Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Wyłączasz konsolą w jakikolwiek sposób. Co 5 sekund będzie migać lampka zasilania. A ten "ring" tak w gwoli ścisłości nie pokazuje zasilania tylko podłączone kontrolery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mam problem.

Kupiłem router, podłączyłem się do Live''a. W dacie urodzenia walnąłem 1995 rok. Trochę głupio zrobiłem, musiałem też wybrać swojego "opiekuna" czyli w tym przypadku drugie konto. W moim profilu pisało że mam uprawnienia "nastolatek". Gdy chciałem pograć w BC2 podczas zakładania konta wyświetlił mi się komunikat że mój profil gracza nie ma odpowiednich uprawnień żeby korzystać z tej części usługi Live''a. Ponieważ znałem hasło na drugie konto zmieniłem swoje uprawnienia na dorosłego. W dziale "dozwolone" wyraźnie pisze gra online więc nie wiem czego nie mogę grać w BC2. Dodam tylko że w Modern Warfare 2 mogę grać po sieci bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geeez...
Po prostu - pobierasz pliki, wyłączasz konsolę JEDNYM naciśnięciem wyłącznika i konsola będzie sobie "dossywała" wszystko.
A jak nie świeci ani nie miga - trudno - słychać tak jakby konsola pracowała po mimo tego, że jest wyłączona?
To co się ringiem przejmujesz.
Ogólnie nie mogę cię zrozumieć nawet w tym poście : D

Domyślnie wyłączając konsolę (jedno kliknięcie na ringu) PODCZAS pobierania pliku, nie wyłączy się ona. Jeżeli jest inaczej, spróbuj poszukać w opcjach czegoś dotyczącego wyłączania konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem. Mam Xboxa 360 od lipca i mam teraz taki problem, że tacka mi się nie otwiera. Konsola nie przerabiana. nie uruchamiałem jej od miesiąca a teraz kupiłem sobie nowy tv i chciałem się pobawic trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś otwierać obiema metodami, tj. przy użyciu pada (Dashboard konsoli -> ikonka gry/pustego DVD romu -> przycisk X (lub A, jeżeli okienko głosi OTWÓRZ NAPĘD)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 13:05, Diddle napisał:

Hej, mam problem. Mam Xboxa 360 od lipca i mam teraz taki problem, że tacka mi się nie
otwiera. Konsola nie przerabiana. nie uruchamiałem jej od miesiąca a teraz kupiłem sobie
nowy tv i chciałem się pobawic trochę.


Możliwe że coś zablokowało ci się w środku, jeśli nie. To wypróbuj tą metodę powyżej, daj znać jeśli to nie podziała. Wtedy pomyślimy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, no więc tacka się otwiera ale tylko jak konsola leży, czyli w poziomie. W pionie coś się zawiesza. Ale to bez znaczenia bo mogę grac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 23:12, Baluk25 napisał:

Mam 50 calowy TV, xboxa podłączonego kablem HDMI.
NBA 2k6 wymaga PAL60 zamiast 50. Jak to zmienić?


Wchodzisz w ustawienia konsoli i tam powinna być zakładka Pal lub coś podobnego i tam sobie zmieniasz z 50 na 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 15:22, kryst90 napisał:

Chciałbym się zapytać jedną rzecz. Da się nagrywać filmiki z gier na xboxie 360 ? Tak
zrzut ekranu jak na komputerze ?

Tak, masz do wyboru: cyfrówka lub karta do zgrywania obrazu, jeśli gra nie ma opcji robienia zdjęć (na bank to mają NFS Hot Pursuit i Forza 3).

Wiadomo, ze w przypadku aparatu jakość będzie słaba, natomiast w przypadku karty do zgrywania obrazu, to będzie drogi wypadek. Jeśli chcesz w HD, to jakieś 800zł (Hauppauge HD PVR) lub 400 w przypadku SD (Dazzle Video Creator).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie GTA 4. Byłem u kumpla który ma przerobioną konsolę i miał w gta 4 napisy po polsku. Nie wiem czy same dialogi były tłumaczone ale na pewno spolszczone było menu? Dlaczego ja z oryginalnym gta nie mam takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oryginalna gra nie jest po polsku. A skoro on ma przerobioną konsolę to pewnie ściągnął jakąś wersję z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 17:09, Pile napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie GTA 4. Byłem u kumpla który ma przerobioną konsolę i miał
w gta 4 napisy po polsku. Nie wiem czy same dialogi były tłumaczone ale na pewno spolszczone
było menu? Dlaczego ja z oryginalnym gta nie mam takiej opcji?

piraci zrobili sobie spolszczającego patcha do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 12:07, vale4694 napisał:

Zna ktoś ciekawe gry które są na Marketplace do pobrania za darmo?

Doritos Crash Course i Harm''s Way są od niedawna za free. Całkiem fajne gierki, w HW łatwe 200G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 12:14, knopfler napisał:

> Zna ktoś ciekawe gry które są na Marketplace do pobrania za darmo?
Doritos Crash Course i Harm''s Way są od niedawna za free. Całkiem fajne gierki, w HW
łatwe 200G.

Dzięki,już mi się pobiera.
BTW.Jak ktoś chce mnie mieć w znajomych to mój GT to: SadamPL46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować