Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2011 o 18:19, Nightdew napisał:

W sumie komp dobry więc może zabiorę się coś do nagrywania powtórek. Jak się zwał ten
programik? Nie gryzie się z lolem, nie zawiera żadnych wirusów?:P Na jakiej zasadzie
ogólnie działa i w jakiej rozdziałce nagrywa?


Widzisz, teraz ja mógłbym napisać "ŻAL.PL jak niektórzy nie potrafią używać GŁOWY."
http://www.leaguereplays.com/ Program działa w tle, właściwie nic nie zamula kompa. Sam automatycznie zapisuje rozgrywkę i po meczu grze wyświetla, że mu się to udało. Zresztą tam na stronie jest również opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 18:24, SiDi napisał:

Widzisz, teraz ja mógłbym napisać "ŻAL.PL jak niektórzy nie potrafią używać GŁOWY."
http://www.leaguereplays.com/ Program działa w tle, właściwie nic nie zamula kompa. Sam
automatycznie zapisuje rozgrywkę i po meczu grze wyświetla, że mu się to udało. Zresztą
tam na stronie jest również opis.


Użyłbym głowy i otrzymał nazwę programu. Ale nie pytałem o samą nazwę tylko również o inne rzeczy dotyczące tego programu więc wtf? I czy spamowałem kilka postów zanim otrzymałem odpowiedź? Anyway dzięki za stronę.

Co do programu to ofc widok tylko z naszej strony, nie tak jak to miało miejsce w docie czyli możliwość oglądania każdego gracza? W nowym sezonie zamierzają wprowadzić replaye?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 18:19, Nightdew napisał:

ogólnie działa i w jakiej rozdziałce nagrywa?

Ja bym powiedział że nie nagrywa, a rejestruje mecz. Rejestruje ruchy, głównie to wokół Ciebie działo (jeśli będziesz chciał najechać na drugi koniec mapy, to np. zauważysz, że zdrowie championów się nie aktualizuje zbyt często), a potem odtwarza to co zapamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie też to zauważyłem. Miło by było, jakby to jakoś poprawili, bo nie koniecznie interesuje mnie gra tylko danej osoby (na przykład replaye od SiDa, te co widziałem grał Janną, a ta niezbyt mnie interesuje).

Do tego pasek przewijania jak w normalnym odtwarzaczu byłoby miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze sama gre mozesz ogladac (ofc z tej samej druzyny ludzi). chyba aktualizowanie sie hp poprawili wiec jest nawet ok.

ps. jak chcesz latwo przeskakiwac miedzy ludzmi to uzywaj f1 f2 f3 f4 f5 a jesli nie chce ci sie przesuwac widoku to wcisnij Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze chciałbym zapytać bo w sumie nie mogę nigdzie znaleźć. Przy instalacji opcja associate .LFR files with LOL replay mniej więcej do czego potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 22:33, Nightdew napisał:

A jeszcze chciałbym zapytać bo w sumie nie mogę nigdzie znaleźć. Przy instalacji opcja
associate .LFR files with LOL replay mniej więcej do czego potrzebna?


To właśnie rozszerzenie tych plików z replayem. Po prostu jak ściągniesz stąd jakiegoś replaya to możesz go 2x LPM włączyć niż przez program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wczoraj tego lol recordera i pierwsza nagrywana gra od razu przyjemna:) Udyr jungle, którego kupiłem 2 dni temu (w sumie jeden z ostatnich junglerów jakiego mam do ogarnięcia) więc na pewno jeszcze nie do końca wszystko dobrze wygląda (m.in fail z shaco w 23 min:P). Ale ogólnie fajna wygrana, dość długi meczyk (wszystkie barony i smoki raczej mój pomysł:P), pierwszy replay więc daję linka:) http://hotfile.com/dl/119919933/d620cf6/replay_04-06-11_22-46-02.lrf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem tego lolreplay i też od razu fajne mecze nagrało xD

postanowiłem pobawić się karmą no i druga gra nią od dawna i 7/3/21 xD z triple killem ;D

replay pod spodem ^^

http://hotfile.com/dl/119933510/90947e1/karma_triple_kill_i_ogolnie_ladnie.lrf.html

próbowałem filmik z samego killa nagrać, ale coś mi fraps nie chce łykać tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 19:46, necron1501 napisał:

Ostatnio widziałem Alistaira budowanego pod... AD. Jak to bywa w elo hell, został tak
nafeedowany, że potrafił w pojedynkę wykończyć cały zespół...

To wygląda na to, że moje elo hell jest less elo hell`em od twojego. O ile nie dziw spotkać gracza wyznającego inny sposób rozgrywki (bo co w tym dziwnego gra to gra...), to o tyle każdy potrafi mu pokazać, że taka droga jest zła ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 19:46, necron1501 napisał:

Ostatnio widziałem Alistaira budowanego pod... AD. Jak to bywa w elo hell, został tak
nafeedowany, że potrafił w pojedynkę wykończyć cały zespół...

AD alistar jest mocny. (jestem serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 20:37, Yawei napisał:

> Ostatnio widziałem Alistaira budowanego pod... AD. Jak to bywa w elo hell, został
tak
> nafeedowany, że potrafił w pojedynkę wykończyć cały zespół...
AD alistar jest mocny. (jestem serio)


O ile mówisz serio, to masz rację. Heal + ulti + podbicie potrafi namieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować