Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2013 o 22:28, Dartitwo napisał:

Nie rozumiem za bardzo opisu ulti Eza, mianowicie

deals 12/12/12% less damage for each unit it hits (minimum 30/30/30%).


Każdy kolejny cel otrzymuje 12% mniej obrażeń, ale minimalnie otrzyma 30% obrażeń. Czyli nie jest tak, że przejdzie przez 10 creepów i zada 0 dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji duzo takich zmian zwykle przechodzi do oficjalnej wersji? Glownie martwie sie w zasadzie o to ulti Eza ktorym zreszta gram duzo, te 12% akurat moze dosyc zabolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej sie liczy 30%/30%/30% (bo tak było wcześniej), jak to, ze teraz dmg sie zmniejsza o 12% per target hit, a nie 8% jak wcześniej, czyli Twój dmg na ultcie sie zmniejsza o 4%*n bardziej niz wczesniej, gdzie n to liczba trafionych celow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 22:44, Dartitwo napisał:

Przy okazji duzo takich zmian zwykle przechodzi do oficjalnej wersji?

Spora większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aplikacja, która pozwala na bycie niewidocznym dla innych w kliencie:
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3028872
Teraz wszyscy pro z forum już nie będą gnębieni falami invów.

Czytałem też, że dla tych co dodżują w rankedach będą niewidzialne "nagrody" od Riotu w tierach. Ciekawe jak to będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 23:11, sirufok napisał:

Czytałem też, że dla tych co dodżują w rankedach będą niewidzialne "nagrody" od Riotu
w tierach. Ciekawe jak to będzie działać.

To może być związane z bo3 i bo5 przy awansach. Jak uniknie się jednego z tych spotkań - trzeba ponownie "zasłużyć" na możliwość ponownego spróbowania i cały set jest resetowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 23:23, windows00 napisał:

> Czytałem też, że dla tych co dodżują w rankedach będą niewidzialne "nagrody" od
Riotu
> w tierach. Ciekawe jak to będzie działać.
To może być związane z bo3 i bo5 przy awansach. Jak uniknie się jednego z tych spotkań
- trzeba ponownie "zasłużyć" na możliwość ponownego spróbowania i cały set jest resetowany.


Otóż to, dokładnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 10:14, luzac napisał:

Dywersyfikacja.
Hostoryjka: na rynku firma A sprzedaje produkt Alfa, a firma B - produkt Beta i mają (dla uproszczenia) 50% udziałów na rynku. Firma A postanawia wprowadzić nowy produkt, Varalfa, w segmencie, w którym konkurują Alfa i Beta. Wydaje się to nierozsądne, ponieważ może osłabić to udział Alfy w rynku. Powiedzmy, że Varalfa uzyskało 25% udziału w rynku (i zabrało po równo Alfa i Beta) - w ogólnym rozrachunku firma A ma teraz 62,5% udziałów w rynku, a firma B - już tylko 37,5%.

TL;DR
Kto miał oglądać kwalifikacje, ten będzie. Kto nie miał planów - może spędzić weekend w LOLu (a jak ktoś przejdzie z jednej grupy do drugiej - Riot dalej zarabia). Kto myślał o spędzeniu weekendu inaczej - może zmienić plany na korzyść Riotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huehuehue.
Po przegranym normalu (kolejnym z rzędu), sprawdziłem sobię jak tam mój team wyglądał w porównaniu do teamu przeciwnika. Moi szanowni sojusznicy, na 10 ostatnich rozegranych meczy mieli średnio po 7 przegranych. Z kolei każdy z moich przeciwników, miał ... średnio 7 ostatnich meczy wygranych.

Rajot plox fix matchmaking suxx.
<QQ na forum odhaczone>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:02, Outlander-pro napisał:

Huehuehue.
Po przegranym normalu (kolejnym z rzędu), sprawdziłem sobię jak tam mój team wyglądał
w porównaniu do teamu przeciwnika. Moi szanowni sojusznicy, na 10 ostatnich rozegranych
meczy mieli średnio po 7 przegranych. Z kolei każdy z moich przeciwników, miał ... średnio
7 ostatnich meczy wygranych.


Czyli byłeś gorszy od nich bo masz same przegrane, a sojusznicy przynajmniej 30% wygranych. Tak więc oni przegrali przez ciebie, a nie ty przez nich. noob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:02, Outlander-pro napisał:

Huehuehue.
Po przegranym normalu (kolejnym z rzędu), sprawdziłem sobię jak tam mój team wyglądał
w porównaniu do teamu przeciwnika. Moi szanowni sojusznicy, na 10 ostatnich rozegranych
meczy mieli średnio po 7 przegranych. Z kolei każdy z moich przeciwników, miał ... średnio
7 ostatnich meczy wygranych.

Rajot plox fix matchmaking suxx.
<QQ na forum odhaczone>



Ja mam obecnie w match history 10 winow w rankedach, wszystkie z b.dobrymi statami (większość typu 14-4-12), i jedenasty win z rzędu na rankedzie już się ukrył- czy to oznacza, że jestem pr0?
I mean, srsly. Jeżeli przegrywasz, to trenuj więcej i zaczniesz wygrywać. Ja spadłem z 1350 elo na 1150 elo przegrywając 90% gier żeby potem wygrać 11 z rzędu i wrócić na 1300. I nikomu nie qqowalem, ze w polowie gier ktore przegralem mialem afkra czy feedera- wzialem tylek w troki i odrobilem. Moze warto zrobic to samo a nie sie wyplakiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2013 o 19:11, sirufok napisał:

Czyli byłeś gorszy od nich bo masz same przegrane, a sojusznicy przynajmniej 30% wygranych.
Tak więc oni przegrali przez ciebie, a nie ty przez nich. noob.


Jak rozumiem masz problemy z czytaniem? Przez takich nubów jak ty ludzie spadają w dół. Wracaj do 400 elo i się nie pokazuj więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 19:26, Thrandir napisał:

Ja mam obecnie w match history 10 winow w rankedach, wszystkie z b.dobrymi statami (większość
typu 14-4-12), i jedenasty win z rzędu na rankedzie już się ukrył- czy to oznacza, że
jestem pr0?

Myślę, że to całkiem niezły wskaźnik bycia niezłym.

Dnia 22.01.2013 o 19:26, Thrandir napisał:

I mean, srsly. Jeżeli przegrywasz, to trenuj więcej i zaczniesz wygrywać.

Ha, gdyby było tak, że ja chcę ZACZĄĆ wygrywać :) Nie, źle się zrozumieliśmy. Po samych pasmach zwycięstw i drobnych porażek, od zmiany matchakingu zacząłem PRZEGRYWAĆ. Raczej nie jestem do tego przyzwyczajony. Ba! Przytoczone przeze mnie info o statystykach wydają się potwierdzać ułomność nowego mm. Dziwnie utrzymywać stabilne 30 gier na plusie w normalach przez ostatnie 4 miesiące, by nagle w tydzień po zmianach spaść na 13+. Uważam to za nielogiczne, że mimo iż robię w takich partiach zwykle KDR (nie licząc już asysty) 2:1 nadal przegrywam przez ludzi, którzy grają tak, jakby robili to pierwszy raz.

>Moze warto zrobic to samo a nie sie wyplakiwac?
Lubię płakać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 19:27, Outlander-pro napisał:

Jak rozumiem masz problemy z czytaniem? Przez takich nubów jak ty ludzie spadają w dół.
Wracaj do 400 elo i się nie pokazuj więcej.

A ja głupi myślałem, że powodem spadania innych jest słaba gra, a nie problemy z liczeniem u sojuszników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 19:27, Outlander-pro napisał:

Jak rozumiem masz problemy z czytaniem? Przez takich nubów jak ty ludzie spadają w dół.
Wracaj do 400 elo i się nie pokazuj więcej.


Uuuu, kogoś zabolało.
Wszystko ładnie przedstawiłem w dwóch zdaniach. Najwyraźniej to ty masz problemy z wyrażaniem swoich myśli.

W ogóle co to za przedstawianie ludzi grających z tobą na podstawie ostatnich 10 meczy? Większość ma ich zapewne setki lub tysiące rozegranych, a ty wielce obrażony na Riot, bo twoi ostatnio przegrywali, a przeciwnicy wygrywali. Srsly?
Skoro Riot dał ci takich kompanów to najwyraźniej wie, że na takich zasługujesz. Pogódź się z tym miszczu.
___
Wow. Forumowy pro z win ratio na poziomie 30. No to rzeczywiście, nie powinniśmy podważać twoich lamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować