Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2011 o 21:15, SiDi napisał:

Muszą naprawić Banshee albo ulti Nocturne''a. To co się teraz dzieje jest złe...


To znaczy? Co jest nie tak z ulti Nocturne''a i Banshee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 21:19, ziptofaf napisał:

> Muszą naprawić Banshee albo ulti Nocturne''a. To co się teraz dzieje jest złe...


To znaczy? Co jest nie tak z ulti Nocturne''a i Banshee?


To że jak masz Banshee to ono nie niweluje ulti Nocturne''a. Ale ulti za to ulti TFa niweluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie na stronie lol''a napisano, że w zamian za problemy z patchem, wszyscy dostaną 4 IP boosty. Ktoś dostał? bo mnie chyba ominęło, a gram praktycznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 09:28, sirdoom napisał:

W newsie na stronie lol''a napisano, że w zamian za problemy z patchem, wszyscy dostaną
4 IP boosty. Ktoś dostał? bo mnie chyba ominęło, a gram praktycznie codziennie.


Dopiero jest o tym info więc w ciągu 7 dni dostanie każdy kto grał w ostatnim tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 09:28, sirdoom napisał:

Ktoś dostał? bo mnie chyba ominęło, a gram praktycznie codziennie.

Ja już u siebie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 09:48, sirufok napisał:

> W newsie na stronie lol''a napisano, że w zamian za problemy z patchem, wszyscy
dostaną
> 4 IP boosty. Ktoś dostał? bo mnie chyba ominęło, a gram praktycznie codziennie.


Dopiero jest o tym info więc w ciągu 7 dni dostanie każdy kto grał w ostatnim tygodniu.

Ja jeszcze nie mam ale mam inne pytanie, czy jak jestem zalogowany(gram/nic nie robię) to czy mogą tego IP Boosta dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:37, rtyrtyrty napisał:

Ja jeszcze nie mam ale mam inne pytanie, czy jak jestem zalogowany(gram/nic nie robię)
to czy mogą tego IP Boosta dać?

Aktywowane IP boosty z referali normalnie dochodzą, gdy się jest zalogowanym w grze. Więc nie widzę, czemu tutaj miało być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 13:25, sirdoom napisał:

Jakie runki mogę składać pod Katarinę? Skupiać się na magic penetration, czy cooldown
reduction?


Magic pen. Z pasywa masz taka redukcje ze w teamfightcie mozesz prawie ze spamowac ulti, jak zaliczysz chociaz asyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, czasem tacy ludzie się trafiają że nic tylko raporty składać...
Grałem dziś z YI, który kupował tylko i wyłącznie phantom dancery... Może i to by się sprawdziło, gdyby nie to, że graliśmy kontra mundo i amumu, którzy mieli Thornmaile... I na nic było przez pół gry wołanie o to, żeby kupił bloodthistlera lub cokolwiek innego, sensownego... Wpadał sam na dwóch, ginął w sekundę, po czym wyzywał team od noobów...
Powiedzcie, proszę, co to za ludzie się trafiają w tej grze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:37, rtyrtyrty napisał:

> > W newsie na stronie lol''a napisano, że w zamian za problemy z patchem, wszyscy

> dostaną
> > 4 IP boosty. Ktoś dostał? bo mnie chyba ominęło, a gram praktycznie codziennie.

>
>
> Dopiero jest o tym info więc w ciągu 7 dni dostanie każdy kto grał w ostatnim tygodniu.

Ja jeszcze nie mam ale mam inne pytanie, czy jak jestem zalogowany(gram/nic nie robię)
to czy mogą tego IP Boosta dać?

Chyba tak, prawdopodobnie bot przyznający boosta sprawdza tylko ostatnie logowania, więc nawet jeśli po prostu włączałeś klienta tylko po to, żeby przejrzeć ofertę sklepu lub przyjrzeć się przyciskowi Play, boosta możesz dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. W zeszłym tygodniu jak grałem z kumplami, to trafiliśmy na pewnego Malzahara w przeciwnej drużynie. Zawsze jak ginął z czyjejś ręki to pisał litanię narzekań, że to było 3v1, że powinniśmy odinstalować grę, bo jesteśmy noobami, że nas zaraportuje itp. Ekran po prawej stronie był praktycznie cały czas zawalony płaczem, uciszanie zwiększało tylko ilość płaczu. Cały czas budował się wyłącznie pod AP, a itemy AP def szerokim łukiem omijał. Kiedy już ich drużyna przegrała to napisał, że jego team był niezorganizowany i wszyscy dostaną raport. (jako jedyny feedował, miał coś koło 1/15/0, ten 1 bo kogoś udało mu się dobić, ale użył ulti na 1 hitowego dobijacza) xD
Co ciekawe miał 21 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 18:30, sirdoom napisał:

To jeszcze nic. W zeszłym tygodniu jak grałem z kumplami, to trafiliśmy na pewnego Malzahara
w przeciwnej drużynie. Zawsze jak ginął z czyjejś ręki to pisał litanię narzekań, że
to było 3v1, że powinniśmy odinstalować grę, bo jesteśmy noobami, że nas zaraportuje
itp. Ekran po prawej stronie był praktycznie cały czas zawalony płaczem, uciszanie zwiększało
tylko ilość płaczu. Cały czas budował się wyłącznie pod AP, a itemy AP def szerokim łukiem
omijał. Kiedy już ich drużyna przegrała to napisał, że jego team był niezorganizowany
i wszyscy dostaną raport. (jako jedyny feedował, miał coś koło 1/15/0, ten 1 bo kogoś
udało mu się dobić, ale użył ulti na 1 hitowego dobijacza) xD
Co ciekawe miał 21 lvl.



Współczuje w takich sytuacjach przeciwnej drużynie.Swoją drogą ciekawe jest ze jedni przeciwnicy to chamstwo itd(nawet ze strony polaów) a inni pogadają o taktykach i mozna się wymienic buildami ciekawszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i jeszcze ja się dołożę. Ostatni grałem z jakimś gościem co grał Kat. Za pierwszym razem jak gonił go rammus i schował się pod wieżą. Ramus w niego wpadł i rozjechał a ja poprostu zatrzymałem rammusa na tyle długo że wieża go zabiła i dostałem killa i oczywiście że niby ja mu ukradłem kila. Druga sytuacja chyba z 5 min później wypada rammus to ja w niego siphon strike, ramus się wycofuje na moment by zaatakować Kat, no to ja desecrated ground i tłukę wręcz, jak tylko cd z siphona schodzi to to jeszcze raz w rammusa i kill dla mnie wyszedł, ale oczywiście ja jestem kser bo kat z ulti biła i nie zdążyła zabić. I ze ze mną grac nie będzie. Normalnie ręce mi opadły jak to zobaczyłem. Powie mi ktoś skąd tacy ludzie się biorą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aż tak (nie)fajnie nie mam, ale dzisiaj trafiłem na neizłego gostka. Wybrał Nocturne''a, nie zablokował o dziwo od razu, reszta teamu wybrała champów, zablokowali, (Noc był jedynym ad w teamie) a ten idiota stwierdził "you know guys, i will play karth". Zmienił na Karthusa, locknął, a potem przez resztę gry wyzywał, ze nie mamy ad, mimo, że mu mówiłem, zeby nie grał karthusem i żeby wziął tego noca. Grę oczywiście przegraliśmy. Takich ludzi to powinni banować już od razu na IP bez słowa.

BTW Swain to chyba najfajniejszy champ w LoLu i kropka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 20:37, Markush napisał:

BTW Swain to chyba najfajniejszy champ w LoLu i kropka. :-)


Ahem, Swain to dziadek, generał i niekiedy wielki demoniczny kruk.

Coś mówiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na US solo ranked The Rain Man wbił 2402 elo :) hsGG będzie miał ciężko, żeby osiągnąć podobne elo. Na razie jest to chyba rekord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 21:32, Ostrowiak napisał:

> BTW Swain to chyba najfajniejszy champ w LoLu i kropka. :-)

Ahem, Swain to dziadek, generał i niekiedy wielki demoniczny kruk.

Coś mówiłeś?

"Zajdźmy ich z lewej strony i... a, po co to wszystko, po prostu przemieńmy się i ich zjedzmy!"
Wolę nidalee/cho/leblanc/mundo/anivię/cassio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować