Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Tym razem mam problem z IE na xboxa - pykam sobie w przegladarkową KhanWars i niestety za cholere nie moge kliknąc w tzw. kontrole aktywności (niedorysowane kółko) aby wejśc do gry. Kazde klikniecie to zaznaczenia całego pola z tymi symbolami, a nie tego własciwego znaku i w efekcie po iluś nieudanych próbach wywala mnie do ekranu logowania.... Ma ktoś jakis pomysł jak takie kwiatki ominąc, abym mógł sobie wreszcie w KW na 42 calach siepać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... właśnie rozpakowałem xboxa i 24 calowe bydle które zaraz wypali mi oczy...
Teraz kilka pytań odnośnie samej usługi xbox live
1. Lepiej jest utworzyć nowe konto pierwszym odpaleniu konsoli czy może z poziomu przeglądarki na komuterze?
2. Dużo ważą apdejty dashboarda czy czegośtam?
3. Czy jest możliwość pobierania gier z xbox live na raty? W sensie że ściągnę np giga za jednym razem, zatrzymam i za 2 dni odpalę pobieranie do końca? Czy może nie mogę wyłączać konsoli podczas pobierania gry?
4. Czy jest możliwość nabycia podstawki Red Dead Redemptions z "Games on damand" za MS points czy już nie?
5. Jakieś porady dla kogoś kto jest totalnie zielony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 16:46, Alehor napisał:

1. Lepiej jest utworzyć nowe konto pierwszym odpaleniu konsoli czy może z poziomu przeglądarki
na komuterze?

Bez różnicy, ja chyba robiłem przez komputer (to, że nawet nie pamiętam znaczy, że procedura jest banalnie prosta).

Dnia 21.12.2012 o 16:46, Alehor napisał:

2. Dużo ważą apdejty dashboarda czy czegośtam?

Nie.

Dnia 21.12.2012 o 16:46, Alehor napisał:

3. Czy jest możliwość pobierania gier z xbox live na raty? W sensie że ściągnę np giga
za jednym razem, zatrzymam i za 2 dni odpalę pobieranie do końca? Czy może nie mogę wyłączać
konsoli podczas pobierania gry?

Bez problemu da się ściągać na raty.

Dnia 21.12.2012 o 16:46, Alehor napisał:

5. Jakieś porady dla kogoś kto jest totalnie zielony?

Nie wylewaj nic na xboxa, nie rzucaj padem, nie majtaj konsolą kiedy mieli płytkę, ustaw konsolę poziomo (lepiej odprowadza ciepło), baw się dobrze przy grach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 16:52, Daelor napisał:

Nie wylewaj nic na xboxa, nie rzucaj padem, nie majtaj konsolą kiedy mieli płytkę, ustaw
konsolę poziomo (lepiej odprowadza ciepło), baw się dobrze przy grach ;]


Dzięki wielkie :D

A orientujecie się jak wygląda zakup podstawek gier z games on damand które są wycenione w realnej walucie? Wiem że istniała opcja "użyj microsoft points" i np na RDR to działa ale podobno nie w przypadku każdej gry. Może mnie ktoś nieco oświecić w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą jaka może odrzucać w Live są ceny gier. Od bardzo dawna nie widziałem tam promocji albo gry w normalnej cenie - dla mnie jakiekolwiek zakupy tam, czy to przez gry na żądanie, czy ichniejszy sklep, to marnowanie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 17:18, Daelor napisał:

Jedyną rzeczą jaka może odrzucać w Live są ceny gier. Od bardzo dawna nie widziałem tam
promocji albo gry w normalnej cenie - dla mnie jakiekolwiek zakupy tam, czy to przez
gry na żądanie, czy ichniejszy sklep, to marnowanie pieniędzy.


To fakt jednak dzisiejsza promocja na RDR pozwoliła by mi na zakup podstawki + zombie dlc za kwotę porównywalną do retailowej wersji GOTY a jednak wolał bym mieć grę na HDD bez obawy że uszkodzę płytkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja GOTY to jakieś 60-70 zł na allegro. Nie trzeba się też bać używanych, trzeba wyprawiać niezłe cuda, żeby w jakikolwiek sposób uszkodzić płytę.
Gry kupionej przez sklepik nie będziesz też mógł odsprzedać, według mnie to kluczowe - gry są drogie, nie ma co marnować pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 17:38, Daelor napisał:

Wersja GOTY to jakieś 60-70 zł na allegro. Nie trzeba się też bać używanych, trzeba wyprawiać
niezłe cuda, żeby w jakikolwiek sposób uszkodzić płytę.
Gry kupionej przez sklepik nie będziesz też mógł odsprzedać, według mnie to kluczowe
- gry są drogie, nie ma co marnować pieniędzy.


Z tym że siedzę w UK i zależy mi na tym żęby grę dostać od razu a nie czekać na przesyłkę po świętach, gier wole nie sprzedawać i wersje cyfrowe bardziej mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź więc zavvi.com, ludzie często polecają ten sklep (zdaje się, że wysyłka na terenie UK jest darmowa, ale nie dam sobie za to ręki uciąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem jednak nie związany z samą konsolą, otóż posiadam gamepad XBOX 360 z adapterem PC. Zawsze wszystko sprawnie działało, teraz okazało się, że adapter nie działa. Gdy podłączam go do komputera nic się nie dzieje, nawet kontrolka się nie świeci, wydaje mi się, że wyzionął ducha. I tutaj mam pytanie czy miał ktoś taki problem? Zastanawiam się co powinienem teraz zrobić czy kontaktować się z pomocą techniczną microsoftu czy może reklamować to w sklepie gdzie kupiłem zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie, w którym kupiłeś, byłoby najlepiej. Albo oni załatwią sprawę samodzielnie (wydadzą nowe), albo wyślą do Microsoftu (naprawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego xboxa i od razu do tego 2 pady bezprzewodowe i dwa na kablu. Mam trójkę dzieci no i ja. Z bezprzewodowymi nie ma problemu, ale te na kablu logują mi sie zawsze z tym samym numerem gracza. Próbowałem różnych kombinacji podłączania - zarówno kolejności jak i portów (z przodu i z tyłu). Cały czas to samo.Podłączam jeden kabel i zapala mi się załóżmy 1,potem włączam bezprzewodowe zapala sie na jednym 2, na drugim 3, ,podłączam kabel czwartego,a na nim zapala się znów 1. Na obu przewodowych pali się zawsze ten sam numer i ten co był podłączony jako pierwszy traci sterowanie po podłączeniu drugiego. Chcemy grać w czwórkę, a tu niestety narazie pozostaje gra tylko dla trzech. Przeszukałem trochę po forach i znalazłem już taki problem, ale niestety bez odpowiedzi. Błagam pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, problem jest nieznany i Microsoft nie potrafi na niego odpowiedzieć. Niektóre walczą ze sobą, a niektóre nie. Wydaje się to być kwestią szczęścia.
Możesz próbować wymienić pada w sklepie, albo dokupić kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że wygrałem Far Cry 3, ale jest to zapewne wersja NTSC, bo facet, który wysyła jest z NY. A więc... słyszałem, że gry od Ubisoftu są region free. Czy to dalej jest prawdą?
A jeśli tak to będę miał na zbyciu Far Cry 3 w wersji PL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować