Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2012 o 10:23, luzac napisał:

Zaraz, "Dianę wywalić, bo jest niezbalansowana", ale "Rengar fajny, choć niezbalansowany"...


Nie załapałeś. Rengar mi się podoba jako champion, w sensie mój klimat, to jest charr i w ogóle :)
Tylko, że nie mogą go ogarnąć, więc czekam, ale później kupię. Diany nie kupię pewnie nigdy, bo nie mój klimat i dlatego nie boli mnie, że jest niegrywalna. Za to miałem spore problemy grając przeciwko niej i uważam, że była op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nefrem Diany przesadzili konkretnie, ja dalej uważam, że zamiast tego powinni zrobić coś z Akali. U Diany żeby wyjechać z ulti trzeba trafić najpierw z Q u tej drugiej nie potrzeba natomiast żadnego skillshota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 12:18, Laston napisał:

Tak tylko bez tego resetu czasem nic nie da się zrobić

Ten reset to tylko bonus. Sam kit Diany przez dłuższy czas był niesamowicie wydajny i bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba na początku, ona już jednego nerfa dostała i samo R nie wystarczyło. Poza tym ta postać jak już wskoczy w kogoś to już tak łatwo nie ucieknie. Ludzie używają ton cc na niej i nawet jak doskoczę do kogoś to dostane slowa, stuna, feara i bez drugiego skoku nie ma po co gonić. A jak nie daj boże wyskoczy ktoś jeszcze to jest praktycznie dead. Więc jak dla mnie ta postać była w miarę ok i dawanie jej nerfa takiego ogromnego jest niepoważne.
Popatrzeć co teraz wyczynia Akali i Katarina - to jest żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2012 o 13:25, Laston napisał:

Popatrzeć co teraz wyczynia Akali i Katarina - to jest żart.


Nie no Akali to raczej nic nie wyczynia:p Ale co do Katariny to się zgadzam, że to totalnie niezbalansowana postać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Esport is srs bsns. Nie ma śmiechów, chociaż pewnie jakby we trójke razem nie bylo to by nic nie zrobili :P
Koreańce patrzą się, bo nie wiedzą o co chodzi, pewnie myśleli że to ustawione było :D
W każdym razie Snoopeh z zaskoczenia uderzył jak ciota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł, żeby kupić jakieś skiny z przeceny okazał się fajny, ale skończyłem z Infernal Alistarem i Blackthorn Morganą. I teraz pytanie mam, jakie ostatnio wychodziły skiny(za góra 975 rp), które poziomem złożoności nie ustępuję temu dla Morgany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować