Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Jak myślicie, czy na Święta będzie obniżka dodatków do GoW3? W szczególności Cień generała Raam. Kurczę - wróciłem do tej gry po roku prawie przerwy i znowu mnie zassała. Katuję hordę i bestię - ta gra miażdży wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje może jakaś strona internetowa albo program gdzie mógłbym sprawdzić jak długo grałem w dane gry na konsoli? Ważne żeby można było cofnąć się w czasie i zobaczyć jak długo grałem w jakiś tytuł pół roku temu, a nie od momentu utworzenia konta w owym portalu/programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 01:14, Sandro napisał:

Istnieje może jakaś strona internetowa albo program gdzie mógłbym sprawdzić jak długo
grałem w dane gry na konsoli? Ważne żeby można było cofnąć się w czasie i zobaczyć jak
długo grałem w jakiś tytuł pół roku temu, a nie od momentu utworzenia konta w owym portalu/programie.

Tak się nie da - wszystkie aplikacje mierzą czas jaki jesteś widoczny online grając w jakiś tytuł, kartoteki sprawdzać wstecz nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 10:26, Sigu napisał:

Przydałby się taki Raptr albo X-fire na konsolę.

Przecież jest Raptr na konsole. Nazywa się Raptr. Wpisujesz gamertag i ci liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raptr na konsole, czyli raptr ma pewien problem. Jeśli zdobywasz np. osiągnięcie offline, to nie pokazuje go jako zdobyte i takie tam.

Bardziej chodziło mi o właściwość konsoli do śledzenia w profilu. Podczas przeglądania gry wyświetlałoby się ile przegrałeś w grę, ile na multi, ile na singlu i ile osiągnięć zdobyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 13:26, Sigu napisał:

Raptr na konsole, czyli raptr ma pewien problem. Jeśli zdobywasz np. osiągnięcie offline,
to nie pokazuje go jako zdobyte i takie tam.

Wystarczy podłączyć konsolę do sieci, i już aktualizuje osiągnięcia które były zrobione podczas gry offline :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 02:43, Sigu napisał:

Nie tam. Na xbox.com, tak. Na TA, tak. Na GfWL, tak. Na Raptr, nie. A przynajmniej nie mi.

Raptr też zalicza osiągniecia. Tylko że musisz ponownie zagrać w tą gre online i niekiedy to troche trwa zanim ci je dodadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki probelm.Chodzi o gre Dishonored i pada bezprzewodowego.Otóż mój probelm pojawia się dokładnie w trzeciej misji podczas walki z zabójcami,otóz podczas tej potyczki pad się wyłącza samoczynnie.Pad ma akumulatorek i był naładowany do połowy.Co dziwne w innych grach pad działa bezprobelmowo tak samo jak w innych misjach w tej grze.Dwa dni temu było wszystko w porządku,ale wczoraj była aktualizacja Xbox Live i właśnie po tym wystą[iło to zdarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 08:33, Triderus napisał:

Zna ktos odpowiedź na to pytanie?

Rada dla ciebie: jeżeli zadajesz pytanie o 8 rano, to nie oczekuj odpowiedzi po 30 minutach. Ja niestety nie dam rady pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 07:50, Triderus napisał:

Mam taki probelm.Chodzi o gre Dishonored i pada bezprzewodowego.Otóż mój probelm pojawia
się dokładnie w trzeciej misji podczas walki z zabójcami,otóz podczas tej potyczki pad
się wyłącza samoczynnie.Pad ma akumulatorek i był naładowany do połowy.Co dziwne w innych
grach pad działa bezprobelmowo tak samo jak w innych misjach w tej grze.Dwa dni temu
było wszystko w porządku,ale wczoraj była aktualizacja Xbox Live i właśnie po tym wystą[iło
to zdarzenie.

A nie ruszasz wtedy "koszykiem" z bateriami? Takie rzeczy mogą doprowadzić do wyłączenia pada, a domyślam się, że walka jest dynamiczna i emocjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra wymaga wibracji, a takowe masz włączone, to twoja bateria bardzo szybko się wyładowuje. To naładowanie do połowy jest bardzo zwodnicze i często zaraz po tym pad zaczyna pokazywać niski poziom naładowania. Najlepiej, albo wsadź normalne nowe baterie, albo naładuj akumulatorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może NBA: Homecourt i golda? Albo ma znajomego który taki komplet posiada? Bo bym potrzebował achievów za granie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować