Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Jako, że nie chce mi się już pisać tutaj każdemu ciągle co zrobić, żeby zostać diamentem to poświęciłem trochę czasu i napisałem w miarę prosty poradnik co trzeba zrobić, żeby łatwo wbić diamenta. Teraz jak ktoś coś będzie miał jakieś problemy to można go odesłać do mojego posta.
Link do poradnika:
https://medium.com/@batonioanderas/586b1d0ea9d4

Podziękujecie mi screenami z waszym kontem i diamentowym znaczkiem. Satysfakcja jest najlepszą nagrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 22:49, Markush napisał:

Jako, że nie chce mi się już pisać tutaj każdemu ciągle co zrobić, żeby zostać diamentem
to poświęciłem trochę czasu i napisałem w miarę prosty poradnik co trzeba zrobić, żeby
łatwo wbić diamenta. Teraz jak ktoś coś będzie miał jakieś problemy to można go odesłać
do mojego posta.
Link do poradnika:
https://medium.com/@batonioanderas/586b1d0ea9d4

Podziękujecie mi screenami z waszym kontem i diamentowym znaczkiem. Satysfakcja jest
najlepszą nagrodą.


Cwaniaczek, bo nie trafiał na trolli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 22:49, Markush napisał:

Jako, że nie chce mi się już pisać tutaj każdemu ciągle co zrobić, żeby zostać diamentem
to poświęciłem trochę czasu i napisałem w miarę prosty poradnik co trzeba zrobić, żeby
łatwo wbić diamenta. Teraz jak ktoś coś będzie miał jakieś problemy to można go odesłać
do mojego posta.
Link do poradnika:
https://medium.com/@batonioanderas/586b1d0ea9d4

Podziękujecie mi screenami z waszym kontem i diamentowym znaczkiem. Satysfakcja jest
najlepszą nagrodą.


@up
I noob teamy, bo ja zawsze gram fest, ale mam noob teamy i dlatego przegrywam ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem Lee Sina "diamond smurf", który szedł do jungli. Doszedł do reda, skapnął się, że nie ma smite, powiedział, że to pie*doli grę w takim razie i poszedł afk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 23:17, kulfonito napisał:

Wczoraj miałem Lee Sina "diamond smurf", który szedł do jungli. Doszedł do reda, skapnął
się, że nie ma smite, powiedział, że to pie*doli grę w takim razie i poszedł afk :D

Tyle już grasz w lola i dalej wierzysz w te "diamond smurfy"? xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.surrenderat20.net/2014/07/721-pbe-update.html
Kolejny Update na PBE , należy mieć tylko nadzieję że to nie wejdzie w patchu 4.13, albo dojdą do tego kolejne zmiany bo jeśli nie to to co oni robią z elise sprawi że champion będzie kompletnie martwy ( choćby jak urgot ) choć i dzisiaj nie można go nazwać silnym i popularnym. Nie twierdzę że ten champion nie potrzebuje zmian , ale na pewno nie takich nerfów ;/+ dochodzi do tego mega nerf thresha ... choć aktualnie to Braum i Leona są od niego dużo silniejsi i nie wiem czemu oni go dalej męczą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 09:38, Morrdin napisał:

http://www.surrenderat20.net/2014/07/721-pbe-update.html
Kolejny Update na PBE , należy mieć tylko nadzieję że to nie wejdzie w patchu 4.13, albo
dojdą do tego kolejne zmiany bo jeśli nie to to co oni robią z elise sprawi że champion
będzie kompletnie martwy ( choćby jak urgot ) choć i dzisiaj nie można go nazwać silnym
i popularnym. Nie twierdzę że ten champion nie potrzebuje zmian , ale na pewno nie takich
nerfów ;/+ dochodzi do tego mega nerf thresha ... choć aktualnie to Braum i Leona są
od niego dużo silniejsi i nie wiem czemu oni go dalej męczą ...



Spójrz na Luciana. Miał być mega nerf, a wyszedł mega buff.
Także nie płakusiaj o PBE dopóki nie zagrasz po OSTATECZNYCH zmianach na live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 20:30, sirufok napisał:

Także nie płakusiaj o PBE dopóki nie zagrasz po OSTATECZNYCH zmianach na live.

Riot jeszcze wcześniej zapowiadał że ma zamiar znerfić właśnie takich championów jak Thresh ;P także nie spodziewam się raczej wielkich bufów . A co do Luciana to i co z tego ? ;P z miesiąc będzie mocny a już na PBE także dostał duży nerf ( 4 sec większy cd na jego main skill e ). A wgl co do balansu swojej gry to Riot już wielokrotnie dawał nam poznać że czasami nie ma absolutnie pojęcia co robi z tą grą i od jakiej strony się za to zabrać ( przykładem może być Rework kassadina który nie dał absolutnie nic bo nadal na większości meczów jest instabanem gdyż nie zrobili nic z jego mobilnością . Także to nie jest "płakusiowanie " bez powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kassadin to nie postać Riotu najwyraźniej skoro nie umieją nad nim zapanować ;)
Natomiast co do balansu to mnie on bardzo odpowiada, bo w momencie gdy niszczą jakąś postać w swoim stylu naprzeciw wychodzi nowy op pick, którego mozna było dostrzec dopiero po "usunięciu" innego. Przez to gracze musza wybierać inne postacie co wnosi trochę ubarwienia do meczy gdzie w 90% gra się max 20 champami na prawie 120 obecnych.
Jedyna postać po której reworku będę płakał to Poppy. Oby to nigdy nie nastąpiło, bo zawezmę się i wrzucę screena z uninstalla na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ by się gównoburza rozpętała za takie coś. Rpeków by nie ruszali (choć zapewne eula na to zezwala), ale zabieranie ip za feedowanie to przedni pomysł ^^

ps. chciałem napisać, że czekam aż wkleisz odpowiedź supportu, ale znając życie to dostaniesz jakieś byle co automatu, nawet nie związane z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 00:10, Budo napisał:

Ależ by się gównoburza rozpętała za takie coś. Rpeków by nie ruszali (choć zapewne eula
na to zezwala), ale zabieranie ip za feedowanie to przedni pomysł ^^

ps. chciałem napisać, że czekam aż wkleisz odpowiedź supportu, ale znając życie to dostaniesz
jakieś byle co automatu, nawet nie związane z tematem.


lel miej gorsze gry/neta = trać możliwość kupowania nowych championów i run. no złóżcie cv, pasujecie do reszty tych łobuzów.

pomysł prawie dorównujący takiemu: dostawaj reporty = w ramach resocjalizacji trać możliwość komunikacji z teamem, NIECH CI TO (lub im?) POMOŻE XD. dobrze, że takich jaj jeszcze nie ma. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 05:29, sinir napisał:

pomysł prawie dorównujący takiemu: dostawaj reporty = w ramach resocjalizacji trać możliwość
komunikacji z teamem, NIECH CI TO (lub im?) POMOŻE XD. dobrze, że takich jaj jeszcze
nie ma. heh.


Akurat to jest dobre rozwiązanie. Dostaniesz raz taką karę i albo się nad sobą zastanowisz cierpliwie czekając na koniec restrykcji, albo bedziesz dalej robić to co poprzednio w efekcie czego będzie jednego prosa mniej w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 22:04, sirufok napisał:

To byłby idealny sposób do walki z tymi złymi w codzienności LoLa. Afkuj, feeduj etc
- ciesz się ubytkiem np. 100RP/1000IP z konta.
Zgłoszę to do Rito.

Jak dla mnie świetny pomysł. Wtedy taki dzieciaczek jeden z drugim zastanowiliby się, czy opłaca się flamić i trollować, czy być grzecznym i nie stracić IP zbieranych na ukochanego Jasuło (ten champ jest ulubieńcem feedujących gimnazjalistów, do takiego wniosku doszedłem :D). Także może kiedyś doczekamy się czegoś takiego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować