Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 19:27, Rumcajs52 napisał:

>
Wiem jaką mam wersję :>
I wiem że w premiumach nie ma kabla HDMI.


Nigdzie nie napisałem, że nie wiesz jaką masz wersję :/ Nie pisze z własnego doświadczenia, ale w wielu źródłach czytałem, bądź słyszałem że obie wersje są tak samo wyposażone. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:34, mtij napisał:

> >
> Wiem jaką mam wersję :>
> I wiem że w premiumach nie ma kabla HDMI.

Nigdzie nie napisałem, że nie wiesz jaką masz wersję :/ Nie pisze z własnego doświadczenia,
ale w wielu źródłach czytałem, bądź słyszałem że obie wersje są tak samo wyposażone.
Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Wiem , że jakiegoś kabelka brakuje napewno, elite ma o jeden więcej, ale nie mam już siły szukać po serwisach. Nawet na opakowaniu konsoli jest rysunek na którym pokazują dodatkowy kabelek do elite ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:38, Skwarek pl napisał:

> > >
> > Wiem jaką mam wersję :>
> > I wiem że w premiumach nie ma kabla HDMI.
>
> Nigdzie nie napisałem, że nie wiesz jaką masz wersję :/ Nie pisze z własnego doświadczenia,

> ale w wielu źródłach czytałem, bądź słyszałem że obie wersje są tak samo wyposażone.

> Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
Wiem , że jakiegoś kabelka brakuje napewno, elite ma o jeden więcej, ale nie mam już
siły szukać po serwisach. Nawet na opakowaniu konsoli jest rysunek na którym pokazują
dodatkowy kabelek do elite ;]


Ok, już sam sprawdziłem i zwracam honor, premium nie ma kabla HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:26, Danio237 napisał:

Mam pytanko : Co lepsze: Wersja Premium czy Pro?? Bo Pro ma 60 gb a Premium 20gb ale
Premium na gramie jest droższe czyli coś tam więcej musi miec...


Ta z 60GB lepsza, ze względu właśnie na dysk. Zwykłe premium 20GB to po prostu starsza wersja po starej cenie:) Ale z tego co pamiętam tylko dyskiem się różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:29, destro177 napisał:

Ta z 60GB lepsza, ze względu właśnie na dysk. Zwykłe premium 20GB to po prostu starsza
wersja po starej cenie:) Ale z tego co pamiętam tylko dyskiem się różnią.

Dzięki. W przyszłym roku Tata mi kupi Xboxa to chciałęm wiedzieć . Mam zamiar go zamówić właśnie z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl ceny nie są takie korzystne, więc radziłbym poszperać nieco po internecie...
Ponoć wersja 60 GB ma inną płytę główną od Premium 20 GB Hdmi 65 nM, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 10:56, WorldWar3PL napisał:

Na gram.pl ceny nie są takie korzystne, więc radziłbym poszperać nieco po internecie...
Ponoć wersja 60 GB ma inną płytę główną od Premium 20 GB Hdmi 65 nM, ale mogę się mylić.

Fakt, ceny nie są zbyt korzystne... Mi udało się kupić xbox''a 60 za 810 zł, także chyba nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm poszukaj na Ultimie, ja kupilem tam moją elitke i bodajże wtedy było tam właśnie najtaniej nie wiem jak teraz a, i zawsze gre dorzucaja gratis tak że w cenie juz gre jedna masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem .Ostatnimi czasy resetują mi się ustawienia Xbox Live w połączeniu sieciowym w panelu sterowania .Mam wszystko tak jak w artykule na OC,wpisane w połączeniu sieciowym IP ,brama itd i te ustawienia się resetują samoistnie .Mianowicie IP ,brama i maska ,(bo DNS pozostaje neizmieniony) wymazują sie pola z nimi .Muszę wszystko wpisywać jeszcze raz.W dodatku w zaawansowanych opcjach głównego połączenia odznaczają się wcześniej zaznaczone pola z udostępnianiem połączenia.Mam Neostradę ,jeśli to coś zmienia.Proszę o pomoc bo to upierdliwe za każdym razem ,gdy chcę włączyć konsolę wchodzić w panel sterowania i wpisywać te liczby od początku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 19:26, jackass napisał:

Mam problem .Ostatnimi czasy resetują mi się ustawienia Xbox Live w połączeniu sieciowym
w panelu sterowania .Mam wszystko tak jak w artykule na OC,wpisane w połączeniu sieciowym
IP ,brama itd i te ustawienia się resetują samoistnie .Mianowicie IP ,brama i maska ,(bo
DNS pozostaje neizmieniony) wymazują sie pola z nimi .Muszę wszystko wpisywać jeszcze
raz.W dodatku w zaawansowanych opcjach głównego połączenia odznaczają się wcześniej zaznaczone
pola z udostępnianiem połączenia.Mam Neostradę ,jeśli to coś zmienia.Proszę o pomoc bo
to upierdliwe za każdym razem ,gdy chcę włączyć konsolę wchodzić w panel sterowania i
wpisywać te liczby od początku .


Hm... Ustawienia w PC się resetują, o ile dobrze rozumiem :P Spróbuj może je ustawić i zresetować kompa poprzez Start, żeby się to zapisało. Jeśli tak robiłeś i nie pomogło, to już nie wiem O_o

@destro177: aleś mu kuźwa pomógł... No cóż, typowa odpowiedź ludzi z gramu x| uberżal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:06, bojanzaw napisał:

@destro177: aleś mu kuźwa pomógł... No cóż, typowa odpowiedź ludzi z gramu x|
uberżal

Nie pomogłem, napisałem jak jest u mnie. No może mogłem dodać pytanie dlaczego ręcznie wpisuje. Aha i widzę że masz ładną historię degradów, zapewne za cięty język :> EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:06, destro177 napisał:

Nie pomogłem.


Więc po co się odzywasz?
Nie martw się, kiedyś awansujesz na własnotytułowca; nie musisz przyspieszać tego procesu pisząc na siłę nic nie wnoszące do dyskusji wypowiedzi.

Dnia 04.10.2008 o 21:06, destro177 napisał:

Aha i widzę że masz ładną historię degradów, zapewne za cięty język :>


Co ma jedno do drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:12, des1og napisał:

> Nie pomogłem.

Więc po co się odzywasz?
Nie martw się, kiedyś awansujesz na własnotytułowca; nie musisz przyspieszać tego procesu
pisząc na siłę nic nie wnoszące do dyskusji wypowiedzi.


Wiem, czułem nieodpartą ochotę odpisania ;) A nie piszę żeby statystyki nabijać, wiem jak to działa.

Dnia 04.10.2008 o 21:12, des1og napisał:

> Aha i widzę że masz ładną historię degradów, zapewne za cięty język :>

Co ma jedno do drugiego?


Do jego ''ataku'' na mnie:>
Naprawdę koniec OT, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:06, destro177 napisał:

> @destro177: aleś mu kuźwa pomógł... No cóż, typowa odpowiedź ludzi z gramu
x|
> uberżal
Nie pomogłem, napisałem jak jest u mnie. No może mogłem dodać pytanie dlaczego ręcznie
wpisuje. Aha i widzę że masz ładną historię degradów, zapewne za cięty język :> EOT

Rofl xd Widzę, że interesuje cię ma jakże wspaniała osoba. Jednak muszę cię zmartwić - jestem hetero.


Pytanie do znających odpowiedź:
Czy da radę zrobić tak, by gry Arcade (Contra i Streets of Rage 2), które kupiłem na moim starym koncie i teraz ściągnąłem je ponownie po jego przywróceniu, działały na tym nowym, które stworzyłem po zakupie konsoli? Na nowym mam Golda, więc nie musiałbym się bawić w zdrapki na poprzednim koncie :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:16, bojanzaw napisał:

Czy da radę zrobić tak, by gry Arcade (Contra i Streets of Rage 2), które kupiłem na
moim starym koncie i teraz ściągnąłem je ponownie po jego przywróceniu, działały na tym
nowym, które stworzyłem po zakupie konsoli? Na nowym mam Golda, więc nie musiałbym się
bawić w zdrapki na poprzednim koncie :F


Potrzebujesz dwóch padów – na głównym koncie odpalasz trial gry, natomiast na drugim pełną wersję; po chwili na obu kontach powinna być dostępna pełniaczka (jeśli to nie pomoże, należy zrestartować grę bądź wcisnąć guide button).

@destro: gwoli ścisłości to ty zacząłeś offtop, ja i bojan zwróciliśmy ci tylko uwagę. Po co zatem ciągniesz dalej tę bezsensowną wymianę zdań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 19:37, destro177 napisał:

Ciekawe że ręcznie wszystko wpisujesz, mi się automatycznie łączy. Kompy mam oba ręcznie
skonfigurowane, ale w konsoli nic nie musiałem grzebać.

Źle mnie zrozumiałeś.Resetują mi się ustawienia połączenia w PCie ,nie w konsoli .Konsola automatycznie wykrywa ustawienia .Nie zawsze się to dzieje ,pewnie magia Windowsów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować