Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2010 o 23:10, TusTus napisał:

> To też jestem pod wrażeniem. Nie trafia do mnie, jedyne do czego się nadaje to wspomoc,

> mordowanie minionów, leczenie.

Uwierz, to mi daje wieksza satysfakcje niz zbieranie killi :)


No to jestem pod wrażeniem twojego poczucia gry zespołowej, choć moim zdaniem sprawdza się to tylko w zespołach zgranych lub prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:31, WeedSmoker napisał:

i Co? patch już jest, waldek też ? a gdzie nowe postacie ?

Też mnie to zastanawia, nie dość, że przez kilka h nie można było pograć, to jeszcze nowych champów nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 09:21, necron1501 napisał:

> > To też jestem pod wrażeniem. Nie trafia do mnie, jedyne do czego się nadaje
to wspomoc,
>
> > mordowanie minionów, leczenie.
>
> Uwierz, to mi daje wieksza satysfakcje niz zbieranie killi :)

No to jestem pod wrażeniem twojego poczucia gry zespołowej, choć moim zdaniem sprawdza
się to tylko w zespołach zgranych lub prywatnych.

ja też na początku chciałem stać z boku i leczyć drużynę/spowalniać wrogów i ratować innych ale jak potem zacząłem dostawać "świetne" drużyny, to uznałem że już lepiej grać jakimś dpsem na pałę i samemu próbować wygrać.

Ale ostatnio coraz częściej mam dobre teamy na normal game, i nie wiem czemu.
Normalnie się komunikują, nie lecą wyzwiska za byle co, kupują wardy, dobrze grają, pomagają jak trzeba.. 0o a może trafiłem do nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami też tak mam, a to zależy od wskaźnika wygranych. Ale po dzisiejszym meczu zwątpiłem. Gram Zileanem. Zbiłem hp jakiemuś chapkowi wroga do 100, spowolniłem, ale sam miałem stuna. Wokół mnie miniony wroga i moje, oraz dwóch bohaterów ode mnie. A ci co? Zamiast dobić bohatera, biją miniony... W tym momencie stwierdziłem szkoda grać, wyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 12:51, necron1501 napisał:

Czasami też tak mam, a to zależy od wskaźnika wygranych. Ale po dzisiejszym meczu zwątpiłem.
Gram Zileanem. Zbiłem hp jakiemuś chapkowi wroga do 100, spowolniłem, ale sam miałem
stuna. Wokół mnie miniony wroga i moje, oraz dwóch bohaterów ode mnie. A ci co? Zamiast
dobić bohatera, biją miniony... W tym momencie stwierdziłem szkoda grać, wyszedłem.

Takich to jeszcze nigdy nie widzialem, ale za to juz tych co gonia przy pomocy klikniecia prawym i czekania az samo zabije przez co gdy tylko wrog wejdzie w krzaki juz go nie zlapie bo spedzi 2 sekundy stojac i zastanawiajac sie czy klikac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z supportami jest tak samo w każdej grze - w dobrej grupie jest to świetna zabawa i czujesz, że masz na drużyne wpływ jeszcze większy, niż najlepszy dps. Ratujesz życia, bufujesz dps, to dzięki tobie inni w ogóle mają dodatnie wyniki killi - i to wiedzą.

Ale potem trafią ci się barany, co będą wrzeszczeć o hile mimo, że uciekają *od* ciebie, ginąć i zabijać twoja postać, jeśli spróbujesz im pomóc w samobójczym rajdzie, a i ty sam będziesz wyglądął i czuł się jak piąte koło u wozu, bo nikt nie będzie potrafił wykorzystać potencjału supporta... plus i support dupa, gdy feederów kupa, i hile nic nie dadzą, jak wróg nakarmiony i ubija twoją drużynę niezależnie od tego, ile starasz się zaleczyć. Plus oczywiście, dadzą ci do zrozumienia, że jesteś najgorszym graczem jakiego widzieli i tylko przez ciebie przegrali, bo nie robiłeś DiPieS!

Identycznie jest z tankami. W dobrej grupie nawet jak giniesz pierwszy i masz ujemny wynik, to chociaż drużyna korzysta z tego. W złej? Wychodzisz na największego feedera, bo masz najgorsze K/D - co jest akurat normalne - ale nikt inny nie potrafi pójść za tobą do walki i wykorzystać twoje tankowe skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:30, KaPe napisał:

Z supportami jest tak samo w każdej grze - w dobrej grupie jest to świetna zabawa i czujesz,
że masz na drużyne wpływ jeszcze większy, niż najlepszy dps. Ratujesz życia, bufujesz
dps, to dzięki tobie inni w ogóle mają dodatnie wyniki killi - i to wiedzą.

Ale potem trafią ci się barany, co będą wrzeszczeć o hile mimo, że uciekają *od* ciebie,
ginąć i zabijać twoja postać, jeśli spróbujesz im pomóc w samobójczym rajdzie, a i ty
sam będziesz wyglądął i czuł się jak piąte koło u wozu, bo nikt nie będzie potrafił wykorzystać
potencjału supporta... plus i support dupa, gdy feederów kupa, i hile nic nie dadzą,
jak wróg nakarmiony i ubija twoją drużynę niezależnie od tego, ile starasz się zaleczyć.
Plus oczywiście, dadzą ci do zrozumienia, że jesteś najgorszym graczem jakiego widzieli
i tylko przez ciebie przegrali, bo nie robiłeś DiPieS!



Równiez sie pod tym podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 14:15, Ecko09 napisał:

lol jaka głupota, znowu dali, że w practice trzeba mieć 4 graczy...

Dobrze ;p nie będziesz mógł sobie punktów nabijać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vladimir na serwerze EU rzuca gównem/kawą/czekoladą/brązowym czymś.
Ale zapomnieli ocenzurować jego śmierci, i zostawia po sobie kałużę KRWISTOCZERWONEJ KRWI muahahahaha....
...W tej chwili ściągam "fixa" na brakujące efekty i krew bo...mnie krew zalała jak zobaczyłem co z nim zrobili. Nie będę patrzył jak ktoś obrzuca mnie gównem za każdym razem jak atakuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Eeee, że co? To wy macie cenzurę? :D Chyba dobrze zrobiłem wybierając US...
Przy okazji - da ktoś dobry przykład buildu na Cho''gatha? Bo te co na razie znalazłem w internecie to jakiś nonsens typu "armor ci niepotrzebny, magic resist ci niepotrzebny, tylko wbij 7k hp" :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 15:07, mlynar911 napisał:

>


Źle, nie będę mógł się oswoić z kupionymi postaciami przed ruszeniem na głęboką wodę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na leaguecraft szukałeś czy mobafire? A może coś innego?
Mobafire:
http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/cho-gath-tank-2695
Jak tak narzekasz na brak armora i magic resista. W zamian na to ponarzekasz na brak AP ;)

@rtyrtyrty
Gdzie szukasz plików? Na jakiś stronach, które oferują pomocną dłoń EU'sowcom czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 15:26, rtyrtyrty napisał:

Vladimir na serwerze EU rzuca gównem/kawą/czekoladą/brązowym czymś.
Ale zapomnieli ocenzurować jego śmierci, i zostawia po sobie kałużę KRWISTOCZERWONEJ
KRWI muahahahaha....
...W tej chwili ściągam "fixa" na brakujące efekty i krew bo...mnie krew zalała jak zobaczyłem
co z nim zrobili. Nie będę patrzył jak ktoś obrzuca mnie gównem za każdym razem jak atakuje.
:P


hahahahah, zgadzam się , porażka to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 15:52, ziptofaf napisał:

/.../
Eeee, że co? To wy macie cenzurę? :D Chyba dobrze zrobiłem wybierając US...
Przy okazji - da ktoś dobry przykład buildu na Cho''gatha? Bo te co na razie znalazłem
w internecie to jakiś nonsens typu "armor ci niepotrzebny, magic resist ci niepotrzebny,
tylko wbij 7k hp" :F


EU jest lepsze, bo... mieszkamy w europie. Krew mozna przywrocic poprzez sciagniecie alternatywnego klienta, natomiast pingow nie naprawisz. A co do chogatha to lepiej kup shena badz rammusa - lepsze tanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 15:52, ziptofaf napisał:

/.../
Eeee, że co? To wy macie cenzurę? :D Chyba dobrze zrobiłem wybierając US...
Przy okazji - da ktoś dobry przykład buildu na Cho''gatha? Bo te co na razie znalazłem
w internecie to jakiś nonsens typu "armor ci niepotrzebny, magic resist ci niepotrzebny,
tylko wbij 7k hp" :F

Tak, nie mamy w grze w OGÓLE krwi, wycięty jest wizualny efekt Hate Spike Evelynn, dźwięk tasaka Mundo, oraz wycie Warwicka gdy rzuca Hunters Call. No i Vladimir który rzuca gównem czy czym tam, nie jest to krew w każdym razie. Tak naprawdę to SPORO jest usunięte.
Dodam że po sprawdzeniu moda okazuje się że krew nie tylko występuje przy zabiciu miniona ale także przy każdym uderzeniu go, oraz trafieniu zaklęciami. No i Vladimir nie rzuca już gównem :D
@Niewiernus na forum eu.leagueoflegends.com jest temat bodajże The "Blood and Gore" Fix thread.
Tam jest opisane co i jak, z linkami itp.


Jedyne co mnie denerwuje to to że Riot praktycznie ignoruje nasze narzekania na cenzurę , dalej wszystko jest ocenzurowane ale jak przyjdzie co do czego, to screeny z nowym champem/skinem kopią nas w twarz bo są z wersji US, i ZAWSZE wszystkie ciekawe efekty są na nich pokazane. I wygląda to tak jak by nawet nie sprawdzali jak to wszystko wygląda na EU, tylko po prostu "wytniemy to to i to" i już.

http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=16005 < Link do tematu dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować