Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 10:42, ConayR napisał:

Jasne, można mieć całość w sieci lokalnej i streamować muzykę i audio z Media Center
albo z jakiegoś dodatkowego softu (jest go całkiem sporo), ale nie o to było pytanie.
;-) Pytanie dotyczyło podpinania zewnętrznego dysku.

małe sprostowanie - nie potrzeba dodatkowego softu. wystarczy aktualna wersja Windows Media Player''a - ma on wbudowany serwer udostępniający wskazane media wybranym przez ciebie urządzeniom. sam w ten sposób odtwarzam muzę na swoim xboksie i nie ma z tym żadnych problemów.

co do filmów w HD przez WiFi to faktycznie może być ciężko - 802.11g to maks 54Mbit/s, ale pamiętaj, że konsola potrafi buforować stream, więc przycinek nie powinno być, najwyżej oglądanie będziesz mógł zacząć z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Podłączyłem do 360 neta i wyszukałem swoj dawny tag no i wykasowało mi wszystkie achiki ale zapisanych gier nie... mogę to jakoś przywrócić ? Np. skończyłem gta4 a nie mam żadnego achika trochę głupio no i zamiast 3000 punktów mam 850... makabra

POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:08, Moras1990 napisał:

Zastanawiam się nad zakupem tych dwóch gadżetów i chciałbym się dowiedzieć co spece z
forum o tym sądzą:

Intecooler - http://allegro.pl/item368205239_intercooler_ex_nyko_bialy_do_xbox_360_orginal.html
Play & charge kit - http://allegro.pl/item373944550_play_n_charge_kit_dragon_xbox360_wejherowo.html


NIE KUPUJ INTERCOOLERA! To może zaszkodzić konsoli. Jak ci się zepsuje gniazdo zasilania, to możesz sobie zadzwonić na Helpline Microsoftu, ale tylko po to, żeby sobie pogadać. Microsoft nie licencjonuje tych intercoolerów, więc nie podlega gwarancji uszkodzenie gniazda zasilania przez intercooler. Play&Charge Kit kup, jeśli grasz dużo i rozmawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie ten intercooler byłby dobry? http://www.allegro.pl/item368190606__intercooler_z_podstawka_x360_sklep_robson_.html
Podłączamy go pod USB, więc nie było by strachu, ze gniazdo od zasilania się spali. Tylko czytałem gdzieś, że niektóre napędy rysują płyty, gdy stoją w pozycji pionowej. Prawda to? W mojej konsoli jest Hitachi LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale po diabła ci ten cooler? sprawdź najpierw co daje, a zobaczysz, że nic :D
wklejałem tutaj kiedyś dane dotyczące temperatury z i bez coolera, pokazane dla całej konsoli. różnica nie sięgała nawet 2 stopni celsjusza, więc na grzyba ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:44, penny napisał:

ale po diabła ci ten cooler? sprawdź najpierw co daje, a zobaczysz, że nic :D
wklejałem tutaj kiedyś dane dotyczące temperatury z i bez coolera, pokazane dla całej
konsoli. różnica nie sięgała nawet 2 stopni celsjusza, więc na grzyba ci to?


W sumie... to nie wiem. Naczytałem się, że x360-tki sie grzeją itp. więc chciałbym ja jakoś ubezpieczyć bardziej. Jakby co to mam wersję Premium już z hdmi, tyle, że 90nm. No nie wiem. Zastanowię się jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:06, Moras1990 napisał:

W sumie... to nie wiem. Naczytałem się, że x360-tki sie grzeją itp. więc chciałbym ja
jakoś ubezpieczyć bardziej. Jakby co to mam wersję Premium już z hdmi, tyle, że 90nm.
No nie wiem. Zastanowię się jeszcze. :)


Zrozum, że nieważne jaki intercooler, i tak nie poprawia to działania konsoli. Lepiej wydać kasę na jakąś grę, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:11, sportowiec 7 napisał:

Jak myślicie ile jeszcze będzie ,,żyła" 360 ???


Ja sądzę że jeszcze jakieś 4-5 lat, ale mam nadzieję że dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:52, Troxi napisał:

> Jak myślicie ile jeszcze będzie ,,żyła" 360 ???

Ja sądzę że jeszcze jakieś 4-5 lat, ale mam nadzieję że dłużej.


A ja sądze, że będzie to około tyle samo co PS2, bo sprzedaje się tak samo dobrze. Ja chciałbym dodać też coś od siebie.

Nie kupucjcie Xbox 360 na 3 osoby ,które miały Xa na moim osiedlu 2 miały Red Ringa z czego jedna miała go 3 razy. Kolejne chłamstwo MSyfisa. Może to przypadek, ale ja w nie nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:30, NeVeN napisał:

Nie kupucjcie Xbox 360 na 3 osoby ,które miały Xa na moim osiedlu 2 miały Red Ringa z
czego jedna miała go 3 razy. Kolejne chłamstwo MSyfisa. Może to przypadek, ale ja w nie
nie wierzę.


No i? Ja mam Core z 2006r. i jakoś nic mu nie jest. Kumpel ma Arcade i też żadnych problemów nie ma. A tak btw: z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że nie warto kupować X360 na 3 osoby. Czyli pytanie: lepiej kupić na 1 czy 2 osoby? Człowieku, interpunkcja się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:40, bojanzaw napisał:

> Nie kupucjcie Xbox 360 na 3 osoby ,które miały Xa na moim osiedlu 2 miały Red Ringa
z
> czego jedna miała go 3 razy. Kolejne chłamstwo MSyfisa. Może to przypadek, ale ja
w nie
> nie wierzę.

No i? Ja mam Core z 2006r. i jakoś nic mu nie jest. Kumpel ma Arcade i też żadnych problemów
nie ma. A tak btw: z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że nie warto kupować X360
na 3 osoby. Czyli pytanie: lepiej kupić na 1 czy 2 osoby? Człowieku, interpunkcja się
kłania...


Logika też się kłania. Skoro zrozumiałeś znaczy, że dobrze. Jeśli "królewiczowi" się nie spodobało to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, czemu mam nie kupować Xboxa na 3 osoby? Ja, tata, mama. Jak te 3 osoby będą grały to pokaże się Ring of Dead? Buu, a już myślałem, że sobie pogram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:08, Rumcajs52 napisał:

>
Jak widzisz monopolistyczne zapędy MS, doprowadziły do tego że każda osoba w rodzinie
musi mieć osobną konsolę... ;]

Offtopic: Jezusicku, a już grałem i tata, jak mama się zabierze za Uno to "sabaka zaryta" :D
Do wszystkich: Dostałem wraz z GTA 4, w zestawie, Charge Kit do Pada, ale jest on, że tak powiem, o kant "życi" otłuc. Po około 2-3 godzinach grania wszystko pada i trzeba ładować, a ładowanie trwa, uwaga, 10 minut 0.o
Nie wiem o co chodzi, już raz do końca mi się wyładowała, ale nadal jest to samo. Macie jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:11, Budyn napisał:

> >
> Jak widzisz monopolistyczne zapędy MS, doprowadziły do tego że każda osoba w rodzinie

> musi mieć osobną konsolę... ;]
Offtopic: Jezusicku, a już grałem i tata, jak mama się zabierze za Uno to "sabaka zaryta"
:D
Do wszystkich: Dostałem wraz z GTA 4, w zestawie, Charge Kit do Pada, ale jest on, że
tak powiem, o kant "życi" otłuc. Po około 2-3 godzinach grania wszystko pada i trzeba
ładować, a ładowanie trwa, uwaga, 10 minut 0.o
Nie wiem o co chodzi, już raz do końca mi się wyładowała, ale nadal jest to samo. Macie
jakiś sposób?

jeśli trzyma 2-3 godziny to coś jest nie tak.
proponuję dla pewności zostawić raz na noc żeby się ładowało (konsola sama się wyłączy jak naładuje pada) i wtedy zobaczyć ile utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do intercoolerów.
Wiele osób dostało z jego powodu bana na Xbox Live. Nowe zabezpieczenia wykrywają zmiany w ilości pobieranej energii przez konsolę - podłączony intercooler takowe powoduje.
sportowiec 7
Nie, nie warto - bo po co? Piratów się zachciało? Kupuj oryginalne gry, przynajmniej będziesz mógł grać po sieci i nikogo nie będziesz okradał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować