Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Jestem wielkim zagorzałym fanem F1 i Roberta,ale dziś ani sekundy nie odpuszczę meczu.Fajnie by tak było wysłuchać dwa Mazurki Dąbrowskiego pod rząd.Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:36, dawidos170 napisał:

Kubica z szansami na zwycięstwo :D Kimmi i Lewis wypadli :) A Robert był drugi przed
Kimmim ale za Lewisem :)

Ale jak wypadli? Już nie jadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 19:37, pretorianie napisał:

Ale jak wypadli? Już nie jadą?


Istna sensacja!
Raikkonen oraz Hamilton zderzyli się w alei serwisowej :) Wtedy większość czołówki wjechała do serwisu, a oni akurat się zderzyli. W tej chwili, na 23 okrążeniu Kubica jest dziesiąty, ale wszyscy przed nim nie byli w pit stopie. Coś czuje, że szykuje się zwycięstwo dla Kubicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:37, pretorianie napisał:

> Kubica z szansami na zwycięstwo :D Kimmi i Lewis wypadli :) A Robert był drugi przed

> Kimmim ale za Lewisem :)
Ale jak wypadli? Już nie jadą?


Nie wypadli - była żółta flaga i czołówka zjechała do boksu. Wyjechał Robert,wyjechał Kimmi i było czerwone światło. A Lewis ruszył ( był pierwszy ale najdłużej na pit stopie stał i spadł na 3 ) i nie wyhamował przed Ferrari i rozwalił Kimmiemu tył a sobie przód. I Już nie jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wypada tak mówić, ale strasznie się cieszę z tego "zderzenia" tamtych chłopaków. Fajnie by było jakby Kubica wygrał bo byłyby nawet szanse na objęcie prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Tam miał niewielką stratę do pierwszego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może możliwość obejrzenia gdzieś w internecie jakiejś relacji na żywo? Czytanie komentarzy na onecie w poszukiwaniu bieżących wyników mnie już nudzi. :P

Przedstawi mi ktoś obecną sytuację na torze? (wiem, że Kimi i Hamilton odpadli, jednak nie wiem jak dalej się wyścig toczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 20:00, Kukowsky napisał:

Jest może możliwość obejrzenia gdzieś w internecie jakiejś relacji na żywo? Czytanie
komentarzy na onecie w poszukiwaniu bieżących wyników mnie już nudzi. :P

Przedstawi mi ktoś obecną sytuację na torze? (wiem, że Kimi i Hamilton odpadli, jednak
nie wiem jak dalej się wyścig toczy)

http://www.meczyki.pl/dzis.php
Oglądaj najlepiej przez SopCoast najlepszy program do oglądania transmisji. Ja właśnie oglądam.
Klasyfikacja (jak na razie pomyślna dla BMW)
1.Rober Kubica;)
2. Nick Heidfeld
3. David Coulthard
Alonso przed chwilą miał wypadek! Wpadł w poślizg i przywalił w ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze licze, ze jesli Massa nie zdola nadgonic i zdobyc jako takiej pozycji (czyt. wiecej niz 1 pkt), to w generalce zarowno Robert, jak i BMW (choc ex aequo z Ferrari) zajma pierwsze miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubica pierwszy, ale ma 2 pitstopy za sobą. Dzisiejszy wyścig należy do kierowców BMW. Kubica dzisiaj powinien wygrać, jeżeli nie uda mu się to niestety ale zmarnuje świetną szansę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 20:24, Mistic napisał:

Kubica pierwszy, ale ma 2 pitstopy za sobą. Dzisiejszy wyścig należy do kierowców BMW.
Kubica dzisiaj powinien wygrać, jeżeli nie uda mu się to niestety ale zmarnuje świetną
szansę!

Nie zmarnuje. Tylko nadzwyczajny pech mógłby odebrać mu zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować