić że zdrowy człowiek nie będzie mógł mieć dzieci- kiedyś tylu zagrożeń nie było.
Nie wiem, a może to mechanizm obronny natury- mnożymy się jak króliki, więc natura próbuje się bronić przed dominacją człowieka włączając w to najróżniejsze cwane i podstępne mechanizmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:51, Budo napisał:

>Zdefektowani ludzie maja się
> rozmnażać!?

To nie do końca tak, bo w dzisiejszej cywilizacji bezpłodność niekoniecznie jest skutkiem
jakiegoś defektu organizmu, a czasem wynika z postepu cywilizacji... fajki, stres, życie
na szybko, wiele czynników może sprawić że zdrowy człowiek nie będzie mógł mieć dzieci-
kiedyś tylu zagrożeń nie było.

Stres, palenie, to wynik naturalnych defektów. Jak im ulegają, są za słabi, aby się rozmnażać.

Dnia 24.01.2009 o 23:51, Budo napisał:

Nie wiem, a może to mechanizm obronny natury- mnożymy się jak króliki, więc natura próbuje
się bronić przed dominacją człowieka włączając w to najróżniejsze cwane i podstępne mechanizmy.

Jeśli to sprawka natury - tyb bardziej nie leczyć. Chyba, ze na koszt własny, jak ich stać. Bo mają najwyraźniej inne zalety, korzystne z punktu widzenia ewolucji (talent do robienia pieniedzy)

Dnia 24.01.2009 o 23:51, Budo napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden gorszy ideał zastępuje lepszym ideałem, ale przez czas oczekiwania na przebłysk nie posiadam żadnego. Nie mówię o traceniu czasu na oddawanie pustego głosu, tylko o zawracaniu sobie głowy tymi świniopasami. Pusty głos, karta wysmarowana wyzwiskami to jednak udział w wyborach ;) Najważniejsza jest statystyka dla rządzących, czyli podpis osobisty, natomiast żaden podstawiony pajacyk nie zmieni układów służb na górze, która pozwoli nachapać się jemu, oraz jego wataszce. Chcę i robię to co chcę, problem polega na tym, iż Tobie się to nie podoba ;) Sam jeszcze nigdy w życiu nie głosowałem, dasz wiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:22, Nekromantik napisał:

Pusty głos, karta wysmarowana wyzwiskami to
jednak udział w wyborach ;) Najważniejsza jest statystyka dla rządzących, czyli podpis
osobisty,


TYlko frekwencja nie jest liczona od tego podpisu tylko od kart ważnie oddanych wyjętych z urny.

Jak mawia moj doktor: Po waszym kierunku macie mnostwo perspektyw, a jak wam się noga powinie to możecie zostac politykami

Odbiegliśmy od tematu porozmawiajmy o sensowności feminizmu jako szczególnej formie postmodernizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia służb to właśnie fakt złożenia podpisu jest najważniejszy, to akt deklaracji bycia częścią wychowanej społeczności, cyrograf socjalistów. Politykiem możesz zostać, jeśli masz znajomości wśród oligarchów, sbeków i innych mafiozów, musisz otrzymać tylko ich błogosławieństwo cokolwiek to znaczy ;)
W kwestii tematu, feminizm jest sensowny dla feministek żerujących na krzywdzie kobiet. Nie trzeba deklarować swojego feminizmu, aby wreszcie móc komuś pomóc w jego parszywym życiu. Skromna osoba zadziała bez gnojenia się w meandry polityki z daleka od ludzi czerpiących z tego tytułu ogromną władzę, pieniądze, sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 20:48, Nekromantik napisał:

Nie trzeba deklarować swojego feminizmu, aby wreszcie móc komuś pomóc w jego parszywym
życiu. Skromna osoba zadziała bez gnojenia się w meandry polityki z daleka od ludzi
czerpiących z tego tytułu ogromną władzę, pieniądze, sex.

Co ma do tego seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 12:02, Nekromantik napisał:


> Co ma do tego seks?
Wykorzystanie nadarzającej się okazji, czyli wszystko, bądź nic ;)


Rozumiem seks to towar który sie zdobywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 16:31, Ponury Żniwiarz napisał:

Rozumiem seks to towar który sie zdobywa :P

A jak! Niektórzy uważają, że ich żony to najdroższe na świecie prostytutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:28, Nekromantik napisał:

A jak! Niektórzy uważają, że ich żony to najdroższe na świecie prostytutki!


Też słyszałem hasło, że "darmowe" są w istocie dużo droższe niż płatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 18:29, Skywalker560 napisał:

Też słyszałem hasło, że "darmowe" są w istocie dużo droższe niż płatne...

Niestety mówią, że jak sobie pościelisz tak Się wyśpisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie życie ;p ale żeście waść panowie przedmiotowo potraktowali wasze żony. Pomyślcie ile one robią dla was. Nie generalizujmy tego, że kupisz kobiecie jedno i drugie itd., ale czynicie to z miłości nie dla sexu. Prawda?
Co nie zmienia faktu, że po udanych zakupach prawdopodobieństwo twierdzącej odpowiedzi na pytanie, czy chce obcować, jest większe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 09:03, Mogrim napisał:

Krótko i na temat:

aborcja - w zadnym wypadku.
malzenstwa homoseksualne - nie.
adopcja dzieci przez nich - tym bardziej nie.


To niechcesz mieć rodziny i dzieci? Smutne, ale odważne i takie inteligentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:40, zazab napisał:

> Krótko i na temat:
>
> aborcja - w zadnym wypadku.
> malzenstwa homoseksualne - nie.
> adopcja dzieci przez nich - tym bardziej nie.

To niechcesz mieć rodziny i dzieci? Smutne, ale odważne i takie inteligentne.


1) Nie wiem czy w ogole gdzieś napisał, że jest gejem :P
2) Generalnie za adopcją jestem za, ale ludzie w Polsce (pospólstwo) nie dało by żyć dzieciakowi. Mógłby mieć kochających rodziców, ale sąsiedzi by go wytykali palcami :P
3) Związki partnerskie Tak. Darujmy sobie już walke o słowo "Małżeństwo"... poza tym przykazanie małżeńskie jakie wymawia się podczas ślubu, wypowiedziała kobieta do drugiej kobiety w biblii. Zabawne, że tak się bronią przed homoseksualistami, a sami cytują nonstop lesbijki :D
4) Aborcja - do pewnego stopnia tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest sfrustrowany tym, że Mogrim wyśmiał to, że studiuje zaocznie, czy jakoś tak to było.

A i zauważ, że w Biblii jakoś mowa jest o związkach między mężczyznami, kiedyś miałem kilka cytatów i praktycznie wszystkie, może poza jednym, mówiły o mężczyznach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:44, Skywalker560 napisał:

On jest sfrustrowany tym, że Mogrim wyśmiał to, że studiuje zaocznie, czy jakoś tak to
było.

A i zauważ, że w Biblii jakoś mowa jest o związkach między mężczyznami, kiedyś miałem
kilka cytatów i praktycznie wszystkie, może poza jednym, mówiły o mężczyznach :P.


Tak, ale też to jak je odczytamy zależy tłumacza i jego nastawienia, a jak weźmiemy pod uwage czynniki historyczne (na przykład to, że dane słowa pisał żyd, a w tamtych czasach była to bardzo zamknięta i konserwatywna grupa, lecz nikogo nie krytykująca) to wcale nagle ten homoseksualizm nie jest taki potępiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:47, Night Elf napisał:

to wcale
nagle ten homoseksualizm nie jest taki potępiany.

Rzeczywiście, kara śmierci za kontakty homoseksualne wcale nie jest potępianiem...

Dnia 08.02.2009 o 16:47, Night Elf napisał:

2) Generalnie za adopcją jestem za, ale ludzie w Polsce (pospólstwo) nie dało by żyć dzieciakowi. Mógłby mieć kochających rodziców, ale sąsiedzi by go wytykali palcami :P

LoL. Nie wiem czemu, ale na takich forach ludzie często mają urojone zdanie o społeczeństwie (czyżby nie sprawdzone stereotypy?). Nie - nikt nie będzie wyśmiewał się z adoptowanego dziecka. Sam mieszkam na wsi (a ponoć wieś zacofana, więc tym lepiej), gdzie jest kilka adoptowanych osób i nikt ich nie wytyka palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Pokaż mi fragment o kamieniowaniu homoseksualistów w Biblii czy innych księgach (nieuwzględnionych ewangeliach). Z tego co wiem, żydzi w tamtych czasach nie kamieniowali homoseksualistów, jednakże uważali, że dla żyda jest to niegodne. Ale nie robili z tego też problemów.

2) My nie mówimy tutaj o normalnym adoptowaniu, ale o tym, że jak ludzie widzą, że dziecko ma dwie mamusie, czy dwóch tatusiów to już sobie zaczynają robić urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda tutaj nie napisałe, ale mi sie zwierzył, że jest homo. Powiedział, że nie jest mojej orientacji. Ja wolę dziewczyny, więc bezproblemowo mozna wywnioskować o co naszemu kotusiowi chodziło ;) Nie jestem sfrustrowany na niego, ze się ze mnie śmieje bo jesem gorszy studiując zaocznie. Jestem sfrustrowany jego fanatyczną nienawiścią do ludzi, którzy wierzą w co innego, maja inne poglądy, czy nie daj Boze studiują zaocznie.

Wracając do tematu. Jesteś za adopcją dzieic przee homoseksualistów? Ja jestem przeciwny. Jak ktos jest gejem (pozdro M!) to niech sobie nim będzie, ale niech nie katuje tym dziecka i robi kolejnego freeka. Człowiek powinien mieć wybór, nic nie powinno mu być w tej kwestji narzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:38, zazab napisał:

Co prawda tutaj nie napisałe, ale mi sie zwierzył, że jest homo. Powiedział, że nie jest
mojej orientacji. Ja wolę dziewczyny, więc bezproblemowo mozna wywnioskować o co naszemu
kotusiowi chodziło


No nie wiem. Satysfakcję seksualną niektórym może dawać jeszcze np. koprofilia, ekshibicjonizm, fetyszyzm, frotteryzm, pedofilia, masochizm, sadyzm, fetyszyzm transwestycyjny, voyeuryzm, nekrofilia, autogynofilia, asfiksja autoerotyczna, efebofilia, hebefilia, partenofilia, gerontofilia, zoofilia, abasiofilia, urofilia.
Także możesz się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować