Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odpowiedź graczy na akcję Microsoftu

111 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2010 o 21:53, Dr_Freeman napisał:

Trochę boli to zasłanianie się, że przez piractwo nie ma live.
Sorry, ale to my, legalni gracze cierpimy.

Czytać proszę ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trochę boli to zasłanianie się, że przez piractwo nie ma live.
Sorry, ale to my, legalni gracze cierpimy.


zależy, Ci co mają pirackie oprogramowanie konsoli czy gier to pewnie z tego powodu że brak wunduszy na zakup gier ale oprucz tego są tysiące innych powodów, o czym np. jest mowa w teksicie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje z Xbox live w Polsce , a może jej brakiem śledzę już ponad pół roku . Co miesiąc spotykałem się na różnych portalach z wypowiedziami że "zobaczymy w przyszłym miesiącu" , tak właśnie mydlili oczy graczom . W sumie ja nie mam Xboxa ale przymierzam się do kupienia którejś z konsol . A ta akcja jeszcze bardziej namąciła mi w głowie . No nic . Czekam do końca czerwca i w końcu na coś się będe musiał zdecydować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby zrobili w Polsce live''a to by znaleźli również tych co przerabiają konsolę, bo jak się ma przerobiona i skorzysta się z live''a to banują Ci konsolę. Więc nie wiem oco im chodiz z tym livem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 22:03, Marekku napisał:

gry będą tanie i dobre piractwo się zmniejszy oczywiście sa tacy, którzy nigdy nie przestaną,
ale tak samo jest z bezrobociem, zawsze będą tacy którym się nie chce pracować.


Nie myl bezrobocia z nieróbstwem bezrobocie to stan z braku miejsc prac bądź ludzi na miejsce z potrzebnym wykształceniem lub stażem ;p

Piractwo to raczej chęć posiadania gry na która kogoś nie stać bo nie wierze że ktoś kto ma kasę ściąga piraty bo to głupie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to przykre, żebym musiał kombinować jak tu pobrać mapy do Call of Duty 5, nie przerobiłem konsoli bo wierzyłem że będziemy mogli mieć Polskiego XLive, bardzo mi się spodobał ten fragment z tej strony
"...choć na pewno znajdą się tutaj pochwały pod adresem Sony Polska, ktore pokazało, że jak się chce, to można usługi sieciowe w naszym kraju wprowadzac i propagowac." bo w tym jest wiele racji!! nie dość że ps3 ma za darmo multi to jeszcze jest Polski PSN, brawo Sony !!. Myślę że ta strona da wiele do myślenia M$$$$ Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram inicjatorów akcji "Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę"!!! Mają racje, walcząc o usługę Live! A M$ lubi się zasłaniać tanimi wymówkami! Może w końcu zrozumieją, że gracze w Polsce zasługują na to co mają gracze na zachodzie już od dawna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Obejrzałem na Yt wypowiedź pana Marcina S. na temat przerabiania gier . Z materiału wywnioskowałem tyle że kupuje gry po to żeby się nimi nacierać i tarzać w nich albo nosić w spodniach O.o Boże jeszcze oko na końcu do kamery puścił , a ja myślałem że to ma zniechęcać do piracenia . No cóż , jeżeli nie oglądaliście filmiku tego to obejrzcie . O.o Facepalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 22:08, TTBoS napisał:

> gry będą tanie i dobre piractwo się zmniejszy oczywiście sa tacy, którzy nigdy nie
przestaną,
> ale tak samo jest z bezrobociem, zawsze będą tacy którym się nie chce pracować.


Nie myl bezrobocia z nieróbstwem bezrobocie to stan z braku miejsc

Brak pracy dla jednostki lub jednostek ....

Dnia 16.01.2010 o 22:08, TTBoS napisał:

bądź ludzi na miejsce z potrzebnym wykształceniem lub stażem ;p

to nie jest bezrobocie... to się nazywa "brak wykwalifikowanych pracowników".....

Dnia 16.01.2010 o 22:08, TTBoS napisał:

Piractwo to raczej chęć posiadania gry na która kogoś nie stać bo nie wierze że ktoś
kto ma kasę ściąga piraty bo to głupie ;p

ta jasne a złodzieje kradną samochody bo też ich nie stać .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 22:09, kostek2791 napisał:

MS musi uważać Polskę za bandę złodziei i piratów, skoro nie wprowadzili jeszcze Live.
Szkoda, bo cierpią na tym "legalni" x-boxowcy.

I brudasów do tego :|. http://www.facebook.com/photo.php?pid=3381179&id=243369497922
Co do tekstu to chyba tylko pan z Hypera coś mądrego powiedział ;). Akcja w sumie dobra, bo mnie w końcu przekonała, żeby jednak przenieść się na to PS3, bo MS i tak leje na mnie mimo tego, że kupuje ich oryginalne oprogramowanie i sprzęt, bo mam 4 licencje na Windowsa XP, licencje Office na 3 stanowiska, 12 oryginalnych gier, ich oryginalne akcesoria, nie dałem zarobić, żadnemu przerabiaczowi, bo nie przerobiłem konsoli, płaciłem im za Live, a i tak gó*no z tego mam jestem i tak traktowany jak pirat, "bo przez nich nie dostanę Live".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że popierałem pierwowzór tej akcji, a ta, właściwa "Nie sprzedaję wybrakowanego..." przypadła mi do gustu jeszcze bardziej. Może w końcu MS coś zobaczy się postara o Live dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie akcje jak najbardziej godne pochwały. ;)

Te filmiki z oryginalnej akcji nie są takie złe nawet. Trochę z jajem, może lekko żenujące, ale naprawdę nie wiem czemu ludzie na trashtubie tak się do nich doczepiają. Tzn. domyślam się, że akcja im nie w smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh piractwo piractwem będzie i sie go nie zmniejszy. M$ ma problemy jak i gry na PC to widać. Nie ma takiej osoby którą ja znam by nie miała pirackiego prog. lub gry. Ty pewnie też, a jak nie to jesteś 1% małym procentem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować