Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2010 o 15:52, ziptofaf napisał:

Przy okazji - da ktoś dobry przykład buildu na Cho''gatha? Bo te co na razie znalazłem
w internecie to jakiś nonsens typu "armor ci niepotrzebny, magic resist ci niepotrzebny,
tylko wbij 7k hp" :F

To nie jest nonsens. Cho ze względu na ulti robi się na hp tanka, do tego jak się ma ponad 5k hp kupuje się atmę. Użyteczny jest też guardian angel. Skille Feast>Rupture>Vorpal>Scream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna już mnie denerwować ta cholerna Annie.
Nie da się grać bo ledwo wyjdziesz już zostajesz zgwałcony przez arcytrudne do wykonania legendarne wciśnięcie R>W>Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 22:13, Niewiernus napisał:

... lecz nie jest tak pięknie...


Failowato, jesli taki zwort jest. Nie ukrywam ze nawet tygodniowy event na wszystkie chary bylby z pewnoscia mile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:22, WeedSmoker napisał:

Dalej stary zestaw champów ? ja sie pytam co to Kur* jesty?


Dobre pytanie. Pewnie dopiero na Double IP weekend zmienią...Swoją drogą, jakby to połączyć z podwojeniem IP (tym ze store) i first win of the day, to się zastanawiam, czy dałoby to Hekto IP. Albo chociaż Quadro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 22:28, Buchomodozor napisał:

Failowato, jesli taki zwort jest. Nie ukrywam ze nawet tygodniowy event na wszystkie
chary bylby z pewnoscia mile widziany

Ciekawe przez kogo. Mi wystarczy jak na tydzień jest dostępny np. Karthus i z co drugiego lobby mnie wyrzuca, bo jeden drugiemu tego Karthusa podpierdzielił i on musi wyjść. Jakby byli dostępni wszyscy za 6,3k to w ogóle bym sobie nie zagrał chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:26, ziptofaf napisał:

> Dalej stary zestaw champów ? ja sie pytam co to Kur* jesty?

Dobre pytanie. Pewnie dopiero na Double IP weekend zmienią...Swoją drogą, jakby to połączyć
z podwojeniem IP (tym ze store) i first win of the day, to się zastanawiam, czy dałoby
to Hekto IP. Albo chociaż Quadro xD


Double IP weekend i boost ze store daje x4. A first win of the day nie mnozy przychodu ip, a dodaje +150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O świetnie. Jest co przetestować : D

@necron1501
Ja zakupiłem Akali i nie żałuję nic a nic. Łatwa do ogarnięcia a jak już dobry masz taki movement(no wiesz jak się poruszać postaciami, doświadczenie) to tym charem wiele zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:35, Bambadil napisał:

Widzę, że zmienili bohaterów free to play...a już zacząłem ogarniać Blitzcranka ^^


No kurde wreszcie! Zobaczymy co ten Alistar potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 23:06, Ecko09 napisał:

No kurde wreszcie! Zobaczymy co ten Alistar potrafi.

Z Alistarem to ''nie wiadomo co to jest'' - na dzisiejsze czasy rzadkością jest posiadanie ów champa w teamie, gdyż... jest słaby? Mamy dużo innych, przydanych ''hirosów'' do walki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie cieszy, że zmienili, ponieważ zacząłem grać Corkim i zauważyłem w nim potencjał, zdobywając w pierwszy meczu 11:7:10 bodajże. Także chciałem potrenować trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:35, Bambadil napisał:

Widzę, że zmienili bohaterów free to play...a już zacząłem ogarniać Blitzcranka ^^


Blitz jest niesamowity jako osoba zespołowa, chwytasz, przeciągasz, twój team morduje. Sam tak nim gram, asyst od cholery a meczyki wygrane :P

@Infes

Dzięki wielkie, już wiem kogo kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie sobie w practice games i poszukajcie gier o nazwie ALL MID, ALL RANDOM, cos w tym stylu. Kupa zabawy. :) Gralem taki jeden meczyk i zasady byly takie, ze nie wolno wracac do bazy, recallowac, junglowac, chodzic na inne lane''y. Smiesznie sie zlozylo bo wylosowalo obu druzynom same AP teamy oprocz mnie - TFa. Oni szli w DPS, a my w defense i wygralismy to bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Akali wcale tak różowo nie jest. Co prawda w early jest killerem, ale żeby dobrze nią grać w mid/late należy sporo potrenować chumrkę. Oprócz niej to Akali nie ma żadnych praktycznie możliwości ucieczki, a sama jest bardzo ''fragile''. Z grubsza, to na teamfajtach czeka się na inicjację, potem wybiera jakiegoś kruchego przeciwnika, wjeżdża się mu z kosmicznym burst dmg a następnie zakasztania się w pobliżu w chmurkę i czeka na cd skilli. Jeden na jeden natomiast jest zabójcza, nie lubię jej spotykać łażąc po lesie :P.

@wiader
Graliśmy kiedyś z kumplami coś podobnego, tylko na bardziej określonych zasadach, wziętych z jakieś ligi. Mianowicie 3vs3 na summoners rift, tylko mid, dżungla tylko na swojej połowie. Gra była do 5 punktów, za fraga był jeden, za turreta dwa. Świetna frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować