Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Robert Kubica zajął drugie miejsce w dzisiejszych kwalifikacjach.
Biorąc pod uwagę to, że bardzo dobrze mówi o tym torze, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że...
Nie będę zapeszał:). Ale pierwsza linia+znakomite prognozy: będzie dobrze.
Bardzo dobrze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:34, master matrox napisał:

No, ja również jestem bardzo zadowolony z tej pozycji!

A ja mam wrażenie, że lepsza by była nawet pozycja trzecia niż druga. Tor po stronie Kubicy będzie słabo nagumowany i - biorąc pod uwagę jego dotychczasowe starty - obawiam się trochę tego. Może nastąpić jakiś poślizg na starcie i Raikkonen go wyprzedzi.
Chyba, że przed wyścigiem spadnie deszcz. Wymyje wszystko i szanse na starcie będą wtedy równe dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z wyniku kwalifikacji. Nie liczyłem na zbyt dobre miejsce Kubicy na tym torze, a jednak on na razie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Gdyby tak jeszcze podczas wyścigu popadało trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Kubica.A ja tu powiem z cala premedytacją,iz Hamilton nie umie jeździć więc wszystko jest możliwe:)

Ale będzie emocji wieczorem.uhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 09:59, sz94 napisał:

Słyszałem że będzie na TV4 na żywo wyścig, czy to prawda?


Tak jest o 19:00, a retransmisja jest o 00:30 w Pollsacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i to
Mecz zaczyna sie o 20:45 czyli wyścig sie powinien skończyć,spokojnie.A co do meczu Austria Chorwacja to sie będzie lookalo co 10/15 min na wynik;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale,do 20:45 wyścig by się skończył tak..normalnie.A SC?Raczej wyjedzie,ba,nawet na pewno.Fajnie gdyby Hamilton zrobił "Bum"w "ścianę mistrzów",a Kubica byłby na 1;)Ja tam myślę,że Polska ma małe szanse na zwycięstwo z Niemcami,ale zawsze jakaś nadzieja jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 10:20, BoloMaster napisał:

pytanie dla tych co oglądali kwalifikacje:
czy Jenson miał jakieś problemy podczas kwalifikacji?jestem w szoku że mój ulubieniec
pojechał tak słabo:(



Coś się chyba stało, bo w pierwszej sesji przejechał chyba jedno okrążenie i nie wrócił na tor. Czy wie ktoś jaka jest prognoza pogody na GP Kanady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 10:20, pan m. napisał:

Ale,do 20:45 wyścig by się skończył tak..normalnie.A SC?Raczej wyjedzie,ba,nawet na pewno.Fajnie
gdyby Hamilton zrobił "Bum"w "ścianę mistrzów",a Kubica byłby na 1;)Ja tam myślę,że Polska
ma małe szanse na zwycięstwo z Niemcami,ale zawsze jakaś nadzieja jest...

Ale tak czy siak jest limit trwania wyścigu 2 godziny, więc o 21 skończy się na pewno (jeśli zacznie się punkt 19;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:32, Bratek196 napisał:

Czy wie ktoś jaka jest prognoza pogody na GP Kanady ??

Według serwisu weather.com szanse na deszcz to ok.40%. Miejmy nadzieję, że się to sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:46, Hoplita napisał:

> Czy wie ktoś jaka jest prognoza pogody na GP Kanady ??
Według serwisu weather.com szanse na deszcz to ok.40%. Miejmy nadzieję, że się to sprawdzi.

A ja bym wolał żeby było sucho. Kubica startuje z 2 miejsca i może wyprzedzić Hamiltona więc deszcz niepotrzebny jest raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście to:
"Wydaje się to niewiarygodne, ale przedstawiciele toru w Montrealu wraz z członkami FIA podjęli decyzję o ponownym wyasfaltowania nawrotu numer 10, na którym podczas kwalifikacji świeżo wyłożona nawierzchnia zaczęła się rozpadać."
Zdążą?Zostało kilka godzin...Nawet,jeśli zaleją,to asfalt raczej nie wystygnie...Bernie się wkurzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:59, pan m. napisał:

Deszcz BMW sprzyja bardzo,dlatego ja wolę,by padał.Sam Robert to kiedyś mówił;)


Sprzyja z tej racji, że Kubica dobrze jeździ technicznie. Niestety, jego bolid osiągami nie równa się do tych od Ferrari, czy McLarena - one są zdecydowanie szybsze.

Dnia 08.06.2008 o 12:59, pan m. napisał:

"Wydaje się to niewiarygodne, ale przedstawiciele toru w Montrealu wraz z członkami FIA podjęli decyzję o
ponownym wyasfaltowania nawrotu numer 10, na którym podczas kwalifikacji świeżo wyłożona nawierzchnia
zaczęła się rozpadać."
Zdążą?Zostało kilka godzin...Nawet,jeśli zaleją,to asfalt raczej nie wystygnie...Bernie się wkurzy:D


A czemu mają nie zdążyć? :)
Pracują tam profesjonaliści, myślę więc że nie powinno być większych kłopotów.
Ciekawe, czy będzie padał deszcz czy nie - z jednej strony, dla oglądających to lepiej bo będzie większe widowisko, ale dla samych kierowców nieco gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 13:19, master matrox napisał:

Ciekawe, czy będzie padał deszcz czy nie - z jednej strony, dla oglądających to lepiej
bo będzie większe widowisko, ale dla samych kierowców nieco gorzej :P


Heh, jak patrzyłem wczoraj co niektórzy wyczyniali, szczególnie na trawce obok wyjazdu z pit lane''a, to i bez deszczu będzie barwnie i kolorowo. No ale jeśli faktycznie jest jak wczoraj Kubica mówił, iż wyjazd 10/15 centów poza optymalny tor jazdy i przez te brudy się fruuunieee.....

A do tego jeśli jeszcze spadnie deszcz, to 3/4 wyścigu IMHO zmieni się w jazdę rządkiem za samochodem bezpieczeństwa. ^^'' (czego ani samym kierowcom, ni sobie, ani innym oglądającym nie zyczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować