Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2012 o 16:30, Nephren-Ka napisał:

Pomysł, żeby kupić jakieś skiny z przeceny okazał się fajny, ale skończyłem z Infernal
Alistarem i Blackthorn Morganą. I teraz pytanie mam, jakie ostatnio wychodziły skiny(za
góra 975 rp), które poziomem złożoności nie ustępuję temu dla Morgany?


Hmmm... Blackthorn Morgana jest jednym z najlepszych skinów za 975RP.
Porównywalne jakością jeśli chodzi o to ile aspektów zmieniają są moim zdaniem:
Arcade Sona
Bad Santa Veigar
Fisherman Fizz
Frost Queen Janna
Surprise Party Fiddlesticks (i chyba jego świąteczny skin też ale nie pamiętam które animacje zmieniał)
Tyrant Swain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogę wiedzieć, tak samo dlaczego ludzie dalej banują Dianę. Prawie za każdym razem gdy widzę Akali sieje postrach. Stoi z tyłu i czeka aż ktoś będzie miał mało hp a potem wpada i morduje. Nikt jej nie ucieknie bo ma perma doskok i chory dmg ze swoich skilli, które nie wymagają żadnego skillshota. Ma też możliwość uciekczki, niewidzalność + slow. Według mnie Dianą trzeba się bardziej namęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 16:30, Nephren-Ka napisał:

Pomysł, żeby kupić jakieś skiny z przeceny okazał się fajny, ale skończyłem z Infernal
Alistarem i Blackthorn Morganą. I teraz pytanie mam, jakie ostatnio wychodziły skiny(za
góra 975 rp), które poziomem złożoności nie ustępuję temu dla Morgany?


Foxfire ahri, arcade sona. glacial malph, scorched earth xerath z tego co na szybko z głowy pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 16:30, Nephren-Ka napisał:

Pomysł, żeby kupić jakieś skiny z przeceny okazał się fajny, ale skończyłem z Infernal
Alistarem i Blackthorn Morganą. I teraz pytanie mam, jakie ostatnio wychodziły skiny(za
góra 975 rp), które poziomem złożoności nie ustępuję temu dla Morgany?


Może podaj jakimi championami grasz. Większość ostatnich skinów prezentuje wysoki poziom. Dla przykładu Full Metal Jayce i Soul Reaver Draven. Może jeszcze Astronautilus i Pool Party Ziggs (na tego pierwszego poluję w przecenie, bo skin jest boski, z nowymi animacjami itd itp). Glacial malp jest świetny, ale był na przecenie w zeszłym tygodniu :/

https://www.youtube.com/watch?v=XwaDL0RgQN8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 16:46, Laston napisał:

Skąd mogę wiedzieć, tak samo dlaczego ludzie dalej banują Dianę. Prawie za każdym razem
gdy widzę Akali sieje postrach. Stoi z tyłu i czeka aż ktoś będzie miał mało hp a potem
wpada i morduje. Nikt jej nie ucieknie bo ma perma doskok i chory dmg ze swoich skilli,
które nie wymagają żadnego skillshota. Ma też możliwość uciekczki, niewidzalność + slow.
Według mnie Dianą trzeba się bardziej namęczyć.


A ja mam bardzo prostą kontrę na Akali. Kosztuje 125g i nazywa się vision ward. Zawsze kiedy gram przeciwko niej, niezależnie od lane''a, trzymam sobie 1-2 w ekwipunku. I nagle jako jungler można ją gankować do woli bo nie ma poza tym dobrych mechanizmów ucieczki, można z nią też spokojnie wygrywać trade''y a w teamfightach nukować jakby nigdy nic bo tankowata to ona nie jest. Zwłaszcza że ostatnio ciężko o takich ogarniętych graczy Akali którzy startują z dwoma pasywami bez dodatkowych itemów a bez wbudowanego spellvampa jej lane jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 16:44, ziptofaf napisał:

Hmmm... Blackthorn Morgana jest jednym z najlepszych skinów za 975RP.
Porównywalne jakością jeśli chodzi o to ile aspektów zmieniają są moim zdaniem:
/ciach/


Cóż, będzie trzeba sobie zagrać w marynarza miedzy Soną a Janną, względnie w końcu kupić Swaina i nauczyć się choć trochę nim grać.xD
Dzięki wielkie, ułatwiłeś mi poszukiwania i oszczędziłeś sporo czasu.:)

@Budo - Glacial Malph to był mój priorytetowy zakup za nowe referale i już jakiś czas temu go sobie sprawiłem. Jayce podoba mi się bez skina nawet.:P Ale Ziggs ląduje na liście życzeń, dzięki.

@Nightdew - same, również dzięki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 16:57, Nephren-Ka napisał:

@Budo - Glacial Malph to był mój priorytetowy zakup za nowe referale i już jakiś
czas temu go sobie sprawiłem. Jayce podoba mi się bez skina nawet.:P Ale Ziggs ląduje
na liście życzeń, dzięki.


Ziggs jest teraz świąteczny ciekawy, rzuca śnieżkami i bałwanami itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 18:31, Laston napisał:

Gdyby tylko ona jedna była w drużynie przeciwnej, to wtedy to by było takie proste :D


Pograj Akali to zobaczysz, że jest proste ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 20:32, zerohunter napisał:

wtf



Akinator już jest tresowany od dawna :P

Idź do cleverbota i napisz mu huehuehue, albo who es #1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 21:44, necron1501 napisał:

Froggen na +40 na normalach? Coś kiepsko.


Może grał ze znajomymi, którzy mają mniej na plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 22:05, sirufok napisał:

> Froggen na +40 na normalach? Coś kiepsko.

40+ to może być np. 200... Albo miliard.


Tia, tyle że ja nie mam miliard na plusie tylko +/-40, więc raczej nie sparuje mnie z milard winów. A i tak chopaczyna trollował ostro bo kiepściutko mu szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 21:44, necron1501 napisał:

Froggen na +40 na normalach? Coś kiepsko.

Matchmaking na normalach jest skopany do szczytu możliwości. Froggen trafił Ci się, bo miałeś szczęście, a nie dlatego, że ma +40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 21:44, necron1501 napisał:

Froggen na +40 na normalach? Coś kiepsko.


AP Varus? Nie gram ledwo 2 tygodnie, a tu już jakieś nowe trendy, czy po prostu trolling? :D
O i nawet ADC Karma jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 22:41, necron1501 napisał:

Tia, tyle że ja nie mam miliard na plusie tylko +/-40, więc raczej nie sparuje mnie z
milard winów. A i tak chopaczyna trollował ostro bo kiepściutko mu szło.


Czyli uważasz, że matchmaking działa super precyzyjnie i Froggen musi mieć ratio na normalach podobne do twojego?
Zresztą, to tylko normale. A raczej więcej niż rankedów to on ich nie grywał, żeby mieć wysokie ratio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować