Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 20:33, matiz123 napisał:

Nie ma to jak dobry ELO boost. :D



Powodzenia mu życzyć jak on chce boostować w ten sposób xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 20:21, ziptofaf napisał:

Nie uświadczysz ich przed październikiem. A co do ich czystych umiejętności:
http://puu.sh/4sXz0.png
Lekko powiedziawszy, najmocniejszy team w NA na chwilę obecną. HotshotGG stwierdził nawet
że C9 prawdopodobnie dorównuje najlepszym koreańskim drużynom. Jak jest naprawdę - zobaczymy.
A dzisiaj nie uświadczysz żadnych meczy bo lecą jutro koło 4 nad ranem bodajże.

No to raczej na live z mojej strony nie ma co liczyć:D. Trudno się mówi. A na C9 poczekam, bo mogą namieszać. Korea vs USA, tak to widzę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 21:45, QuandorX napisał:

No to raczej na live z mojej strony nie ma co liczyć:D. Trudno się mówi. A na C9 poczekam,
bo mogą namieszać. Korea vs USA, tak to widzę:).


A chiny to pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 22:25, sinir napisał:

A chiny to pies.

Wiele się nie pomyliłeś:D. Oni mają zwyczaj się napinać, ale w decydujących rozgrywkach dostawać po 4 literach, dlatego stawiam na USA i Koreańców. Faker tam przecież gra, a przy tym hypie, to już pewny win;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 23:24, QuandorX napisał:

> A chiny to pies.
Wiele się nie pomyliłeś:D. Oni mają zwyczaj się napinać, ale w decydujących rozgrywkach
dostawać po 4 literach, dlatego stawiam na USA i Koreańców. Faker tam przecież gra, a
przy tym hypie, to już pewny win;).

Nie byłbym taki pewny. Chiny są w niezłej formie i pokazują, że mają odpowiedni mindset.
Korea nie zachwyciła, ale widać u nich przede wszystkim stres (może poza Fakerem). Kiedy już dojdą do siebie powinni pokazać na co ich stać.
C9 - nie wiem czego od nich oczekiwać. Z jednej strony kompletna dominacja w Ameryce ale... Odnosi się wrażenie, że teamy z NA odstają poziomem jeśli chodzi o zgranie, od czołowych zespołów z innych regionów.
TSM - na nich moim zdaniem nie ma co liczyć, grają swoje i robią to bardzo dobrze, ale brakue tutaj pewnego bycia ponad pewien poziom.
Lemondogsy - mogą okazać się czarnym koniem, ale jakoś w to wątpię. Czegoś mi w ich grze brakuje. Niby talent jest, plan gry jest ale... no nie wiem.
Fnatic - jak dla mnie potrafią zaskoczyć i zniszczyć każdego, ale czasem po prostu grają... poniżej swojego poziomu. Ciężko cokolwiek tutaj stwierdzić, chociaż jakoś wielkiej nadzei bym w nich nie pokładał (zostawiam Cię samego BlackBomb, wybacz).
Gambit Gaming - Po ostatnim pokazie mocy uwierzyłem w rosyjską maszynę, ale dalej obawiam się, że mogą niedługo zwolnić, albo podwinie im się noga. Ozone popełniło sporo błędów, których nie widać kiedy graja u siebie. Jeśli ochłoną mogą okazać się lepsi, a niestety Gambit ma tendencję to przegrywania meczy przeciwko Fnatic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję, że tsm dostanie dzisiaj w tyłek od skt i ld i nigdzie nie pójdą dalej. Tylko, żeby zamknąć Amerykańców, którzy się puszą po każdej grze tsm, jakby to było nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:30, Budo napisał:


Mam nadzieję, że tsm dostanie dzisiaj w tyłek od skt i ld i nigdzie nie pójdą dalej.
Tylko, żeby zamknąć Amerykańców, którzy się puszą po każdej grze tsm, jakby to było nie
wiadomo co.

Jutro.
Ale wydaje mi się, że nic nie ugrają. Jak to powiedział Doublelift - czekam na mecz... żeby zobaczyć mordowanego Regiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:30, Budo napisał:


Mam nadzieję, że tsm dostanie dzisiaj w tyłek od skt i ld i nigdzie nie pójdą dalej.
Tylko, żeby zamknąć Amerykańców, którzy się puszą po każdej grze tsm, jakby to było nie
wiadomo co.

Skoro jest to ich ulubiona drużyna, to czemu mają jej nie kibicować i cieszyć się z najbardziej bzdurnych rzeczy? Jakby finały były w Polsce i MYM brałoby udział, to nasi kibice też daliby o sobie znać w podobny sposób. To nie są wolontariusze, że powinni kibicować każdej drużynie i żadnej nie faworyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tu nie chodzi o kibicowanie, tu chodzi o ilość trashtalku po każdym zwycięstwie/przegranej tsm. Masakra jakaś. TSM wygra grę, a na forum od razu milion wątków "europe trash gtfo" itd itp. Oni chyba mają jakiś kompleks, że już Ameryka nie jest taką potęgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 15:06, Budo napisał:

/.../

Tu nie chodzi o kibicowanie, tu chodzi o ilość trashtalku po każdym zwycięstwie/przegranej
tsm. Masakra jakaś. TSM wygra grę, a na forum od razu milion wątków "europe trash gtfo"
itd itp. Oni chyba mają jakiś kompleks, że już Ameryka nie jest taką potęgą.


Jak by takie mistrzostwa były w Polsce i MYM brał w ich udział to by było 100 razy gorzej, plus opórcz kibicowania było by dodatkowo tyle samo hejtu na MYM, więc amerykanie i tak nie są tacy źli ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować