Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Idzie zrobić dragona udyrem przy pierwszym okrążeniu jungli?

http://www.youtube.com/watch?v=G1d72YzxGWY tak jak tutaj.

Nie mogę znaleźć nigdzie aktualnego guide, ten jest przed nerfem udyra i buffem dragona...

Póki co idę spróbować własną metodą na customie...

Ostatnie 3 jungle ludzie mi spieprzyli, warwick miał mi pomóc, to ukradł buffa niebieskiego, innym razem mundo zbił mi małe miniony obok golema i sobie poszedł. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orianna - nadaje się do czegoś czy nie? Bo już sam nie wiem czy warto ją kupować - zazwyczaj jak ją widzę w grze to gra nią osoba która nie ma żadnego pojęcia o tej grze. Tak na moje oko to ta postać ma niezły lane phase, jako taką użyteczność i kiepski late game... z tym że spotkałem ją może w 10 grach i to trochę za mało by oceniać a gameplay wydaje się fajny.
A jak wy sądzicie? Bo znowu uzbierał mi się nadmiar IP-ków i nie mam na co wydać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ją na pewno kupię. Bo jeśli okaże się taka useless to dostanie buffa ^^ Po drugie świetnie wygląda :D

Jeśli ją posiądziesz, daj znać jak się nią gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 14:51, ziptofaf napisał:

Orianna - nadaje się do czegoś czy nie? /cut/


Zazwyczaj widzę mocno przeciętnych graczy Orianną, ale miałem dzisiaj grę z Orianną i była najmocniejszym pickiem w drużynie (btw: nikt nie lamił). Najlepsze K/D/A ratio, wszędzie jej pełno, w late też. Ogólnie byłem pod wrażeniem.
Wniosek: lubisz takie postaci i ogarniasz je - kupuj z zamkniętymi oczami. Jeśli nie - to lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 14:51, ziptofaf napisał:

Orianna - nadaje się do czegoś czy nie? Bo już sam nie wiem czy warto ją kupować - zazwyczaj
jak ją widzę w grze to gra nią osoba która nie ma żadnego pojęcia o tej grze. Tak na
moje oko to ta postać ma niezły lane phase, jako taką użyteczność i kiepski late game...
z tym że spotkałem ją może w 10 grach i to trochę za mało by oceniać a gameplay wydaje
się fajny.
A jak wy sądzicie? Bo znowu uzbierał mi się nadmiar IP-ków i nie mam na co wydać :D


To taka janna z tym że jej ulti nie leczy. Ładne combo można pociągnąć z tej piłki, ale po 2 takich już nauczyłem się ją kontrować i była raczej free killem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem właśnie replaya i nie mogę go uruchomić. Wyskakuje błąd. Reszta działa... Może to być spowodowane tym, że uruchamiałem ponownie grę i dołączyłem gdzieś w 40 sekundzie?

20110606152724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Podobne odczucia mam, duży damage w early i mid, piłka boli. Tylko trzeba ogarnąć, bo źle użyte ulti może trochę namieszać w teamie, jak ulti Gragasa. No i wkurza jej głos i wygląd, generalnie jej nie lubię i mam nadzieję, że będę widywał mniej niż Twitcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 16:42, Noma napisał:

Nie lubisz Glados z Portala? o.O


A co w tym dziwnego? Nie każdy musi mieć bzika na pkt jakiegoś tam syfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 15:27, Nightdew napisał:

to być spowodowane tym, że uruchamiałem ponownie grę i dołączyłem gdzieś w 40 sekundzie?

Nie może tylko jest tym spowodowane.
Też kiedyś tak miałem, ale bałem się uruchomić replaya w strachu przed rozdziewiczeniem całego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby się mówi, że wrzeszczenie na kogoś go nigdy nie zmotywuje. Gówno prawda. Właśnie wygraliśmy mecz dzięki mojemu spamowaniu oraz bluzganiu po Ashe która feedowała i koniec końców wygraliśmy. Cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie motywuje. Ashe zirytowana i znudzona random kretynizmami byle proplajaza z internetu postanowiła mecz dokończyć i dalej grać tylko w premade.

Naprawdę, chwalić się, że się po innym graczu bluzgało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś na mnie bluzga to automatycznie bardzo atrakcyjnym staje się wkurzanie go jak tylko się da.

Z drugiej strony samemu też mi się zdarza, szczególnie jak widać że nie powinien być w tej grze (bo 9 innych graczy jest na wyraźnie wyższym poziomie), lub też po prostu całą grę siedzi w krzakach AP Shaco po czym jak ktoś wreszcie wejdzie to ginie bo nie ma lvla/itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 18:10, Ostrowiak napisał:

Bo nie motywuje. Ashe zirytowana i znudzona random kretynizmami byle proplajaza z internetu
postanowiła mecz dokończyć i dalej grać tylko w premade.

Naprawdę, chwalić się, że się po innym graczu bluzgało...


Szczerze? Mam nadzieje że będzie grać tylko w premade, bo to co sobą prezentowała to była porażka nawet jak na ELO HELL, samotne rushe na Malp + Ashe, mimo wielokrotnych próśb o uwagę. No to w late zaczęły się krzyki i nagle *jebudu, zaczęła grać ostrożniej pod zmasowanym pingowaniem i krzykiem całej drużyny. Ba! Nawet zabijała tych co się wskazało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 14:51, ziptofaf napisał:

Orianna - nadaje się do czegoś czy nie?

Jesli lubisz gre w stylu Lux to polecam , ogarniesz kuleczke i mozesz own , bardzo tez mozesz pomoc druzynie . Mi sie nia przyjemnie gra . Polecam

20110606192433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle nie ma na tym screenie kryptoreklamy;D
BTW - jak ktoś ma tak samo jak ja -20 coś meczy w tyłek, to możemy razem sobie ratio naprawić;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 19:55, Yawei napisał:

skonczcie narzekac na to elo hell. to smutne.. elo hell nie istnieje, to wasz poziom.

Z tego co mi wiadomo to jest to gra zespołowa i nie wygrywa się jej samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować