Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Czy to prawda, czy mnie oczy nie mylą??? Robert wygrał pierwszy wyścig w F1? Choinka, tyle się dziś dzieje że nie nadązam za tymi wydarzeniami sportowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał że jestem fanem F1 czy R. Kubicy bo tak nie jest ale gratuluję mu bardzo z tego miejsca wygranej. Brawo Robert. :) Tak trzymać. Cóż to już historyczne wydarzenie dla naszego kraju ... jakby jeszcze dziś Polacy wygrali z Niemcami mielibyśmy niezłą kumulację ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzień w karierze Roberta.
Takie wydarzenie pamięta się do końca życia, szlag, pięknie Robert, pię-knie!1
Nawet, jeśli okoliczności temu pomogły, to przecież wojnę wygrywa się dzięki błędom przeciwnika...
Salve dla Roberta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie, perfekcyjnie, fenomenalnie to można powiedzieć o GP Kanady, wszystko się wyjaśniło w boksach, Kubica objął prowadzenie w generalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 20:56, marlen230 napisał:

Wolę F1 od piłki!!!!!!!!!!! Dla takich chwil!


Zgadzam się z Tobą piłki nie oglądam gdyż co się tyczy F1 to wiadomo, że Kubica to światowa czołówka, a reprezentacja piłki nożnej hmmm - no coment..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie oglądałem za często wyścigów F1. Dzisiaj (początkowo) od niechcenia zobaczyłem początek wyścigu i z wypiekami na twarzy oglądałem go do końca. Co tu dużo mówić - jestem dumny z Roberta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Klejk nie jestem jakims wielkim fanem F1, ale chyba (ze wzgledu na "Bercika") zostane ;) Po czesci takze za sprawa kumpla z klasy, ktory jest MANIAKIEM F1 - czasem az przesadza - zeby rysowac na tablicy tory w rzucie pionowym...?

Hamilton po raz kolejny udowodnil, ze gdyby nie bolid, moglby miec problem z utrzymaniem sie w pierwszej dziesiatce. Szkoda Raikonena, ktory odpadl przez glupi blad Lewisa - ale gdyby jednak zdolal kontynuowac wyscig Robert wcale nie musial byc dzis pierwszy...

Teraz nawet jesli Kubica bedzie czwarty we Francji utrzyma pierwsze miejsce.

Cieszy rowniez druga lokata Heidfelda, choc osobiscie niezbyt za nim przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yoohoo! Wreszcie Kubica zajął pierwsze miejsce!

Ogromne brawa dla naszego rodaka. Wyjątkowo w tym wyścigu mu się poszcześciło - Raikkonen oraz Hamilton zderzyli się w alei serwisowej i nie mogli już kontynuować wyścigu. Pierwsza lokata to rewelacyjny wynik, oby więcej ich było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery, zapomniałem o wyścigu, bo myślałem, że będzie live dopiero o północy, ale włączyłem tv na okrążenie przed końcem, a tu Robercik pierwszy... Masakra, ładnie mu to poszło, jestem ciekaw jak sam wyścig przebiegał... W każdym razie, brawo, pierwsze miejsce po raz pierwszy w życiu... Wielki gratki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla Roberta! Pomógł mu tu trochę Hamilton, ale to nie zmienia faktu, że jazda Roberta była bezbłędna. To na pewno wielki triumf BMW. Szkoda mi trochę Alonso, bo miał duże szanse na trzecie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować