Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 01:40, Buhahahahaha napisał:

Może ktoś mi wytłumaczyć, jak Ashe miała tyle samo golda co ja?


Hmm, chyba po prostu zabijała bardziej opłacalne targety, i tym nadrobiła mniejszą farmę. A przynajmniej takie mam wrażenie.xD

Btw, widzę że przeciwnicy nieźle dbali o expa swoich postaci.xD Pewnie było klasycznie, i widząc że przegrywają starali się walczyć jeszcze częściej jak normalnie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 01:40, Buhahahahaha napisał:

Może ktoś mi wytłumaczyć, jak Ashe miała tyle samo golda co ja?


Mam na to małą teorie. Po pierwsze jak najszybciej dobiła maxa na jastrzębiu i po drugie brała udział w lepszych killach niż ty przez co więcej golda dostawała. Podobnie sprawa się ma z jaxem, ale ten jeszcze mógł mieć golda ze smite''a (niby po 10 golda tylko, ale jak użył kilkanaście razy to trochę mu dało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może... nie wiem. Swoją drogą, zadziwił mnie tamten LolKing - dowiedziałem się za na EuW siedzi gostek o takim samym nicku co ja i buduje prawie, że idealnie takie same strony run. Nie wiedziałem, że mam copy cata, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 01:53, Buhahahahaha napisał:

Może... nie wiem. Swoją drogą, zadziwił mnie tamten LolKing - dowiedziałem się za na
EuW siedzi gostek o takim samym nicku co ja i buduje prawie, że idealnie takie same strony
run. Nie wiedziałem, że mam copy cata, hahaha


Ile mniej meczy ma od ciebie? Ja też tak mam i myślę po prostu, że to jest pozostałość po rozłączeniu jak mieli kopie kont na obu serwerach i jakoś tego nie usunęli chyba w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po rozdzieleniu serwera EU na obu serwerach miało się summonera i trzeba było wybrać region. Wydaje mi się, że pozostawione są jakby ktoś chciał się przenieść na west/east.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Riotu natknela sie na szereg bledow zwiazanych z nowym patchem. Trzeba jeszcze troche poczekac, poniewaz nie podali konkretnego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loguję się teraz, patrzę a tu patch, już taka nadzieja w sercu, że Heracima zobaczę, a tu ryp... Przeceny tylko.
Coś widzę że mają sporo problemów, to nawet nie chcę myśleć kiedy Varus wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 12:01, Kraju napisał:

Mieli wydawać postacie co trzy tygodnie i chyba jednak się tego trzymają.


Chyba nie. Gdyby się trzymali, to Hecarim byłby jutro. A nie będzie go w tym tygodniu w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 12:23, Budo napisał:

> Mieli wydawać postacie co trzy tygodnie i chyba jednak się tego trzymają.

Chyba nie. Gdyby się trzymali, to Hecarim byłby jutro. A nie będzie go w tym tygodniu
w ogóle.

Czyli będzie dopiero w przyszłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:43, AngelonMarcus napisał:

> > Mieli wydawać postacie co trzy tygodnie i chyba jednak się tego trzymają.

>
> Chyba nie. Gdyby się trzymali, to Hecarim byłby jutro. A nie będzie go w tym tygodniu

> w ogóle.
Czyli będzie dopiero w przyszłym?


W weekend bohaterów nie dodają dzisiaj też już raczej nie będzie więc raczej w przyszłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 17:09, masterHADES napisał:

A nie za dwa tygodnie przypadkiem ?


Za osiem.
Ludziska jest takie coś jak oficjalne forum lola i tam naprawdę sporo informacji można wyciągnąć, chociaż z oficjalnych ogłoszeń. Hecarim miał być już teraz, wątpię, żeby złapali większy poślizg niż kilka dni, więc opcja za dwa tygodnie raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Teemo i gra się całkiem fajnie. Bardzo mobilna mała bestia i te jego grzybki są strasznie upierdliwe dla wrogów. Lepiej go rozwijać w AD + prędkość ataku czy AP? Udało się wygrać 2 mecze mimo tego że w jednym byliśmy 4 vs 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:34, jarekao napisał:

Kupiłem sobie Teemo i gra się całkiem fajnie. Bardzo mobilna mała bestia i te jego grzybki
są strasznie upierdliwe dla wrogów. Lepiej go rozwijać w AD + prędkość ataku czy AP?
Udało się wygrać 2 mecze mimo tego że w jednym byliśmy 4 vs 5.


Tanky dps- wit''s end, madred''s bloodrazor, guardian angel, frozen mallet, malady, atma''s impaler, może jakiś lifesteal po drodze (kolejność przypadkowa). Zaczynasz od madred''s razora. Ap mocno polega na grzybach, a czysty ad składa się szybciej od twitcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mwahhaha, 1825 free rp, jeszcze jakaś okazja wpadnie i będzie więcej, opłacało się te reffeale robić, teraz tylko czekać na przecenę jakiejś skórki do Kassadina albo Garena;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby teemo byl przydatny, tyrzeba umiec nim grac, a wlasciwie najlepiej w ogole nim nie grac, poki riot go nie reworknie. dzisiaj przegralem gierke jak gralem gangplankiem 8/1, bo teemo był kompletnym uselessem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować