Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Weźcie wyluzujcie, zanim wpadnie jakiś mod i porozdaje nagrody... ludzie to tylko gra. Ja nieraz miałem streaki po 10 przegranych, albo 10 wygranych i co z tego, to nic nie mówi o mojej grze jako takiej O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest to, że ten kto najeżdża na ludzi, oskarża o to tych, co się bronią! Nie mam więcej pytań, muszę jednak poćwiczyć jedną rzecz: by nie dawać się tak prowokować trollom takim jak ty ^^ Tak, to mi słabo wychodzi.

/ignore na twoje posty

@Adjatha
Nie bardzo mnie obchodzi Twoje współczucie Adamie, jeśli mam być szczery. Będę zwracał uwagę na kiepski matchmaking i idiotów w teamie tyle, ile będę chciał. I oni są wszędzie, czy to 1300 elo, czy to 2000 elo. Dlatego od noobów nigdy się nie uwolnisz. I nie wiem kto się wkurza, ale na pewno nie ja. I nie wiem co jest złego w ocenianiu match history - jak widzę, że typ ostatnie 5 meczy vayne przegrał i robił w nich staty typu 2/8, to wolę, żeby nie grał adc, ba, najlepiej by w ogóle nie grał.
Stężenie hejtu w temacie mnie męczy, daruję sobie dalsze odpisywanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 22:08, Budo napisał:


Weźcie wyluzujcie, zanim wpadnie jakiś mod i porozdaje nagrody... ludzie to tylko gra.
Ja nieraz miałem streaki po 10 przegranych, albo 10 wygranych i co z tego, to nic nie
mówi o mojej grze jako takiej O_O


A co cię obchodzi czy ktoś inny dostanie nagrody? lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 22:13, Ecko09 napisał:

>
> Weźcie wyluzujcie, zanim wpadnie jakiś mod i porozdaje nagrody... ludzie to tylko
gra.
> Ja nieraz miałem streaki po 10 przegranych, albo 10 wygranych i co z tego, to nic
nie
> mówi o mojej grze jako takiej O_O

A co cię obchodzi czy ktoś inny dostanie nagrody? lol xD


Bo on nie lubi jak ktoś dostaje nagrody a on nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 22:12, Outlander-pro napisał:

Nie bardzo mnie obchodzi Twoje współczucie Adamie, jeśli mam być szczery.


Jeśli mam być szczery, to jestem zdziwiony, bo jesteś jedną z osob które z forum kojarzę, a które nadal się wypowiadają, i wydaje mi się, że Twoje posty trzymały poziom... A tu najzwyczajniej jęczysz.
Ale ok, mogłem pomysleć wcześniej i nic nie pisać, skoro sytuacja się powtarza x razy. Jeszcze jakbyś tytuły nabijaj czy coś, mógłbym spróbować zrozumieć.:P

A teraz z zupełnie innej beczki: IEM Katowice w jednym .jpg: http://www.esfiworld.com/iem-katowice-league-of-legends-infographic/
106 giant''s belt w 19 meczach. To nawet League of Cleavers nie miało takiego rozmachu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 22:29, Adjatha napisał:

Jeśli mam być szczery, to jestem zdziwiony, bo jesteś jedną z osob które z forum kojarzę,
a które nadal się wypowiadają, i wydaje mi się, że Twoje posty trzymały poziom... A tu
najzwyczajniej jęczysz.

Dobrze, jak następnym razem Ciebie obskoczą trollę i się wdasz w prowokację, to ja będę Ci współczuł i mówił: "oj, przecież Twoje posty trzymały poziom, najwyraźniej mi się wydawało".

Dnia 22.01.2013 o 22:29, Adjatha napisał:

A teraz z zupełnie innej beczki: IEM Katowice w jednym .jpg: http://www.esfiworld.com/iem-katowice-league-of-legends-infographic/
106 giant''s belt w 19 meczach. To nawet League of Cleavers nie miało takiego rozmachu.
:D

Aż dziwne trochę, że nagle belt zyskał taką popularność. Ciekawe jaki nerf pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 22:38, Outlander-pro napisał:

Dobrze, jak następnym razem Ciebie obskoczą trollę i się wdasz w prowokację, to ja będę
Ci współczuł i mówił: "oj, przecież Twoje posty trzymały poziom, najwyraźniej mi się
wydawało".

Po pierwsze, nie obskoczą, bo się tu właściwie nie wypowiadam, po drugie imo jesteś sam sobie trochę winny. Ale to chyba nie miejsce na tego typu dyskusje, skoro temat jest o lolu, więc kończę.

Dnia 22.01.2013 o 22:38, Outlander-pro napisał:

Aż dziwne trochę, że nagle belt zyskał taką popularność. Ciekawe jaki nerf pójdzie...

Nie tak nagle, skoro i tak większość carry ma takie wartości pene, że robi true dmg na każdego... Dzisiaj w jakimś meczu GBG Edward miał support build w postaci Doran''s Shield + Warmog.
A nerf na PBE chyba jakiś był, jeśli dobrze pamiętam to +hp trochę spadnie, ale nie przypominam sobie, żeby była to jakaś ogromna wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 22:38, Outlander-pro napisał:

Aż dziwne trochę, że nagle belt zyskał taką popularność. Ciekawe jaki nerf pójdzie...


HP z +400 na +380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 21:41, Traitor napisał:

Aj szkoda, do Katowic było mi za daleko :(

Wygląda na to, że luzac jest w błędzie - http://www.esl.eu/pl/lol/east/news/212525. Poza tym widziałem dzisiaj na Facebooku że Deman napisał, że już jest w Warszawie i się szykuje na turniej. A z komentarzy pod linkiem wynika, że impreza odbędzie się w Multikinie w Złotych Tarasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 00:15, hammerfall87 napisał:

> Potrzebuje elo boostera na eaście, płacę jak za prezydenta.

do ilu chcesz ? I ile ?


O marne 100 do 1450, tak jak bylem zanim mnie strącili. I tak stwierdzam ze bez jakiegokolwiek sensownego duo za ch sie stąd nie wydostane :< Nawet lolking ostatnio zaczyna łgać jak pies. To że dzisiaj przegrałem grę z malpem i amu w moim teamie bo nie umieli zainicjowac juz zbyt mnie zniszczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 01:21, sinir napisał:

> > Potrzebuje elo boostera na eaście, płacę jak za prezydenta.
>
> do ilu chcesz ? I ile ?

O marne 100 do 1450, tak jak bylem zanim mnie strącili. I tak stwierdzam ze bez jakiegokolwiek
sensownego duo za ch sie stąd nie wydostane :< Nawet lolking ostatnio zaczyna łgać
jak pies. To że dzisiaj przegrałem grę z malpem i amu w moim teamie bo nie umieli zainicjowac
juz zbyt mnie zniszczylo.


60 zl i lecimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 01:39, hammerfall87 napisał:

60 zl i lecimy


Za 60 to ja sobie mogę kupić kilo melisy i lolkingować ludzi przez 3 tygodnie przepuszczając tylko hajtów, wyszłoby na to samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 01:44, sinir napisał:

> 60 zl i lecimy

Za 60 to ja sobie mogę kupić kilo melisy i lolkingować ludzi przez 3 tygodnie przepuszczając
tylko hajtów, wyszłoby na to samo. :)


a za ile byś chciał tak szczerze?

http://allegro.pl/league-of-legends-wychodzenie-z-elo-hell-elo-boost-i2946764392.html

tu masz bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli mam byc szczery to kolesie z 2k elo biora 10 zl za gre a w usa za 100 elo 100 dolców dajesz.Taniej to po kolegach wyjdzie :P

moge to zrobić za 50 zl ale niżej nieda rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować