Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2014 o 01:50, Kryhuu napisał:

To zmień podejście, jak siedzisz tam miesiąc to znaczy, że dopóki nie wyniesiesz swojej
gry na wyższy poziom to tam zostaniesz.

Nie no co ty mówisz. Przecież, jemu po prostu dobiera takich jełopów, że wygrać za bardzo nie może. On, gdyby nie inni to już powinien być w challengerze.

Na tym forum mówienie komuś, że powinien grać lepiej jest nie na miejscu, bo każdy gra bardzo dobrze, tylko matchmaking ich chędoży. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 02:16, Bambadil napisał:

A ja z golda 4 (prawie 3 bo już serie miałem) spadłem do silvera 2 :) Nie uważam, że
"zasłużenie", bo w większości gier miałem afka (w 3 grach pod rząd mi się zdarzyło) albo
trolla (kata support tak na szybkości mi się przypomina), ale też nie marudzę, bo zdarzało
mi się lamić. Raz udało mi się wejść do golda samemu to i drugi raz się uda.

BTW zna ktoś jakiegoś streamera, który gra głównie w dżungli ? Oprócz TheOddOne, bo jakoś
nie przepadam za oglądaniem go.


Gold 5 do Silvera 5, znam Twój ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 13:39, kulfonito napisał:

> A ja z golda 4 (prawie 3 bo już serie miałem) spadłem do silvera 2 :) Nie uważam,
że
> "zasłużenie", bo w większości gier miałem afka (w 3 grach pod rząd mi się zdarzyło)
albo
> trolla (kata support tak na szybkości mi się przypomina), ale też nie marudzę, bo
zdarzało
> mi się lamić. Raz udało mi się wejść do golda samemu to i drugi raz się uda.
>
> BTW zna ktoś jakiegoś streamera, który gra głównie w dżungli ? Oprócz TheOddOne,
bo jakoś
> nie przepadam za oglądaniem go.

Gold 5 do Silvera 5, znam Twój ból :D

To tak sie da ? D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 16:18, Psycho111 napisał:

> > A ja z golda 4 (prawie 3 bo już serie miałem) spadłem do silvera 2 :) Nie uważam,

> że
> > "zasłużenie", bo w większości gier miałem afka (w 3 grach pod rząd mi się zdarzyło)

> albo
> > trolla (kata support tak na szybkości mi się przypomina), ale też nie marudzę,
bo
> zdarzało
> > mi się lamić. Raz udało mi się wejść do golda samemu to i drugi raz się uda.

> >
> > BTW zna ktoś jakiegoś streamera, który gra głównie w dżungli ? Oprócz TheOddOne,

> bo jakoś
> > nie przepadam za oglądaniem go.
>
> Gold 5 do Silvera 5, znam Twój ból :D
To tak sie da ? D:


Oj da sie, da xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 16:25, kulfonito napisał:

Oj da sie, da xD

W takim bądź razie nie chciałbym Cię mieć w drużynie :D. No offence ofc, ale jak ktoś tak gra, to albo jest toxic masterem albo ma dc w każdej grze xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 17:28, QuandorX napisał:

> Oj da sie, da xD
W takim bądź razie nie chciałbym Cię mieć w drużynie :D. No offence ofc, ale jak ktoś
tak gra, to albo jest toxic masterem albo ma dc w każdej grze xD.


No sorry, ale np grajac takim Nautilusem w jungli i majac jako jedyny z druzyny KDA na plusie niewiele moge zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem zawsze będziesz mógł zrobić niewiele. Ja wiem, nie wszystko można wygrać. Ale zawsze można zagrać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 17:54, Psycho111 napisał:

Na poziomie silvera/golda można spokojnie katariną wygrywaś samodzielnie gry.

Nope , jedna postać ze stunem lub czymkolwiek co może przerwać jej ulta i dla katariny jest już koniec. A tyle to nawet gracze z silver potrafią robić . Ja zdecydowanie bardziej wolę talona i wg mnie jest on dużo mocniejszy od niej i cięższy do skontrowania . Chociaż nigdy nie biorę go w ślepo zanim przeciwnik wybierze mida . A katarinę można jeszcze ładnie zjechac malzaharem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można bardziej lub mniej skontrować i to na każdym poziomie.
Główną różnicę stawnowi umiejętność oceny sytuacji. I nie chodzi tylko o to by robić to dobrze, ale i szybko.
Poza tym ważna jest też faktyczna wiedza o grze, czy też nawet swoista znajomość samej gry jako takiej, na poziomie niemalże pamięci mięśniowej (nie zerkasz czy dalej masz cd na tym czy na tamtym, wiesz kiedy przeciwnikowi się odnowi skill i tak dalej), po prostu odruchowo to pamiętasz. Tym tak naprawdę różnią się gracze na poszczególnych dywizjach. Umiejętnością podejmowania odpowiednich decyzji, w bardzo krótkim czasie. A żeby takowe decyzje podjąć dobrze trzeba umieć zebrać jak najwięcej informacji. A żeby decyzję podjąć szybko, trzeba takowe informacje zebrać w jak najkrótszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 17:59, Morrdin napisał:

> Na poziomie silvera/golda można spokojnie katariną wygrywaś samodzielnie gry.
Nope , jedna postać ze stunem lub czymkolwiek co może przerwać jej ulta i dla katariny
jest już koniec. A tyle to nawet gracze z silver potrafią robić . Ja zdecydowanie bardziej
wolę talona i wg mnie jest on dużo mocniejszy od niej i cięższy do skontrowania . Chociaż
nigdy nie biorę go w ślepo zanim przeciwnik wybierze mida . A katarinę można jeszcze
ładnie zjechac malzaharem

Lol, co ja czytam. Jeżeli masz odpowiednie wyczucie i tego tam "skilla" to na luzaku się przez silver przebijesz. Gold tak samo. Zwyczajnie trzeba z góry wiedzieć kiedy odpalić ulta, a kiedy się wstrzymać, focusować squishy champów, adc są idealni. I leci. A jak dajesz się obijać takiemu Malzaharowi, grając Katą, to pozdro ;). Osobiście takich Jasułów na poziomie silvera oram jak chce, choć powinno być odwrotnie. Jeżeli myślisz, że się nie da, to jeszcze nie twój czas, aby zajść wyżej. Btw czas, ile ja bym dał za cały wolny dzień, bo grając jeden meczyk dziennie to ja też daleko nie zajadę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fizz jeśli nie jest zbanowany, first blood dla niego i już przeciwnicy mają mokro w spodniach. Po 3 killach będą jęczeć o surra.

Jak nie Fizz to Trynda na topa i splitpush 24/7 (tylko zmieniaj linie, bo jak ktoś się zorientuje to we 3 idą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malzahar ma aż 2 skille do przerwania ulta katariny . Na midzie nie ma z nim najmniejszych szans . Wiele razy pickowałem Malza na nią i jeszcze nigdy nie przegrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 18:13, Morrdin napisał:

Malzahar ma aż 2 skille do przerwania ulta katariny . Na midzie nie ma z nim najmniejszych
szans . Wiele razy pickowałem Malza na nią i jeszcze nigdy nie przegrałem :)


Dobra Kata poczeka, aż spalisz te skille. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 18:15, NeroNarmeril napisał:

> Malzahar ma aż 2 skille do przerwania ulta katariny . Na midzie nie ma z nim najmniejszych

> szans . Wiele razy pickowałem Malza na nią i jeszcze nigdy nie przegrałem :)

Dobra Kata poczeka, aż spalisz te skille. :P


Taaa, bo Malzahar ulta spali na miniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dobra Kata poczeka, aż spalisz te skille. :P
Dobry malza będzie je trzymał specjalnie dla Katy . Zresztą spalić ulta ? W meczu przeciwko katarinie jest on zawsze wyłącznie po to by zabić ją na 1 combo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 17:59, Morrdin napisał:

> Na poziomie silvera/golda można spokojnie katariną wygrywaś samodzielnie gry.
Nope , jedna postać ze stunem lub czymkolwiek co może przerwać jej ulta i dla katariny
jest już koniec. A tyle to nawet gracze z silver potrafią robić . Ja zdecydowanie bardziej
wolę talona i wg mnie jest on dużo mocniejszy od niej i cięższy do skontrowania . Chociaż
nigdy nie biorę go w ślepo zanim przeciwnik wybierze mida . A katarinę można jeszcze
ładnie zjechac malzaharem

No ale własnie grając katariną wbiłem platyne i uwierze nie jeden raz bez żadnych problemów wygrałem z malzaharem i innym gównem z cc. Najważniejszy roam na bota i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 18:44, Psycho111 napisał:

No ale własnie grając katariną wbiłem platyne i uwierze nie jeden raz bez żadnych problemów
wygrałem z malzaharem i innym gównem z cc. Najważniejszy roam na bota i tyle


Więc nie wygrałeś z Malzaharem tylko z enemy botem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 18:40, sirufok napisał:

Taaa, bo Malzahar ulta spali na miniona.


Ulta Malzy można przerwać równie łatwo jak ulta Katy. Zresztą jak ty chcesz ultem trafić Katę w teamfighcie, jak bedzie otoczona przez wszystkich i prędzej trafisz w co innego. Już lepiej q puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 18:55, NeroNarmeril napisał:

Ulta Malzy można przerwać równie łatwo jak ulta Katy. Zresztą jak ty chcesz ultem trafić
Katę w teamfighcie, jak bedzie otoczona przez wszystkich i prędzej trafisz w co innego.
Już lepiej q puścić.

Q też zadziała . No i możemy w ciemno obstawiać że ludzie którzy widzą w katarine w enemy teamie na 100% będa pickować takich chamów jak Vi /mummy leona i innych którzy mają tonę cc . Co innego jeśli masz 4 lub 5 picka a dostałeś się na mida . Wtedy jak w enemy teamie nie ma hard CC to bierzesz katę i jesteś w stanie wycarryować niemal wszystko . Aczkolwiek ja nadal pozostanę przy tym że talon będzie jednak na elo hell lepszym pickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować