Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2012 o 17:25, Sigu napisał:

EA zostało wybrane najgorszą firmą, bo się ludziom nie podobało zakończenie ME3, za które o dziwo wini się nie Bio


Bioware to wewnętrzne studio Electronic Arts od 2007 kiedy zostało przez nich wykupione, więc nic dziwnego, że za ME3 i DA2 obwinia się EA, bo w końcu Bioware=EA.

Mass Efect 1 został wydany tuż po przejęciu Bioware, więc cały cykl produkcyjny tej gry przypada na okres przed wykupieniem Bioware, podobnie jak Dragon Age 1, który był robiony dłużej niż 2 lata, więc również EA niezbyt ingerowało w tą grę.

Reszty nie skomentuje bo wszystkie firmy w tej branży są siebie warte, a EA dostaje za to, że jest największa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. EA to nie Bio, Bio to nie EA. EA jest wydawcą i właścicielem Bio, ale to Bio produkuje grę. Ja będę bronił EA, bo robią dobrą robotę. Mają dobre marki, mają EA Partners...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA, dobra robota?

Mówisz chyba o studiach przez nich posiadanych, bo ostatnio EA odwala same kaszany. Origin tego największym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 21:13, Sigu napisał:

Ja będę bronił EA, bo robią dobrą robotę. Mają dobre marki, mają EA Partners...


Twoje prawo. Mi z katalogu wydawniczego EA interesują tylko serie FIFA i Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zagrać jeszcze w Bulletstorma, Need for Speeda Shift 2, Burnouta Paradise ^^
Damn, można jeszcze pograć w planszówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Happy Wars jest za darmo. Sam pobrałem, ale jeszcze nie miałem okazji odpalić tej gry.

Ja kupiłem Battlefielda 1943 i Bastion. Miałem akurat wolne 1200 punktów, które miałem wydać na Halo, ale cóż, to w końcu Battlefield ^^

Grałem też w Wrecketeer. Całkiem fajna gra, ale wymaga dużo miejsca w pokoju. Mój wydaje się być idealnie mały do grania, ale nie mogę powiedzieć, że gra się wygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 19:03, Sigu napisał:

Miałem akurat wolne 1200 punktów, które miałem wydać na Halo, ale cóż, to w końcu Battlefield ^^

Tylko grając cały czas na trzech podobnych do siebie mapach, po góra, ale to góra 30 meczach ma się dosyć gry.. Tak przynajmniej wyglądała sprawa w moim wypadku.

Ja dzisiaj kupiłem Halo 4. Po dwóch misjach kampanii już jestem przekonany, że dobrze wydałem te 179zł. Akcja jeszcze się nie rozkręciła, a i tak dużo się dzieje, w dodatku multi dopiero będę obczajał, więc czeka mnie masa świetnej zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o tym. Battlefield 1943 to minigierka, takie małe oderwanie się twórców od tworzenia Battlefielda 4. Trochę zaskoczyło mnie sterowanie, bo ciężko mi przeskakiwać między pięcioma FPS''ami.

Co do Halo 4, to wszyscy mówią, że więcej dobrego niż złego grze zrobiła zmiana z Bungie na 343. Podobno bardzo bogatą oprawę zafundowano grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - muszę kupić drugiego pada do Xboxa i zastanawiam się, co kupić. Grzebiąc w pewnym sklepie dorwałem sobie ofertę - pad czarny (sam) i reklamowany jako "nowy" srebrny. Srebrnego nigdy w łapach nie trzymałem i zastanawiam się, czy różni się czymkolwiek od standardowego białego albo czarnego.
Pad ma być po prostu wygodny (w sensie, ABXY mają gładko wchodzić) i ma mieć długą żywotność. Waham się nad tym srebrnym, bo drugiego kontrolera szukam dla dziewczyny. A mówi, że ładny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "nowy" jest srebrny, to jest to "nowy-nowy" pad.
Srebrny ma regulowanego d-pada, poza tym niczym się nie różnią, oprócz designu, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:11, Sigu napisał:

Jeśli "nowy" jest srebrny, to jest to "nowy-nowy" pad.
Srebrny ma regulowanego d-pada, poza tym niczym się nie różnią, oprócz designu, oczywiście.


Regulowany d-pad? To znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć pomaga on w bijatykach. Zwiększa się czułość czy coś takiego.
Mam jednego pada z regulowanym d-padem i według mnie jest to zbędny bajer. Laik nie zauważy żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dwa pady będą nam potrzebne do ciupania w najnowszego Mortala. Do tej pory w grach na zwykłym czarnym padzie bardzo rzadko używałem d-pada, teraz pewnie się to zmieni. Ciekaw jestem, czy zwykły d-pad sprawdzi się w Mortal Kombat (wcześniej grałem w MK na PS3 kumpla, tam używanie d-pada to luz, blues i poezja).
Ale zamówiłem już zwykłego, czornego. Mam nadzieję, że zda egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad od PS, PS2 i PS3 (a i zapewne do PS4, ..., PSn) ma oddzielne przyciski.
Na padzie do Xboxa 360 są połączone i czasami zdarza się (ale dość rzadko), że np. zamiast nacisnąć w górę naciskasz w lewo lub w prawo. Jednak precyzja to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 20:42, Sigu napisał:

Pad od PS, PS2 i PS3 (a i zapewne do PS4, ..., PSn) ma oddzielne przyciski.
Na padzie do Xboxa 360 są połączone

D-pad w dualshocku to też jeden przycisk :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować