Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Akurat myślałem czy sobie nie odblokować Morgany. A inni niech besztają, mają prawo jeśli wiedzą dużo więcej ode mnie. Ja jestem wdzięczny za każdą rade bo po każdej jestem troszke lepszy i wiem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:16, jarekao napisał:

Akurat myślałem czy sobie nie odblokować Morgany. A inni niech besztają, mają prawo jeśli
wiedzą dużo więcej ode mnie. Ja jestem wdzięczny za każdą rade bo po każdej jestem troszke
lepszy i wiem więcej.


Według mnie nikt nie powinien najeżdżać na słabszego gracza z niższym levelem tylko za to, że jest słabszy i jeszcze się uczy grać.. oczywiście do czasu aż taki misiek nie dobije do 30 poziomu, nadal będzie słaby, a my znajdziemy się z nim w tej samej drużynie, ma się rozumieć.

Ucz się grać tym, czym chcesz - najlepiej jak największą ilością champów. Nie ma sensu się ograniczać tylko dlatego, że dany champ jest często banowany na rankedach. Morgana to fajna postać. Dobrze się nią farmi, a jej ulti w połączeniu z aktywem Klepsydry potrafi wrogów doprowadzić do białej gorączki. Poza tym tania jest, więc w razie czego szybko zarobisz na kolejnego bohatera za 1k+ IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2012 o 20:30, JohnSnake napisał:

Według mnie nikt nie powinien najeżdżać na słabszego gracza z niższym levelem tylko za
to, że jest słabszy i jeszcze się uczy grać.. oczywiście do czasu aż taki misiek nie
dobije do 30 poziomu, nadal będzie słaby, a my znajdziemy się z nim w tej samej drużynie,
ma się rozumieć.

Ucz się grać tym, czym chcesz - najlepiej jak największą ilością champów. Nie ma sensu
się ograniczać tylko dlatego, że dany champ jest często banowany na rankedach. Morgana
to fajna postać. Dobrze się nią farmi, a jej ulti w połączeniu z aktywem Klepsydry potrafi
wrogów doprowadzić do białej gorączki. Poza tym tania jest, więc w razie czego szybko
zarobisz na kolejnego bohatera za 1k+ IP.

Popieram, bo akurat teraz ciężko mi znaleźć coś co wejdzie w styl gry, a po prostu frajdę mi sprawiała gra Fiorą (nie, nie jest op mimo opinii paru osób). Teraz w efekcie poza Ashe, Fiorą i trochę ruszoną Leoną (gdzie w sumie opanowałem posługiwanie się jej CC w teamfightach) nie mogę przerzucić się na inne postacie (no może Ahri i Ziggsem jeszcze jako tako się w miarę grało) by nie mieć poczucia braku, że tak powiem "pierdolnięcia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 21:34, zerohunter napisał:

My passive give me additional ap, so i am a tank now.

Miał 2 thornmaile, po mojej sugestii wymienił 1 na zhonye.


a ty supportem byłeś ? 88cs to nie jest za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus Volibear z dwoma Stingerami, Lux z dwoma Rabadonami i Clarity, Twitch z dwoma IE, w obu teamach brak junglerów... Jest trochę kfiatkuf na tym screenie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mange sirufok IEMAsters czy gol4lol czekają na was.

Zauważyłem że co ktoś doda jakiegoś skrina w temacie, to hejcą dodającego, nie ten item farma itd, get a life, a nie tylko być prosem i grać dla hardkoru, zlewam was zimnym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie dla zabawy to strata czasu. Liczy się tylko hardkorowe granie, masz z tego przynajmniej pieniądze...
Ale screen genialny. Jakie ty masz w/l ratio? -200? U mnie na 20 levelu na nordicu są ludzie którzy pickują czasem supportów i wiedzą co się na kogo buduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie chodzi o hejcenie, tylko o poprawienie swojej gry- farma jest ważna, szczególnie jeśli grasz carry- jeśli chcesz być lepszym graczem i cisnąć przeciwników, to musisz się nauczyć dobrze farmić :)
Dobrze, że chociaż build masz ogarnięty, bo reszta to łomatko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 22:25, zerohunter napisał:

Mange sirufok IEMAsters czy gol4lol czekają na was.

Zauważyłem że co ktoś doda jakiegoś skrina w temacie, to hejcą dodającego, nie ten item
farma itd, get a life, a nie tylko być prosem i grać dla hardkoru, zlewam was zimnym
moczem.


Nie przesadzasz trochę z reakcją? To jest dopiero hejt; oni tylko (podobnie jak ja) zwrócili uwagę na to, co w oczywisty sposób było niepoprawne w sposobie gry osób na screenie. Bo takie rzeczy jak farma albo znajomość pojęcia "UNIQUE passive" są absolutnie podstawowe w LoLu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 00:20, hammerfall87 napisał:

Ale to jest normal kto się tam wysila z farma czy sklada dobre rzeczy ?


99% osób grających normale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 22:36, Markush napisał:

Granie dla zabawy to strata czasu. Liczy się tylko hardkorowe granie, masz z tego przynajmniej
pieniądze...

W wieku 24 /25 lat zaczyna spadać ogar i wypadasz z biznesu. Jeśli jesteś mega gwiazdą to masz szansę zostać jeszcze komentatorem (jak Day9 w SC). A ja tymczasem gram sobie w LOL dla funu i rozwijam się pracując w zawodzie. Powodzenia bro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować