Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2008 o 21:14, master matrox napisał:

Jechałem dzisiaj na tym torze, włączyłem sobie "Heavy
rain" i dosłownie NIC na starcie nie widziałem, a potem już wyprzedzałem tylko przypadkiem
;D No, ale udało mi się zwyciężyć.


w jaką gierke pocinasz? F1''99-''02 od EA? ( niestety sprzedałem rok temu, z zyskiem dodam :) czy grasz na PS3? a jeśli grasz na kompie i w tytuł którego nie wymieniłem to poleć coś, bo mi tak troche smutno tylko oglądać wyścigi, chętnie wziąłbym udział w sezonie F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 11:56, deuser napisał:

a jeśli grasz na kompie i w tytuł którego nie wymieniłem to poleć coś, bo mi tak troche smutno tylko oglądać wyścigi, chętnie wziąłbym udział w sezonie F1.

Jeśli chcesz ekstremalnego realizmu to pograj w rFactor. Jeśli chcesz coś pomiędzy zręcznościówką, a symulacją, to polecam ToCA Race Driver 3. Wymienione tytuły nie mają licencji F1, więc nie znajdziesz tam prawdziwych zawodników z sezonu, ani nawet teamów, ale to co oferują te tytuły to i tak kupa zabawy. Gram namiętnie w TRD3 i muszę przyznać, że wymaga ten tytuł od gracza trochę wprawy, a jeśli chcesz uzyskiwać bardzo dobre wyniki to umiejętność prawidłowego ustawienia samochodu jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TRD3 pogoniłem na Allegro, szukam czegoś na licencji i modelem jazdy jaki był w F1''99-''02 od EA. podobno Codemasters ma sie zająć produkcją F1 na komputery, ale to dopiero za rok. rFactor przyglądałem sie i wydaje mi sie że to bardzo trudna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 10:17, marlen230 napisał:

rFactor chyba kupię, bo nie ma żadnej ciekawej gry F!, a teraz baaaaardzo bym takową
chciała...


spróbuj Allegro, F1 Challenge''99-''02, najlepsza jak do tej pory formułka na PC.. na licencji z możliwością modowania do nowszych sezonów, polecam!! miałem i bardzo żałuje że sprzedałem.. tak więc jak znajdziesz tam ten tytuł to chwytaj okazje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:11, marlen230 napisał:

Szkoda że nie ma go na gram.pl


wiesz, to dość leciwy tytuł ( dlatego już go nie ma i w serii Classic też nie był chyba wydany ), ale graficznie wygląda całkiem przyzwoicie.. no i ten klimat!!

Dnia 28.05.2008 o 11:11, marlen230 napisał:

Allegro nie lubię, ale poszukam, poszukam... :p


a ja Allegro lubie :p ..i polecam, tylko należy sprawdzić komentarze sprzedającego i nawiązać z nim jakikolwiek kontakt, czy to mailowy czy telefoniczny, to ważne przed każdym zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:23, marlen230 napisał:

gry może i ok, książki też, ale co do sprzętu, mam zastrzeżenia. Aparaty, TELEFONY, itp.
wolę kupic na "żywca"


masz racje.. przy kupnie elektroniki należy mieć sie na uwadze i korzystać z odbioru osobistego, sprawdzić wszystko by smrud po transakcji nie pozostał.. ale powiem jedno, kupiłem niedawno telefon na aukcji od gościa z innego miasta, przesłał mi go priorytetem i wszystko jest z aparatem wporządku, jestem jak najbardziej zadowolony.. trzeba mieć odrobine zaufania do innych, na Allegro przejechałem sie tylko jeden raz, kupiłem gre, nową zafoliowaną, która okazała sie bardzo starannie przez kogoś rozpakowana i gdyby nie moja czujność wcale bym tego nie zauważył. podkreślam że to jedyny przypadek oszustwa na aukcjach z którym sie spotkałem a mam ponad 80 komentarzy z czego prawie połowa to zarobek z zakupów, polecam i zalecam czujność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wporzo, ale niektórzy panowie/ panie (niedawno był taki przypadek w tv) zbierają pochwały, żeby potem w jednym czasie, masowo pozdzierać z użtkowników pieniądze.
A wracajac do formuły, ciekawa jestem jak teraz Kubica pojedzie na GP Kanady (rok temu miał wypadek...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:15, marlen230 napisał:

Wszystko wporzo, ale niektórzy panowie/ panie (niedawno był taki przypadek w tv) zbierają
pochwały, żeby potem w jednym czasie, masowo pozdzierać z użtkowników pieniądze.


wiadomo to nie od dziś.. niestety TV reaguje dość późno na sprawy związane z internetem :/

Dnia 28.05.2008 o 12:15, marlen230 napisał:

A wracajac do formuły, ciekawa jestem jak teraz Kubica pojedzie na GP Kanady (rok temu
miał wypadek...;)


ten wypadek wiele go nauczył, dziś mamy tego dowody.. tak więc myśle że Kubica wystartuje z dobrego pola i również jak dotychczas zajmie miejsce w czołówce.. zacznij sie do tego przyzwyczajać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 14:07, marlen230 napisał:

Mam wieeelką nadzieję, wierz mi. Nigdy w tym sezonie nie stanął dalej, jak za czwartym
miejscem...


niestety musze przypomniec felerne GP Australii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:15, marlen230 napisał:

A wracajac do formuły, ciekawa jestem jak teraz Kubica pojedzie na GP Kanady (rok temu
miał wypadek...;)

Wiesz co, Kubica nie jest typem osoby, która się "boi". Popatrz tylko jak pojechał rok temu na GP Francji. Tak jakby te kilka tygodni wcześniej nic się nie stało.
Myślę, że teraz także wie, że musi się skoncentrować jedynie na dobrej jeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:42, R3play napisał:

Wiesz co, Kubica nie jest typem osoby, która się "boi".


nie znam kierowcy wyścigowego który by sie "bał".. w chwili gdy taki czy inny poczuje strach, przestaje startować w zawodach.. wiem co czuje pasażer jadący prawie 300km/h.. dokładnie 287km/h.. powiem jedno, kierowca który by sie bał jechać z taką prędkością zaliczyłby zgon na pierwszym lepszym drzewie.. tu nie ma miejsca na strach, nawet ja jako pasażer nie myślałem o najgorszych rozwiązaniach, jedyne co sie czuje przy takiej prędkości to niesamowite podniecenie :) ..poczujesz strach, zginiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Nie wierzę...
Miałem na myśli strach przed wypadkiem, nie przed prędkością, to przecież jasno wynika z mojego posta.
Oczywiście że nie można bać się prędkości, to nie ten sport;-). Ale jeśli chodzi o taki wypadek to IMHO każdy jest usprawiedliwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:17, R3play napisał:

/ciach/
Nie wierzę...


nie musisz ;) ..mimo że niejedno widziałem to to doświadczenie będzie siedzieć w mojej głowie chyba do końca życia :)
zważywszy na przepisy i stan dróg w PL, nie polecam!! ..co innego Niemcy, dłuuuga prosta autostrada i dobry wuzek, miód!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:25, deuser napisał:

> /ciach/
> Nie wierzę...

nie musisz ;) ..mimo że niejedno widziałem to to doświadczenie będzie siedzieć w mojej

Nie chodzi mi o twój Top speed, tylko na to jak można zrozumieć taki prosty przekaz;)/
Ale wróćmy do F1^^
Na f1.com znajdują się cytaty ludzi z teamu Sauber''a i Robert mówi mniej więcej coś w tym stylu:
"Nie mogę się doczekać wyścigu w Montrealu, jest on bardzo wyjątkowy, to fantastyczne miasto i entuzjastyczni kibice. Całe miasto w weekend wyścigu żyje tutaj Formułą 1. Tor w Montrealu jest zupełnie inny niż ten w Monaco. Lubię ten tor, ponieważ jest tam masa miejsc gdzie trzeba ostro zahamować i zaraz potem szybko ruszać, bardzo ważne jest dokładne pokonywanie wolnych zakrętów, dla jak najlepszego późniejszego wyjścia z nich. Pomimo tego, że miałem tu w 2007 roku "really big accident" (sorry, ale tego się nie tłumaczy), Montreal jest jednym z moich ulubionych torów"

A więc dementuję powyższe pogłoski, jakoby Kubica trzymał w sobie wspomnienia z przed roku.
I bardzo dobrze:)
Cały artykuł macie tutaj
http://www.formula1.com/news/headlines/2008/5/7860.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować