Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2010 o 23:14, Markush napisał:

Jakaś tam różnica jest, nawet czasem można ją odczuć, tylko, ze ja wychodzę z założenia:
Jeśli doszło się do 20 levelu bez run, to jeszcze te kilka leveli bez nich można pograć.
Bo znowu drastycznej różnicy nie ma. Tak więc kupuj wiewióra i raź wszystkich prądem.


Kto niby sądzi, że runy to mała różnica? OMG. Pomyśl sobie - +100 hp na początku, 18 ArP, 8% dodge i +20 MR na 18 lvlu to niby mała różnica? To ja Ci powiem, że to jest różnica 5 killi na mecz - w obydwie strony. Już nawet nie liczę, ile razy runy uratowały mi tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się może pochwalę wynikami z wczorajszego pojedynku. Chciałbym zaznaczyć (co zresztą widać na screenie), że jedna osoba z mojej drużyny już po kilku minutach się rozłączyła, więc przez praktycznie cały mecz graliśmy 4 na 5. No ale jakoś się udało. :) Chociaż łatwo zdecydowanie nie było, bo w pewnym momencie mieliśmy zniszczone wszystkie inhibitory i jedną z wież przy samej bazie. To był zdecydowanie udany mecz. :) Poza tym niektóre nicki moich przeciwników wyglądają nieco, hm, polsko - znacie może ich? :P

A co do run, to ja na pewno po wbiciu na 20 poziom zacznę się w nie jak najszybciej zaopatrywać. Teraz mam coś koło 8000 IP, co niestety oznacza, że jeszcze trochę trzeba będzie zebrać, żeby mieć pełen zestaw. No ale jakoś dam radę. :P

20100726095433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 18:59, WeedSmoker napisał:

Coś im sie nie chce zmienić tych champów :x

A zmiany nie są przypadkiem o 12 we wtorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 22:08, loytar napisał:

> Coś im sie nie chce zmienić tych champów :x
A zmiany nie są przypadkiem o 12 we wtorki?


Też mi się tak wydaje, ale ecko jakoś zamotał ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2010 o 22:26, WeedSmoker napisał:

Też mi się tak wydaje, ale ecko jakoś zamotał ;x

Nie ecko zamotał, tlyko zmiany zawsze są juz w poniedziałek wieczorem.
Z resztą zobacz daty tamtych postów w tym temacie o bohaterach... 19 lipca to poniedziałek. I w dodatku o 10AM, czyli (jeśli to czas Amerykański, jeśli ten bliżej NY) to w okolicach 16 u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po raz 3 analogiczne pytanie xD
Macie jakiś skuteczny build order dla Mordekaisera? Zaglądałem na stronkę LoLa z build orderami, ale znalazłem tylko jeden build i do tego tylko na early.
Po drugie:
Mordekaiser jest postacią trudną do ogarnięcia, jak widzę po mojej grze :P
Mógłbym liczyć na kilka rad dotyczących jego zastosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grasz teraz z osobami, ktore maja niski lvl, dopiero poznaja gre. A ty mimo takowego, masz juz doswiadczenie z US. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak, że Rammus podjeżdżał w krzaki, reszta(3 tankopodobnych) teleportowała się i... ubili pierwszego przechodzącego obok nich chmpa, bodajże Morganę.
Co jak co, ale numer za niedługo powinni usunąć. Dowiedzą się wszyscy o tym i każdy na każdego będzie na siebie polować albo co gorsza - gra będzie polegała na tym, kto dłużej wytrzyma, czekając w któryś krzakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak wprowadzali patch to było info o wyłączaniu serwerów.
Dzisiaj nie było + nie zaliczyło statystyk z ostatniego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować