Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2014 o 23:32, Ecko09 napisał:

w jungli się teraz startuje z maczetą i hp potami? Trochę cienko z sustainem.


A wcześniej niby jak się startowało? Jedyna różnica, że teraz można kupić tylko dwa poty, a dżungla bije mocno (chyba że grasz jakimś Warwickiem, Fiddlem czy Panthem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 23:32, Ecko09 napisał:

w jungli się teraz startuje z maczetą i hp potami? Trochę cienko z sustainem.

To weź sobie Nunu. Mozesz wtedy i bez potek zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 11:09, luzac napisał:

Tyle lat gra a nie wie, że rankedy resetują na początku nowego sezonu. XD


Bo u Ecko informacje na temat LoLa resetują się co roku jak rankedy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 11:09, luzac napisał:

Tyle lat gra a nie wie, że rankedy resetują na początku nowego sezonu. XD


Nie było tak nigdy, że w pre-season reset i potem już ranka z pre-season przechodziła na nowy sezon bez resetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:48, luzac napisał:

Przeceniają [...] Amumu.


Marność nad marnościami i wszystko marność, przecena championa wartego 1350 IP powinna być zabroniona przez konwencje genewskie. Ech, chciał człowiek złapać za darmo jakiegoś fajnego championa pod koniec sezonu, to dali Morganę, liczył na fajną przecenę losowego bohatera, to przeceniają Amumu. I trzeba ciułać powoli grosze na jakikolwiek zakup...

A tak przy okazji, to jak wygląda sprawa z IP boostami otrzymanymi od Riotu? Wczoraj zrobiłem first wina, dostałem stałe 150 IP + około 80 IP za zwycięstwo, a z IP boosta wpadło mi 145 IP. Czy te 145 IP to stała wartość, czy może zależna od długości meczu i jego rezultatu, a może to po prostu 2/3 IP zdobytych w normalny sposób, co oznaczałoby, że najlepiej wykorzystywać owe boosty robiąc first winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 14:57, Gumisiek2 napisał:

Marność nad marnościami i wszystko marność, przecena championa wartego 1350 IP powinna
być zabroniona przez konwencje genewskie. Ech, chciał człowiek złapać za darmo jakiegoś
fajnego championa pod koniec sezonu, to dali Morganę, liczył na fajną przecenę losowego
bohatera, to przeceniają Amumu. I trzeba ciułać powoli grosze na jakikolwiek zakup...


Ja się założę, że oni tam mają statystyki najczęśćiej kupowanych/lubionych championów i nic z najlepiej schodzących ci nie rzucą. To dla nich żaden interes. Dadzą coś przeciętnego albo niepopularnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 14:57, Gumisiek2 napisał:

Ech, chciał człowiek złapać za darmo jakiegoś fajnego championa pod koniec sezonu, to dali Morganę

A to zły champion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 15:19, Kryhuu napisał:

A to zły champion?


Absolutnie nie, ale za to mega popularny i tani. Jeżeli ktoś w S4 jeszcze go nie miał, to chyba tylko ortodoksy typu "mid or feed".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 14:57, Gumisiek2 napisał:

/ciach/

First win of the day nie ma wpływu na sumę otrzymywaną przez IP boost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 patchy mam jakieś dziwne problemy z klientem. Czasem za pierwszym razem się nie uruchomi i trzeba drugi raz odpalać, niby nic. Jest też inny problem taki, że po zalogowaniu się zawsze zawiesza mi się komp na kilkanaście sekund. Wczoraj to mi się na stałe zawiesił i musiałem resetować. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 20:32, Ecko09 napisał:

Od 2 patchy mam jakieś dziwne problemy z klientem. Czasem za pierwszym razem się nie
uruchomi i trzeba drugi raz odpalać, niby nic. Jest też inny problem taki, że po zalogowaniu
się zawsze zawiesza mi się komp na kilkanaście sekund. Wczoraj to mi się na stałe zawiesił
i musiałem resetować. Spotkał się ktoś z czymś takim?



Podwójne uruchamianie się miałem po poprzednim patchu. Jak pierwszy raz odpalałem to musiałem zakończyć proces z menadżera zadań bo klient się ni uruchamiał. Po najnowszym patchu jest już ok.
Natomiast zwiecha na kilka sekund tuż po zalogowaniu w tym patchu również i u mnie się pojawia. Aczkolwiek zawsze trwa to chwilę i zaraz działa wszystko jak należy. Cały komp raczej przez to nie powinien się zwiesić. Chyba, że w tym samym czasie robisz jakieś inne rzeczy na kompie, które pożerają śmoc i pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 23:56, Budo napisał:

Nowy launcher... ee ładny...


Mam takie coś za każdym razem po pierwszym zalogowaniu i ścięciu się systemu na te kilkanaście sekund. Po drugim logowaniu nie ma ścięcia i wygląda normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 23:56, Budo napisał:

Nowy launcher... ee ładny...

U mnie wygląda normalnie, z tym, że uruchamia się po jakieś minucie od kliknięcia w ikone :/ No ale najwązniejsze, że nie mam żadnych spadków fps itd w grze :D

Co do nowej jungli to pisałem że będę się musiał znowu uczyć jak grać, ale nie jest tak tragicznie. Nunu wymiata swoją drogą (przynajmniej na moim poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 23:56, Budo napisał:

Nowy launcher... ee ładny...


Może ma alergię na zilion kart otworzonych w przeglądarce.;p

U mnie zero problemów po tych wszystkich zmianach ostatnio, wszystko działa w najlepsze jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę posprawdzałem leśników.

- Xin czyści spokojnie
- Master taki sam broken jak Warwick
- Amumu ma problemy z blue bez leasha, jeśli wcześniej zesmajtował żabę
- Diana lekki leash na blue potrzebny, potem z górki
- Shyvana o dziwo cieńko przędzie, nawet jak dokupiłem armora i przedmiot leśniczy to red buff dawał w kość
- Pantheon god tier, solowanie smoka na 2-3 lvl op
- Jarvan to samo co z Amumu (z tym że blue w jego przypadku prawie mnie zabiło)

Z Rammusem i Vi pewnie będzie to samo co z Shyvaną, meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hecarim, Mao, Naut, Malp?

Dostałem Siona na aramie- mieszane uczucia. Pod kątem kitu bardzo fajnie- zostało co miało zostać ze starego Siona (tarcza, hpeki, stun), a przy okazji jest bardziej dynamicznie i ciekawiej. Za to nie podoba mi się od strony wizualnej. Skin drwala, którego mam wygląda po prostu biednie i nieadekwatnie. Głos jest dość lipny i nie ma już takiego klimatu głupkowatości jak był kiedyś. Mimo to ciekawie to wygląda. Bazowy skin jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować